SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДА МИ БЯХА КАЗАЛИ, НЯМАШЕ ДА ПОВЯРВАМ!

Дано да бъда разбран правилно...

ДА МИ БЯХА КАЗАЛИ, НЯМАШЕ ДА ПОВЯРВАМ!

Comments

Не знам защо в тази държава има такава ненавист към животните? Те какво общо имат с “ кочината” в която сме принудени да живеем? Да не мислите, че на тях им е много хубаво да лежат на асфалта? Имам семейство от 20 г, 2 пораснали деца, имам и рибки и куче и котка … имахме и морско прасе и кон. Децата пораснаха с тях - добри, грижовни и отговорни хора. Образовани са, говорят по 2-3 езика . Спортували са през целия си живот. За мен, човек който не обича животните не е добър човек. Те имат право да са на тази земя, толкова колкото и ние.

Bilyana Georgieva

Отглеждането на куче няма нищо общо със възпитанието и отглеждането на децата. За това, че има луксозни ветеринарни клиники, кучетата вина нямат. Също така кучетата нямат нищо общо с джендърите, джуките, с разпадощото се образование в България и унищоженото до неузнаваемост здравеопазване. Кучетата нямат вина за продажната политика в България. Те също имат право да живеят. Господ и тях ги е създал. И те не са виновни за човешката простотия и безумие.

Нина Дрянкова

Евала бате, но не знам каква е тая ненавист към тия кучета. В днешно време те са по-добри от 99% от пасмината олигофрени, т.нар хора и народ

Иван Георгиев

Член съм на една фейсбук група за Сливен, ами то всяка втора публикация е или за куче или за котка. Писах им да си направят отделна група и там да си изливат душите, има такава но на тази повече хора щели да видят какво става. Има бездомни кучета нападат хора, но не били виновни кучетата а хората които са ги изоставили. Промити мозъци без грам рационално мислене. И аз обичам животните имаме 2 котки и едната я осиновихме, но обичам хората повече. Много народ е изтрещял и чете какви ли не глупости по интернет и са станали по големи западняци от мен, въпреки че аз живея на запад от 30 години и жена ми не е Българка.

Веселин

Евала, бате! Много точна оценка. И ние мислим като теб! За съжаление рая си отиде завинаги!

Diana Atanasova

И сега какво правим? Банкерите няма да спрат да наливат пари в опростачването на хората по принцип. В нашата скъпа родина какво правим?

Георги Цуков

Незнам, аз като погледна нагоре, и виждам дъното! Това е истината!

Mihail Mihaylov

Брутална Истина ,Ама е Истина…..,не знам какво да добавя,просто ,още по-страшно е според мен…..

Rado_ok_

И при мен е така

Petar Andreev

За малко да забравя да напиша, че всичко изброено в предишния ми коментар е изместено с лекота от : педерастия хазарт наркотици смартфони порно алкохолизъм и всякакъв вид олигофрения

