SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


В КАКВО ТРЯБВА ДА ИНВЕСТИРАТ МЛАДИТЕ?

От къде се УЧАТ вашите деца и колко ПРАВИЛНО е това?

В КАКВО ТРЯБВА ДА ИНВЕСТИРАТ МЛАДИТЕ?

Comments

Никой не може да ме убеди ,че с покупко продажба на имоти можеш да забогатееш. Винаги си вътре: кредит с лихва от банката,агенцията ще ти вземе едни 5000 лева за нощо, айде 20000 лева да го обзаведеш и си готов сготвен. Жилищния прпблем го реших на младини с голяма помощ от родителите, и за детето има, не ми трябва повече. И кредит над 5000 лева не ща и да чуя. За занаятите си изключително прав! Евала , че учиш младите на акъл (между другото баща ми е стругар и автомонтьор). И за жените правилно каза! Много добро видео, едно от силните ти, бат Киро!!! Продължавайте в същия дух!!!

Яни Мазов

А аз имам такъв въпрос, хубаво ние се осигуряваме 30-40 год., но какво ни гарантира че пенсионния фонд няма да бъда ограбен за пореден път, пенсионната възрст вдигната за пореден път за да има по-малко пенсионери, и самата пенсия замразена не некви нива които позволяват на болшинството пенсионери 4-5 хляба мес. 7-8кис. млека, 3-4л. прясно мляко, малко лекарства, и останалот за сметки колкото стигне. Мисля че е безсмислено да се осигурявам, аз съм самонает, тоест аз съм ЕТ фирма и съм сключил договор със моя работодател като фирма и фирма за същатата сума която той заплаща като заплата на работниците си+данъците и осигуровките в нея, и аз си решевам дали да плащам данъци и осигуровки или не, а за работодателя е супер защото 1во е освободен от задължението да ми плаща данъците и осигуровките, 2ро според договора ако реши ми дава 1мес. предупреждение и прекратяваме всякакви взаимоотношения и неможе да бъде осъден от "недоволни" работници дето са си бъркали в носа по цял ден, окрали са го и т.н., но видите ли той бил длъжен да ги търпи че и да им плаща! А моя бонус е че плащам абсолютния мин. данъци и осигуровки и на практика в джоба ми остават доста повече пари, отколкото на заплата при някой, при едни и същи условия за работодателя!

Венелин.

Ще направиш ли видео за пенсионната система и има ли смисъл да се осигуряваме на реалните пари, за да вземем по-голяма пенсия? Или е по-добре да си осигурим сами старините и да не разчитаме на държавата?

Възрастта на кредитоискателя при изтичане срока на кредита не трябва да надвишава 70 години. Така че на 55 години няма да ти датат кредит със срок на връщане повече от 15 години. Максималният срок е 35 години, но се определя според възрастта на човека.

OT 22 GODINI JIVEEM U USA T.E BEH NA 19 KATO IZBEGAH

Bobby B

NABIIM IM GO U GLAVATA DA U4AT NE DA DA DRUSAT

Bobby B

AMBIZIRAI HORATA OT 4UJBINA DA SE BRIBERA U BG I MLADITE DA U4AT A NE DRUSAT HASH I SHIT

Bobby B

I U BITCOININVESTIRAITE ,KIRO IMA PONE 200-300 BITCOINA ,LIHVARA NE E ULAV KOLKO I DA ISKAME ...

Bobby B

KIROOOOOOO ,KLIP ZA IT-TA DO -2-3 DENA

Bobby B

NE E TOLKOVA SLOJNO I TRUDNO KOLKO SI MISLQT HORATA ,TREBVA ANGLLIISKI NEMA KAK AMA STAVA

Bobby B

INVESTIRAITE VUV SELF OBU4ENIE ,KIRO E OK AMA E LIMITIRAN IDIOT. GO IT AND CYBERSECURITY ,BASED PAY IS 60-70K IN EU OR DOLLAR

Bobby B


More Creators