SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПЛАНЪТ НА ТРАНСХУМАНИСТИТЕ /специален гост Иван Спирдонов/

Гост ни беше Иван Спиридонов, който е писател, националист, бивш журналист и бивш заместник-областен управител на Велико Търново.

В последните години има две издадени книги - Трансхуманизмът и Сатанизъм Unlimited.

Има какво да научите от този човек.

Линкове към книгите:

Трансхуманизмът:https://www.ciela.com/transhumanizmat-programiranata-evolyutsiya-na-homo-sapiens.html

Сатанизъм Unlimited:https://www.ciela.com/satanizam-unlimited-samounishtozhenieto-na-byalata-rasa-treto-izdanie.html


Приятно гледане!

ПЛАНЪТ НА ТРАНСХУМАНИСТИТЕ /специален гост Иван Спирдонов/

Comments

вече и писатели говорят за изкуствен интелект ... скоро толкова глупости не бях слушал

Vasil

Демек който говори за умирането на бялата раса е "хитлерисче". Мн логично, Шимоне

Тодор БГ

Бума на хормоналните заболявания, съвсем естествено води до всякакви психични заболявания- гейство, джендърство, безплодие, паник атаки, шизофрения… Хормоните се увреждат от храните, стреса, застоял живот, натрупани тлъстини, общо взето от всичко неприятно, но когато е съвкупно, както в днешно време и ето го резултата. Ако си здрав, от това трябва да те е гнус, да се отвращаваш и да не ти става, а го направиха модерно, за да не се крият и да правят семейства и деца. Ние спешно трябва да се махнем от ЕС ,да зарежем “бананите” и да се възстанови нашето зеленчукопроизводство и животновъдство, без ГМО и хормони. Адмирации към госта.

Dessislava

Еее Браво уникален човек

Petar Dimitrov

Аман от вашите "бяла раса" глупости. Хитлеристчета долни

simeon.ov

Какво да размишляват 100 пъти ти казаха, че са хора на ГЕРБ. Костадинов е от Варна и там може ТИМ да е зад него. Аз на никой не вярвам..

Павел

Моите уважения към господин Спиридонов. Много начетен човек. Само един съвсем лек пропуск има. Това с джендърите не е само мода. В момента мъжете имат най-ниският тестостерон в цялата човешка история и продължава да пада. За причините няма да говоря, но мъж без тестотерон никакъв мъж не е. И от там му трябва малко пропаганда и е готов гей. Поздрави и продължавайте с интересните гости.

Веско

Бате Киро, Моля за вашето размишление на тема/теза, която днес ми хрумна: Възможно ли е “Възраждане” да са крайно десни продажни подлоги, които да усмиват “руското”, правейки се на русофили и едновременно на клоуни? С това да правят пропаганда на транс**** … атлaнтическотo

Peter

Относно войната аз съм по-скоро на мнението на г-н Спиридонов, че се надцакват.

Zhivko_Y

Киро, благодаря за интересното видео!

Mariana Voinova

Здравейте, Благодаря Ви че поканите г-н Спиридонов, разговорът беше много интересен и остави много отворени теми за размисъл ! Браво, продължавайте така ! Дано да успеете да събудите "приспаните" (по различни причини) мозъци на много хора !

Zlatka LE FEVRE-PIREVA

https://media.tenor.com/zK6-iEBjjcEAAAAM/no-nooo.gif


More Creators