Simeon

Прав си, зная го и даже я използвам. Понаучих занаят- дърводелство докато работя други неща през годините. Сега си работя по занаята. Съпругата ми също се занимава със занаятчийство. Силата е в занаята, а на където и да се обърна, с когото и да говоря да кажем че на 400 човека 1 се занимава със занаят. Това са много малко хора. Това е едно от звената което обединява един народ, особено древен като българският. Разбито звено - твърде малко хора се занимават със занаят. Какво друго обединява народа? - храната, традиционната българска кухня( тук нещата са доста сложни, понеже не малка част от българските ястия са разработени от Балкантурист за да привличат туристи през комунизма). Тук таме някоя механа има, но масово навън хората се хранят с кухни нямащи нищо общо с българщината: пици, палачинки,дюнери,сладолед,суши,китайска кухня,индийска кухня,веригите за бързо хранене, да ги наречем западна кухня и тн и тн. Има баничарници, но нито баницата е баница, нито бозата е боза, нито айряна е айрян. - народните танци- на 34 години съм не мога и най-елементарното хоро да изиграя, а за по-младите от мен да говоря ли? Дискотеките пълни , слуша се основно чалга,или рап, хаус и тн. Всичко вътре се клати, подскача, върти, подрусва и размахва хаотично ръце. - народна музика - свързано с горното звено, но нея може човек да си я слуша и в колата примерно. Може и да има, но аз лично не зная за заведение тип дискотека, където се слуша народна музика и се вият хора. Това се случва рядко в механи, някой ресторанти, школите по народни танци, на сватба( но там се минава през почти всички стилове музика). - български език- масово загърбване на българският език в момента. То не стига че е изменен многократно през годините от вкарване на чуждици и редакции. От 10-15 години нахлуват МНОГО чуждици, които с лекота се приемат от по-новите поколения. Учат се чужди езици, основно английски( в което няма нищо лошо) , но хайде първо детето да научи родния си език, пък тогава да учи чуждите. - Обичаи и традиции - за това звено не ми се говори, гледайки какво се случва в България на 14.2 и на хелуиин. -история- да същата. Многократно пренаписвана и нагаждана според интересите и доктрините на управляващите през десетилетията. Въпреки това трябва да я знаем.Нали това е едно от нещата, които ни обединява? ОБЩАТА ХИЛЯДОЛЕТНА история, която не започва през 681г. ( ако някой има 1 час свободно време, може да изгледа това: https://youtu.be/J0homnp6zP0?si=oysK0iNlM03anBHy ) Веднъж си говерех с едно момче на 20 години за история. Той въобще нищо не знаеше. Силно засегнат от почудата ми, че не знае кой е Димитър Списаревски и какво е направил ми отговори : " брат какво значение има тези преди мен какво са направили? Аз живея тук и сега. Дори да зная какво е било, няма файда." А по-дъртите от него знаем, че историята е важна, защото е циклична и се повтаря на дадени периоди. Да не говорим и за грешките в миналото, знаейки за тях да не ги допускаме за в бъдеще. Опитах се да му го обясня....... Сигурно не съм написал и половината звена, които обединяват един народ и го правят силен и единен. Но повече от ясно е, че тези звена са разбити и то за 30/40 години. И да, има българи , които си знаят историята, ядът българска кухня и тн и тн, НО СА ЕДИНИЦИ. Ако някой е прочел целия коментар му благодаря за отделеното време.

Simeon

Силата е в твои ръце - човеко...!?!

Ignat Spasov Ignatov

Когато на💯нормалното, стане не нормално, ще почнат хората да се обръщат пак към не нормалното, което ще е плюс - защото ще е старото нормално...и така на цикли...

Ignat Spasov Ignatov

Раз-геле, че немой да чуй и някой като Менгеле и да направят кучлагери... Да се изкаже най-после и вехто лице психолог, но трябва и мнението на някой зоо-професор психодог, като Сезар Милан...

Ignat Spasov Ignatov

А дано...🍻👍

Ignat Spasov Ignatov

Нещо не е наред с качеството. Видеото много насича на компютъра и се разминава говор с картина. Негледаемо е. Дано да може да се гледа от телефона.

Dimitar Dimitrov

И аз го виждам и се страхувам за детето си. Май ще трябва да правим съобщества за нормални след някоя друга година!!!

Яни Мазов

Да аз вярвам в Бог Исус но за хората нещата са други.

GEORGIILIEV

Твоят приятел явно не счита, че има Бог над него.

Kali

Страхотно прав си, за всичко! Това е, бруталната истина! Следвам те от може би 3г, и винаги си бил прав за мен! Но, нещата започнаха да стават много брутални, и ние със сигурност нищо не можем да направим вече! Това, което бих предложил е, да направиш визуални връзки, и просто да ни събираш, някъде поне един път на два месеца! Не става въпрос за разходите, аз бих си ги поел, но да се събираме, под и без повод! Скоро бях с подобни хора, с нашето мислене! Усетих, че силата е когато ни виждат заедно, явно вече другото губи моща си! Поздрави, Бат Киро, и Веско! Не, спирайте! Защото, много хора като мен, няма да си променят мисленето, но е време повече да се подкрепяме, нека ни виждат накуп, иначе поединично вече не става!

Ivailo Kashov

Брейк недей така да се изнервяш в края ,че ми го предаваш. Прав си за всичко и тоя клип трябва да е в ефира на БТВ НОВА и БНТ. Един приятел ми каза ,че когато има проблем с някой той не търси даржавата а плаща на хора и въздава истинска справедливост.

GEORGIILIEV

Истината е следната: При Тодор Живков България беше най-добре.

