SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СТРАХ МЕ Е ОТ КОЛЬО КИТАЕЦА...

След многократни заплахи, реших да се обадя на Кольо Китаеца и да разбера какъв му е проблемът с мен. 

СТРАХ МЕ Е ОТ КОЛЬО КИТАЕЦА...

Comments

Тоз е пьлна шматка. Фалшив лицемер . И не го слуша главата сьс сигурност !

Chris Dinoff

Хахахахаха! Благодаря, бат Киро, много ме разсмя с тоя индивид!

Бaт Киро, мaхaй го тоя помияр. ИМa ли нaчин дa нaпрaвиш нещо зa Cевернa Мaкедония и aнти Бългaрcкaтa политикa,

Rumen Vasilev

А сега, както се казва, драги зрители, моля да се замислете над следното: тоя "китаец" се е взел наистина на сериозно , мисли се явно за "велик просветител", който все пак има някакви последователи, а щом има, значи те са по-големи лумпени и от него и най-жалкото е, че не е единичен екземпляр, а са цяла пасмина, която подозрително мнопго прилича на 70-80% от управляващите ни, и по акъл, и по "образование", и по "ценности" :). Още едно доказателство че тази сган трябва да тегли, а ние да намерим начин да оцеелем, в надигащата се икономико-политическа буря. :). За мене тоя е дребен нискоинтелигентен "хитрец", на който най-голямото му достижение е било, да излъже някой на популярната циганска игра: тука има-тука нема :). Такива трябва да бъдат разпознавани от нормалните хора на момента и най-доброто решение се нарича: "...и почвам да бегам Бате..." защото всичко друго само му помага да се мисли за безсмъртен.... :)

Венелин.

кире не се излагаи

маико мила

брат брат брат

смешниции

Откъде го намерихте тоя усмърдян циганин

Тодор БГ

Ебаси долният боклук, ей такива са всички българи, ти пак си много добър с него.

аххахахахахахаххахахах смятай за кво става въпрос

Тоя е с много объркани ценности. Никога няма да вземе нещо на сериозно без тояга. Ако си загубиш времето с него, пак няма да го поправиш. По-добре това време го дай на близки и умни хора.

Cvetan


More Creators