SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ДА СЕ СПАСИМ?

Имам една идея, която искам да осъществя. Имам нужда от вашето мнение.

КАК ДА СЕ СПАСИМ?

Comments

И аз бих участвал, след като дойда до В.Търново, където се надявам да те видя лично за няколко минути. да те поздравя и благодаря за здравия разум, който споделяш с нас.

BambaRamba

Абсолютно сигурно е, че можем да го осъществим - хилядолетия българите са били близо до земята и тя ги е хранила и помагала да се възродят след всеки погром причинен от алчни и некадърни политици и управляващи! Сегашната трагедия се дължи и на загубата на връзка с чистотата на природата и силата на земята - празно и бездуховно е градското съществуване в бетонните кутийки, смятани от недообразованите за жилища! Там не можеш да отгледаш много челяд и да я научиш на труд и човещина!!!

Добре казано, но не знам доколко можем да го осъществим... Изобщо трябва революция, иначе един успял, друг не с тези мерки. Така си мисля, въпреки че българинът е хитър. Но все пак не може само да седим и нищо да не правим

Направи го бате Киро ! участвам ;)

Dimitar Dimitrov

Чуйте го хора!!! Абсолютно прав е Кирето. Аз съм с опита и знанието за да потвърдя.

The Rose of Winds Corp

Направи го! Ще участвам :)

Взе ми думите от устата! Браво!

Господин Кирилов поздравления за смелостта да кажете нещата за политиката и спорта откровено и с истинските им имена, както и за желанието да помогнете на колкото и малко да са останали разумни млади хора в България! Подкрепям Ви безапелационно за призивите Ви в името на най-важното нещо - Здравето им, хората да се движат ежедневно по максимално активен начин, натоварващ цялото тяло и задължително да се изпотят от положените усилия! Бих искал да обърна внимание на нещо изключително важно според мен - ако имат възможност хората да се постараят да намерят начин сами да си произвеждат основните хранителни продукти, защото е всеизвестно колко некачествени и пълни с отрови и тежка химия са храните, които се продават в магазините: хлябът е пълен с набухватели и подобрители, прави се от изкуствена мая, от некачествено зърно - особено с далаверите от Украйна! Т.е. който все още яде хляб да се помъчи да си намери пшеница (или пълнозърнесто брашно) от проверен производител, който не пръска и не тори с химия и да си прави хляба сам с квас или като содена питка! Тези, които все още ядат месо нека да се постараят да си отгледат сами животното, на естествена паша или да го хранят със собствен истински фураж, а не със смески пълни с хормони, антибиотици, химически добавки и стимуланти на растежа, каквито са месата от магазините и което животно сами да го убият и месото му да бъде максимално чисто, а не като отровните боклуци от 20-годишни замразени меса накиснати във вани с химия, за да приличат на пресни! Който все още употребява млечни продукти да си отгледа сам козата или кравата на паша, да я издои и да си направи истинско кисело мляко, а не да се трови с изкуствените боклуци от магазините, които нямат нищо общо с истинското мляко освен надписа на опаковката! Същото се отнася и за плодовете и зеленчуците от магазините - ако не си ги отгледате сами или ако не отидете в стопанството на производителя да видите как ги гледа бъдете сигурни, че се тровите отново с тежка химия, хербициди, пестициди, нитрати и т.н. В месото от магазина тези отрови са натрупани и концентрирани, защото хранят животните с такъв фураж и вие изяждате концентрираните токсини - ракът, инсултът и инфарктът са гарантирани! Да, с активно движение и тренировки организма успява да се обнови и да изхвърли известна част от тези отрови, но голяма част остават, трупат се, затлачват всичко и след 60-тата година започват здравословните проблеми в стави, вътрешни органи, сухожилия, кожа, кръвоносна система и т.н. Т.е. здрави тренировки + здрава и чиста истинска храна = на много години след 60-те Пълноценен живот без болести! Така че намирайте начин да имате поне един декар земя с кладенец или поне намирайте проверени съвестни производители - за съжаление са много, много кът! Бъдете Здрави, Разумни и Работливи!

https://offnews.bg/zdrave/zashto-detcata-v-troian-po-riadko-stradat-ot-zatlastiavane-i-diabet-808882.html?fbclid=IwAR1QibQ4PjwoGuq_ex-RJlRsx7IN-mZTFpLeYLGvG1ZL8wemvt42bFHHGV0

stan

Пак си 10000000000% прав бате Киро, и да добавя, на великата наша атлетка Стефка Костадинов, в покой сърцето и бие с 50-53уд. в мин. , което е с 30 уд. в мин. по-малко от средното за обикновнния човек във възратова граница 18-55год -или ок. 43 000 пъти ПО-МАЛКО на 24часа от същите !!!! Е на кой сърцето ще може да работи по-дълго и респективно, кой ще живее по-дълго ? :):):) - това беше риторичен въпрос :):):) Аз цял живот съм тренирал по схемата на Бате Киро чисто, без химии (и без някой да мие давал акъл), и сега сърцето ми бие с ок. 60-63уд. в минута и се чувствам перфектно на 52 год :)

Венелин.