GEORGIILIEV

Боже, колко си прав, Брейк! За всичко на 100%. Живяхме в рая при бай Тошо, но го оценяваме едва след като загубихме всичко, което той изгради. И страшно е това, което идва. Бог да пази децата и внуците ни! Защото явно ние не можахме нищо да опазим - ограбиха и поробиха държавата ни. 😥

Lidia Genova

Гошето Шишков го имаше качен в Телеграма на снимка като се пуска гол пред педали да бие чикии с една малка пишка 😄😄😄

Stan

Аз имам същото мислене като жената мисля ,че е до болка права в думите си…А и мисля,че в днешно време има достатъчно изроди плъзнали по тази земя,където е било по-добре да ги няма….Предците не са разсъждавали така ,защото тогава е трябвала работна ръка,а сега ако не разсъждаваме ,създаваме безполезна биологична маса…

Viktoria Stoyanova

Бат Киро, моите уважения, но по-добре на кучето си да кажа приятел от колкото на тая плява която ни заобикаля!

Асен Чапразов

населението е много на земята. Трябва да се намали. Най-лесният начин е да направиш голяма част от населението слабо и тъпо, вярващо на всичко казано от правителството. и след това се започва чистката докато се стигне до там до където те искат да се стигне от към брой население. И комунизма се връща, започва се да се работи за народа от народа. Историята се повтаря винаги е имало върхове и падения във всяка една династия велика сила или каквато и да е нация на земята през изминалите векове. Сега сме като онези влакчета по филмите, комунизма беше изкачването върха е бил към края на комунизма а сега само се пада, въртим се през глава и какви ли не още лумпинги. Въпроса е кога идва ред отново да се кътери на горе.

Михаил

си ебало маата… му викам аз на всичко това🍻😂🤣

ZiLsTrotiL

Шанса е малък единиците да станат единни, но го има. Да съгласен съм, ще са малко. Но в сегашните условия, с хората които виждам в родината си е наистина невъзможно. Да, сега е момента, но сме загърбили фундаменталните неща които ни обединяват. Чисто човешките, основни неща.

Simeon

Не съм гледал видеото още, но представете си нашите предци ако разсъждаваха като Вас, нямаше да ни има нас днес.

Красимир Димов

Наистина не е за вярване! Като младеж си мечтаех за машина на времето и по някакъв начин да мога да видя поне за миг великото бъдеще.Така си мислих тогава.Сега пак си мечтая за машина на времето,но да мога да се окажа поне в каменната ера или много по-рано и пустата машина да се гътне нещо и да си остана там завинаги.В скапан свят се оказах,в свят, в който всичко е измама.

Yosif Aleksiev

Ще станат единни единиците ли?! Няма как да стане. А когато стане ще са толкова малко, както са циганите в гетото - хем задружни, хем си нямам държава....Сега е момента! После вече няма

Георги Цуков

Бат Киро, как да повярвам че хората като стигнат дъното, вместо да тръгнат нагоре, вадят лопати и почват да копаят дъното. Предстоят тежки времена, но заслужени с действия и бездействия на всеки един човек, на всеки един народ. Както казваш, ако можем да се спасяваме поединично, пък после след време, знае ли се единиците може и да станат единни.

Simeon

Аз също се отнасям към моите две кучета, като към равноправни членове на семейството и съм възпитала и детето ми да обича и цени живота на животните. Уча Психология и ПНУП - две специалности и смятам, че работата на психолозите е много важна и необходима за хората особено в днешния напрегнат живот, както и за децата в училище е полезно да има детски психолог. Обичам децата, затова уча и Педагогика, но не вярвам, на човек който има презрително отношение към кучета или котки, когато са беззащитни и безопасни. А почти винаги зад агресивното животно, стои агресивен стопанин или ненормални условия за отглеждането му - лоши битови условия, глад и липса на медицинска грижа, погрешно възпитание и физическо малтретиране. Така, че за мен няма виновни животни - има виновни стопани на животните. Човек трябва да взема животно за отглеждане, както и да създава деца, само когато е физически и психически здрав и има достатъчно финансови и битови условия за да посреща физическите и емоционалните им нужди и да им дава правилно възпитание. Тогава няма да има лоши животни и проблемни деца. Рибата мирише винаги откъм главата...

Румяна Първанова

евалла проф. брек..времето на педалите и телефоните за сульо и пульо свършва..спокойно..настъпващато дърво ще освести всички..не може пишман учител да продължава да учи детето ти на нищо..ще се вдигат тепърва изискванията за учител..после за управляващ и т.н.

