Единственото в което се различавам в мисленето с Киро е за младите, защото не те доведоха тая демокрация. Живота беше много хубав през тъй наречения комунизъм, който в голяма степен прилича на сегашното състояние на Запада с тази разлика, че комунистите се грижеха за здравето и спокойствието на народа ни, а на запад обратното.
Dessislava
2023-10-21 09:41:45 +0000 UTC
Страшно видео,. Пусках го на племенницата да го гледа, уча децата да те слушат.