Чудесна идея ,приветствам с желание и добри чувства.Много бих се радвал да бъда твой гост,скоро се прибирам в България с радост бих разговарял с теб и Веско.
SvetIvanovski
2023-03-23 22:50:05 +0000 UTC
Със сигурност не са имали възможноста да се срещнат поне веднъж със сродна душа за жалост