V. D.

най накрая да го чуя това за психолозите, и мен много ме дразнят кви пари вадят за нищо....супер платени, ти говорят глупости само...

ivan vladimirov

Проблема не е в кучетата а в хората, всеки втори взел да гледа куче без да има представа от това и в половината случаи комплексари си взимат големи породи и ги узлобяват. Друг проблем е и че често след време им омръзват и ги изхвърлят. Това е защото няма контрол. Извеждам си кучето на повод и след десет метра ни заобикаля първата глутница и така на всяка улица и от година на година става все по зле щото всеки сопол си взима куче, гледа го година и го захвърля на улицата или пък развъжда с цел печалба и няма какво да прави с остатъка от кучетата и с тях същото. Щото си навил боклука на масрафа че ще си прави квото си поиска и за всичко е така. Няма ли контрол ще става по зле, а няма да има контрол щото всеки реве да не му ограничават правата и свободата.

Plamen Petrov

Видеото не тръгва

Charlie

Това с кучетата е така защото боклуците имат някой лев, като спре раздаването на пари, ще правят свирки за един комат хляб.

Stefan Penchev

Супер насича през тая платформ не може да се гледа.

Petar Andreev

Напълно си прав бай Киро! Друго изключително важно нещо,което трябваше да споменеш, е че броя на сперматозоиди в мъжете от 1960г до сега е спаднал с над 60%.А спрямо 18-19век над 200%!!!!!! Цялото това нещо,има за цел да създава безполови и безмозъчни джендъри,които да се управляват като овце от глобалния кабал!

Forward Dawn

Без думи съм !!! Така е при Живков беше рая,сега Светът и България и натрапват от западните ценности за да ни довършат !!! Номер едно сте ти и Веско !!!

Кати Димитрова

Можете да спасите децата си! Обучавайте ги вкъщи, не ги пускайте в детски градини и училища, прекарвайте време с тях, говорете им, спортувайте заедно!

Gabriella Dimitrova

Със всичко съм съгласен, но най-вече с това за тъпите кучкари. Като малък ме гонеха грозните песове, докато се возехме с приятели през 90те. И покрай цялата мания с тея мръсни животни ги намразих. Бих ги ял. Бих спрял да ям пилешко, пиленца обичам, и бих клал и кормил песове по цял ден с кеф, за да ги ям и изсирам

simeon.ov

кучето не хапи ааа😀😀 ами дай да та изкормя то няма да боли😀😀😀

Krasimir Dimitrov

То не е страшно, а на право ЗВЕРСКИ страшно и тъжно.

Miro Beraha

Георги Шишков е бил чикии пред мъже за пари. Ники Китаеца, в национален ефир е целувал и лизал най-известния педал в България - Азис. Сега тия двама културисти учат младежите как да станат мъже..

Христо Данев

Е, кофти така да се говори. И аз имах кученце, на 5-месечна възраст си пострада горкото, защото заминах в чужбина, а вместо да го пазят, тези, дето ми бяха семейство, го изхвърлили. Пък им казах, че ще си го взема с мен, до месец-два. Не може да се осквернява доброто отношение към животните, бъркайки го със зоофилия. Има такива уруди, но ми се иска да вярвам, че са много, много малко на брой. А иначе, пред Господ ще отговарям за това, че го оставих животинчето в чужди ръце, и че не съм се отнасяла перфектно винаги с горкото същество. Ще се срамувам пред Бог, и често му се моля да ми прости за това.

Kali

Напълно съм съгласен, когато плюеш Рая ще си на противоположното му място.

Zhivko_Y

Качено е директно в Patreon, защото дори и скрито, YouTube го е ограничил за под 18-годишна възраст.

Киро Брейка - Оригинала

Киро за съжаление си много прав и аз съм гневна, бясна ноооо никой не хае! Мамка му само ние ли виждаме тая помия тая смрад която ни залива?!

Mariana Voinova

Длъжни сме да се противопоставим на тия глупости в памет на нашите деди,а най-вече за нашите деца. Жалкото е ,че мача е свирен и всичко друго освен т.нар "модерно" бива заклеймявано като фашизъм , хомофобия и не знам си какви глупости.