Искам да го направиш. Но нямам телефон с камера как ще контактуваме ?

петър петров

Искам да го направиш!

футбол, тенис, колело - Идеално. Особено футболът е много полезен!

Аз съм за, но ще имам възможност догодина. Просто нямам физически времето, но мнението ми е ДА. Ако искате де, сега на сила хубост не става. Здраве и дълголетие бат Киро!

Цар Александър I

Аь съм за За!!От кумуната на диетитие съм .От една година не си правея есперименти със здравето си.Доста истории за разказване.Благодаря на Бай Киро ,че ми показа че това е пълна глупос!!!

Мария Петрова Делчевa

Не!Започваш да приличаш на всички останали.

Искам да го направиш

Искам да го направиш !!! Ще се възползвам от промоцията

Давай бате Киро!

Димитър Димитров

за много хора ще е полезно, но както винаги е въпроса дали искаш да гледаш видеа или наистина да си размърдъш задника ;) Това което тренирам и спортувам аз не е от любимите на бат Киро ама боли ме, правя каквото ми харесва. Темата за отслабването много ми хареса, аз съм човек който свали над 20кг и го запази с години - не тренирам с месеци но килата не мърдат - това е най-трудното. Кардио разбира се дори като не тренирам(фитнес) правя по няколко пъти седмично под различни форми - футбол, тенис, колело, квот дойде. Това е важното, и той го каза - КАРДИО или тренирай си сърцето

Искам да го направиш !

Аз искам! Избягвам да ходя във фитнеса или да спортувам често точно заради комплексарите във фитнеса, не съм като тях и не искам да бъда. Но осъзнавам и ми личи че трябва да спортувам, искам за здраве но не и като ония олигофрени във фитнеса. Така че аз ще съм първия който ще се включи в новата тарифа тъй като искам да го правя правилно без никакви химии и простотии

Богомил Костов

не се наяди на пари веее кирчо

Против,имаш поколение което е научено и функционално ти само трябва да ги биеш зад врата :)

Konstantin Dimitrov

Браво Бат Киро и Веско Язе съм ЗА

Petar Dimitrov

Искам да го направиш ! Ти си човека !

Карбовски загуби ме

JUST DO IT!!!

Искам да го направиш, ще бъде много полезно за всички, които те следим и имаме вяра в теб.

Кире, искам да го направиш, с две ръце съм За. Ще ти пиша и на лично.

Aleksandar Antimov

Бат Киро ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА ГО НАПРАВИШ ТОВА КОЕТО ВЪЗНАМЕРЯВАШ,ЗАЩОТО ДАМО ТАКА МОЖЕШ ДА ПОМОГНЕШ НА ХОРАТА,ПОДЧЕРТАВАМ САМО ТАКА.ПРИКАЗКИТЕ И СЪВЕТИТЕ ЯВНО НЕ ПОМАГАТ,ВРЕМЕ Е КАКТО КАЗВАШ ЕДИНИЦИТЕ ДА ОЦЕЛЕЯТ И КАТО КАЗВАМ ДА ОЦЕЛЕЯТ ИМАМ ПРЕДВИД ТЕХНИТЕ ПОКОЛЕНИЯ, ЗАЩОТО АКО ОСЪЗНАЕМ ПРАВИЛНИЯ НАЧИН НА ЖИВОТ ТО ТОВА ОЗНАЧАВА ЧЕ И ДЕЦАТА НИ ЩЕ ЖИВЕЯТ ПРАВИЛНО!

Bojidar Ivanov

Направи го, каналът е твой все пак. Който прецени, ще се абонира.

Искам да го направиш! Благодаря

Vladimir

Искам да го направиш!

искам да го направиш

Vasil

Искам да го направиш

Georgi Velkov

Само движение и спорт ме е маиката , не фитнес а спорт сиреч физическа подготовка , както ни учеха преди 20, 25 години в училище , физерятка сутрин и тн

Venelin Gueorguiev

добра идея кире, искам да се уча от теб

Искам да го направиш. Идеята е много добра, а и сумата не е много.

Simeon

Искам да го направиш. А когато стане реалност, тогава ще ти кажа за себе си, защо съм на това мнение.

Казваш, че сме разединени и това е проблем. Да, така е, но не предлагаш алтернатива. Да спасим децата!? Как бе бате Киро,

Георги Цуков

Бат Киро, всичко ще се оправи, но за да се оправи, трябват жертви и винаги е било така, защото животът така се върти и нещата, искаме или не, се повтарят в един безкраен цикъл, за да може евентуално да се научи нещо и да има духовно израстване, защото всичко сочи натам, показва ни че трябва да се научиш да даваш и в Библията това е написано с прости думи за умни хора, вникващи зад думите. И всичко е писано да стане така както трябва да стане и не е случайно, просто сме се паднали в такива времена и искаме или не, ще трябва да се борим някак, най-вече ние младите хора, за теб е ясно че навлизаш в третата възраст лека-полека, но нас младите ни чака това бреме. Та, това е положението!

Огнян Стефанов


More Creators