SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE 20:00 часа | ГЛУПОСТ СЛЕД ГЛУПОСТ, БЪЛГАРИЙО! (ПРОДЪЛЖЕНИЕ)

Здравейте,

Тази вечер от 20:00 часа ще направим LIVE, на който ще имате възможност да се включите на живо и да поговорим за последните събития, които се случиха в държавата ни!

➡️Това е връзката към виртуалната стая: https://streamyard.com/dv76qhg6ar ⬅️

*** С приоритет ще са хората, които до сега не са се включвали в предните две предавания. ***
-------------------------------
Техническите изисквания са:

Лаптоп или компютър, с работеща камера и микрофон, на който има инсталиран уеб браузър Google Chrome (препоръчва се) или Firefox.

През мобилния телефон:
iPhone (iOS)- мобилен браузър Safari (вграденият на телефона)
Android телефон - мобилен браузър Google Chrome

Ако по някаква причина ви изпише "This studio is full", моля изчакайте малко време, за да се освободи място.


ДО ПОСЛЕ!

LIVE 20:00 часа | ГЛУПОСТ СЛЕД ГЛУПОСТ, БЪЛГАРИЙО! (ПРОДЪЛЖЕНИЕ)

Comments

Не знам кой ви пише заглавията на клиповете, но ми прави впечатление, че с малки изключения са изписани граматически много правилно. Например „Българийо“, а не „Българио“, както грешно го пишат навсякъде. Казвам това, понеже е рядкост да видиш някъде две думи, изписани правилно.

Việt Nam

То просто, ама не е за прости хора! Яд ги е, че ние тук в България просперираме на трудното, а те като дойдат и се почва едно пъчене....темата е дълга! И аз смятам, че няма смисъл да гласуват, това е пълна смехория....

Цар Александър I

Не. Ако в България са били 9 милиона 1990 година и за 33 станаха 5 или 6 милиона, не означава че 4 милиона са в чужбина, и тези 4 милиона са правили деца по между си да станат още и още за да станат колкото 7 пъти които са останали в страната.... Много просто, като сметнеш колко жени в България не са раждали, колко жени са емигрирали а бяха на години да раждат, и колко направиха деца с чужденци, които тези деца нито ще знает Български, нито ще са православи, и нито ще имат Българско име или на семейството в България.... Така че 35 милиона, в фантазия. Ако пра баба ти е била Румънка или Рускиня, ти се пишеш каква, Българка нали.... Ето.

Стефан


More Creators