Rusi Vasilev

Едно време с една от приятелките ми се случи така, че и двете имахме кученца на една възраст, та между 3 и 5 месечна възраст ги разхождахме по места за кучета да тичат и да си играят, и си носихме с нас металните купички за вода и храна, и бутилки с вода, да им налеем в летните жеги на животинките. Според мен така е по-хигиенично. Не би ми минало дори през акъла това с директното пиене от чУшмЯта. За занаята, да, подкрепям, нека усвояват занаят - и ние сме почнали от преди 14-годишна възраст да се учим на работа, да помагаме, да развиваме умения, включително общуване с оклоните. Човек, научен на труд и на правилно отношение към хората, няма да остане с празни ръце и ще се справи, та дори и сам, при всякакви трудности. Светът е много изпедерастял, деца наистина се покваряват от 7-8 годишна възраст. Аз също съм била мишена на такива по разни институции и места, че не им подкрепям лджибити педерастките педофилски идеологии. Какво си мислиш, че не могат да видят, че не съм от техните ли? Веднага ме усещат, че съм от врага, както и аз тях. И такива, ако те определят нещо за теб, изпит, интервю за работа, естествено, че не стигаш до никъде. А де. Е какво, да няма да си вържа черно, да пътуват по канала! Преди десетина години на една практика имах пряк сблъсък с един такъв социален работник-тъпчо на тема възпитание на пропаднали деца, щот ме бяха хвърлили в дом за деца, прибрани временно от държавата, защото в къщи има един родител, който е алкохолик, наркоман и си води ебачите или курвите вкъщи пред детето, или и двамата са такива, и лапето няма на кого да го оставят. Та в един такъв дом със 7 места, 7 дечица, само едно беше що-годе нормално, и то много се привърза към мен, но другите идиотчета постоянно го тормозеха. Един ден най-голямото идиотче заповяда на едно от другите идиотчета да ме замери с нещо. Аз съм в ролята на медицинско лице там. И онова малкото ме замери със захарницата от масата, ама не ме уцели. Аз се обърнах и им казах на тез двете, че ще им откъсна ръчичките и на двамата и ще ме помнят цял живот. И онези замръзнаха, взеха да циврят. В случая тарторчето 13-годишно, а изпълнителчето 8-годишно. Идва оня гей, социалния, какво става тук. Викам, какво става, какво да става, няма възпитател тук. И един скандал, как съм могла да кажа така на децата, взеха да ги успокояват. Викам, като ви гледам, всички сте за по един цигански шамар, барабар с възпитателите. За никъв хуй не ставате, деца не се възпитават ДА СИ ПРАВЯТ КАКВОТО ИСКАТ, дебили, те и без това са от семейства, дето само глупости са виждали. Като замери някого, ще си понесе последствията. Вдигнах аз скандала, прибраха ги тез, наказаха ги. Как ги наказаха - да си идат всеки в стаята! Ебаси наказанието. И какво научиха? Аз бих ги наказала с изпълнителен труд и задачи. Примерно 1 седмица на мият чиниите на другите деца и да отсервират масата. А онзи гей, майна, нищо. По стаите, и то само след моето настояване да се предприеме санкция, защото ако от 13 или 8 годишна възраст запомнят, че могат да нападат безотговорно и без последствия, после вашите деца ще писнат от тях, защото я ги ограбили, я ги набили, я ги изнасилили. Съответно после имах проблеми на тая практика, но ме боли оная работа. Да помнят.

Kali

Има още път до дъното, бай Киро! Когато го достигнем, ни остава само едно дадено нещо, на което да се уповаваме...

Ignat Spasov Ignatov

Съгласен съм със всичко ,което каза.

Антони

До болка прав! Нямам думи и аз съм на същото мнение и за кучешките хора и жените!

Бай Тошо

Бате Киро,прав си за кучетата,в София големи и агресивни породи глобяват собственици за без намордник,а и за пуснати кучета в парка. Обособени са специални заградени места където е позволено пускането на животното да тича,но не във всички паркове ги има. Всяко същество и предмет носят отговорност след себе си и хора,които не са адекватни не трябва да им се дават животни пълните приюти са от точно от такива и всички страдат,защото няма регулация. Общинска полиция трябва да им се сигнализира като има питбул пуснат и без намордник, да си плати глобата и да се научи на отговорност евентуално...а за другите неща си напълно прав както винаги. Бъдете здрави с Веско позрави от София.

Ceco Dimitrov

Nqma nishto svqstno bat kiro veche

Христо Тодоров

Иде ми да заритвам тез мастии дето са по улиците !

Bulgaristanlı Türk

Веско, видеото много прекъсва. Може и да е от мен нещо не знам.

Ivan

Видиш ли сама жена да живее с голямо куче, работата намирисва. :) Бат Киро, тъжно е, но както и ти сам знаеш ще се спасяваме по единично и в малки групи. ОВЧЕството не вижда проблем и не желае да се спасява. Да живеят единиците истински!

Bulgarian

свирен е мача отдавна бат Киро

Vasil

Бат Киро тъжно е! Глас в пустиня сме, не знам къде е решението.. Голямо тегло ще бъде бъдещето!

Tsvetomir Atanasov


More Creators