за този поет е имислен въца за "какво прави гей поет късно вечер... поема"
Михаил
2023-03-21 10:25:22 +0000 UTC
От 100 км си личи ,че е скапан с Хигиената...и си попийва пишейки Стихчета...🙄🤮 От тоя ще стоя 2 м разстояние...Тия ,.Нащте" т.н.Мислители за Народа наистина ще ни оставят без ТОК....Добър Анализ Брейк ..!..Но какво можем да направим...Що се отнася до Възпитанието на децата ни ...Аз лично говоря Брутално на моят Син ежедневно макар че ,скоро ще навърши 18 год...Но Да Ви кажа днешната Младеж не се обвързва защото Критерият за другия е твърде Висок..и един вид Егоизма и Свободата и това ,че вече никой не иска да се съобразява с ДРУГИЯ....НЕЗНАМ...всичко е толкова Объркващо....🤔