SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


С ПРАВО ГИ ОБИЖДАМ!

Поредния пример, че народ няма. Останала е само пасмина. Единици сме...

С ПРАВО ГИ ОБИЖДАМ!

Comments

Треньор да си,??, не си ,бацил да си ??може ама да охраняваш ешелони не вярвам.Няма как да Ти кажа бай Киро, не мога,ама те слушам интересен си

Hristo Yonov

Киро гледам интересен си ама

Hristo Yonov

Прост народ слаба държава! Верно добитък! Всичко това което се случва си го заслужаваме!

Petar Stoyanov

За феновете на Николай Марков - https://bnr.bg/horizont/post/101829083/nikolai-markov - интервю в бнр - 'Трябва да се направи някакво правителство', "какво ще променят новите избори", "изнесеното в записите не е страшно". Успех в живота на всички!

Jihn Katama

в БГ или навън - няма къде да избягаш от това, което следва до 2030.

Мамка му, прав си за всичко! В началото си мислех, че си малко краен, но си прав!

По - точно " планктон"

Не, какъвто народа , такива и политиците. Нали ние ги избираме.

Добитък е меко казано, 95% от населението в София са фикуси!

Snezhina Tsvetkova

Не случайно казват: " Каквито политиците, такъв и народа" и е вярно.

Diana Atanasova

А, на другите територии е пълно с МИСЛЕЩИ?!

На тази територия май вече няма мислещи, прав беше професора за 80% дебили. Дай им да викат и да живуркат, …. Каквото и да последва, ще е заслужено. 😢😢😢😢😢

Киро, прав си за всичко и всичко говориш със точните думи! Жалко, много жалко че добитъка наистина не разсъждава! Тежко ни е горко!!!

Mariana Voinova

Много жалко, но бат Киро е прав в случая..догодина мисля да се връщам да живея в България от чужбина, но все повече и повече имам чувството, че си слагам въжето на врата..жалко за България! Единствено не държи надеждата от приказката- “Най-тъмно е преди зазоряване”!

Gunner4life


More Creators