SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАКВО СЕ СЛУЧИ С МОЯТА СТАВА!

Днес ще ви разкажа какво се случи с моята става и какво вземам...

КАКВО СЕ СЛУЧИ С МОЯТА СТАВА!

Comments

Бат Киро качи сайта за тия водорасли.

Бате Кириле, свързах се със Светлето и поръчах каквото ползваш и ти. Щях да те питам да ми препоръчаш лекар, който да ми помогне. Имам дискови хернии и скованост на крайниците. Още не мога да намеря кой да ми постави диагноза. Започвам и аз приема и се надявам да получа подобрение. Много ти благодаря за това, че сподели! Поздрави и бързо оздравяване!

Много сме доволни от продуктите им ползваме ги цялото семейство

Ползваме ги от три години и съм дистрибутор на вертера с ранг рубин

Направете и дайте инфо за възможни странични ефекти от тези неща

Valentin Takev

Очаквам клипа за тия водорасли.Бъдете живи и здрави ;)

След 11 години във фармацевтичния бизнес едва ли , но щом казвате. А за лекарството ви давам приятелски съвет да не си давате парите. Не случайно казах че очаквам следващо видео с каталог на Орифлейм , защото разпространението на това лекарство , ако мога така да го нарека е от типа на пирамидата. От човек на човек и този най-отгоре печели. Неслучайно начина му на разпространение не е като стандартните лекарства. Вървете в аптека приказвайте с фармацевти и пак ще приказваме.

Yordan Stefanov New

Що за ограничено мислене?? Хубаво е че споделя информацията. Защо да я пази само за себе си ако може да помогне това водорасло и на други. Всеки сам решава дали за него е полезна или не тази информация. Аз също съм със здравословен проблем, и сега ще се разровя за това водорасло дали би ми било в помощ ими не. А, ако точно това е от което имам нужда?? Ще ме обвиниш че го ползвам само защото съм го чула в канала на Киро Брейка ли??? Ама че ограничена психика. Някои сте като коне с капаци. Какво има да очакваш или не.

Milena

А защо не Yordan Stefanov New? Ако му носи печалба на човека? Бизнеса затова е бизнес да носи печалби, пък и информацията в този клип може да е многоп полезна на много хора, а за орифлейм незнам дори какво е това, доставка на пица ли е или нещо друго?

Венелин.

Не го очаквах от вас. Очаквам обаче в следващото видео да ни предложиш каталог на Орифлейм.

Yordan Stefanov New

Адаш.... когато разбереш,че няма лекари ,тогава ще се оправиш. Не ме разбирай погрешно, но лекарите лекуват симптомите само. Дали системата е такава или толкова са учили ,аз незнам. Ти имаш много правилни познания ,,но не са задълбочени. Ако искаш пиши ми и аз ще ти предложа хора, които задълбочено ще ти обяснят откъде идват всички тези проблеми. Пиша ти това, защото аз мога само да помагам на мои познати и близки , а ти имаш много последователи и можеш да им помогнеш със твоите канали. Не е някаква реклама или нещо за продажба, просто всички знаем и се съмняваме в нещо , но когато ти го обяснят по разбираем начин и го разбереш....повярвай ми , ще си промениш живота и на много други хора. Чао. Чакам да се свържеш с мен. П.С. писах ти това на 3та минута. Като изгледах цялото... наистина си много близко до нещата, и друго нещо...моят телефон е +447702179096. Живея в Англия и ако се притесняваш от обаждане, просто ми пиши и аз ще ти се обадя. Благодаря

Господин Киро направете видео как се чувствате сега след употреба на тези препарати и още много интереснио има ли промени в МРТ снимки?


More Creators