SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БРЕЙКА И АНДРЮ ТЕЙТ В РУМЪНСКИ АРЕСТ

Днес ще ви припомня една история от румънската ми епопея. Правя аналог със задържането на Андрю Тейт. 

БРЕЙКА И АНДРЮ ТЕЙТ В РУМЪНСКИ АРЕСТ

Comments

Аз съм го гледал предишното видео със същата тема давал съм го да го гледат разни лихвари и да си правят поуки но не прихващат

Petar Ivanov

Те простите европейци и л...на да им кажеш да ядат ще го направят. Ние българите никога няма да си се откажем от нашите яденета и кухня, така че спокойно.

Извинявайте, че не е по темата ама при възможност ходете на кукерите в Перник. Много е забавно да знаете, няма да съжалявате. Само трябва по- раничко, че ще имате проблем с паркирането.

Diana Atanasova

Ако може и някой клип за социализма. Може и свързан с твои преживявания също ще е интересно.

Diana Atanasova

Евала! Много си откровен, не всеки го може. Затова ти се възхищавам за смелостта да признаеш какво ти се е случило. Такива хора няма!

Diana Atanasova

Точно казано, да беше кацнал с около 450км. югозападно. Щеше да си живурка, па и ако спонсорираше някоя партийка, така от малко по силните на деня, като ДПС или БСП, но не и ГЕРБ, че са лакоми и ще го ебнат както В. Божков. Не само щеше да си живурка, ами и улица щяха да кръстят на него... хахаха британски льохман, на минус щеше да бъде с колите само, че щяха да му ги тафят и да ги продадат в Македония на сръбски прекупвачи за Русия

Ignat Ignatov

Много хубав случай ни разказа и поучителен Бат Киро живи и здрави да сте с Веско Благодаря за видеото

Petar Dimitrov

Хахаха, стига ни лъгаха с тия дарения.

Georgie Puddin Pie

Максим Генчев ще снима нов филм за Караджата, чака дарения. Ще събираме ли пак пари?

Евалла,Бат Киро ,имам какво да ти кажа,ако се видим дано да доживеем

Rado_ok_

Сбъркал е държавата трябваше да дойде в България, щеше още да си е на свобода, че и в някоя партия или държавен пост щеше да му дадът. Я кмет на градче да е станал. Щеше да си прави каквото си иска. Да си прави далаверките и държавни пари щеше да цоца. Пък ти вземи отиди в Румъния дето и премиерите бившите ги натикаха по затворите. Кажи му Андрию и му гледай сийра.

Бате Киро какво ще кажеш за вчерашното по новините, ще почваме да ядем скакалци летящи гадове ЕС го приел вчера ужас направо ...

Станил

Тейт поне намаза парите от наивниците. Иначе е доста добър манипулатор. Уж твърди, че е трилионер, а продава онлайн курсове на отчаяните мъже. Избяга от Англия, т.к. там има сурови закони. В Румъния си мислеше, че ще му се разминат далаверките, т.к. там цари корупция и беззаконие. Само че в момента има един съдия и прокурор в Румъния, които са доста сурови и вкараха доста големи престъпници в затворът.

Тейт "матрицата" е толкова нагазил в лайната, че по-добре спри да се сравняваш с него. Доста време ще лежи в затвора.

История от която всеки трябва да вземе поука,времената са били такива,ако имаш подобни истории от годините на прехода, би било удоволствие да се чуят.


More Creators