SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИНТЕРВЮТО С КРУМ САВОВ СЕ ОТЛАГА

Заради семейни ангажименти на Крум Савов, интервюто се отлага за сега. На по-късен етап ще го осъществим. Повече във видеото. 

ИНТЕРВЮТО С КРУМ САВОВ СЕ ОТЛАГА

Comments

Както винаги качествено съдържание , поднесено без помпозност и претенциозност!

Никой не казва, че Бат Киро ще оправи държавата. Говорех чисто и просто с това, преди какъв беше - старите неща които правеше, казваше си неговото мнение и т.н. Нон стоп правеше съдържание и се усещаше изкрено. В момента с тези гости става 1 към 1 с Тото , Мото и т.н. Това, че не прави "реклами" - тоест не му плащат, не означава, че не прави. Прави си реклами, но просто не му дават пари за това, което не означава,че не е реклама, а просто жест за помощ. Изобщо недей ми споменава тези долняци от Възраждане, че думи нямам. Казвам просто, че няма лошо да си има подкаст да си кани който си иска, дори и Лили Иванова да покани все тая. Мисълта ми беше, че този подкаст да не му пречи на другото съдържание. Това съдържание за което ние последователите му сме тук и си плащаме. Както казва, той, че работи за нас. Еми извинявай, но за този месец какво съдържание е направил? Ако го сравним с 2020г. в youtube когато още нямаше patreon-а, и дори казваше на Веско, че това е простотия, защото няма кой да му плаща, ако не си спомняш изгледай клипа-ако го има де? Тогава ако не беше вски ден, а през ден правеше видео съдъражание - качествено и т.н. , а в момента подкаста и другото го е заеб*л. Аз нямам нищо протил Бате Киро, просто казвам нещата такива каквито са. Ти като искаш му бъди адвокат, няма проблеми, но в момента няма нужда от адвокат, защото никой с нищо не го обвинява. Просто се чудя защо този месец видео съдържанието му е супер малко, при положение, че има толкова много за какво да говори и да си казва негово мнение, но явно по-лесно е с подкаста като всички останали да се замазват очите. Извинявам се ако някой се обижда от истината, но така стоят нещата.

И на мен ми липсва бат Киро, ама и времето взе да ми липсва, че имаме страшно много работа. Туй не е някаква си телевизийка (без да се засяга някой, моля!), че да се подмята с и без смисъл някой по екрана. Събитията само в последната седмица изискват сериозен и задълбочен анализ, преди да се каже каквото и да било, че да не стане голяма беля. Когато си прецени човекът - ще се покаже и ще си каже, помните проблемите, дето имаше жена му преди време, кой знае какво му е на главата. Вместо да умувате - обадете му се и го питайте и ще ви каже. Дотогава - чакаме го и си действаме по нашите задачи. :) Пък че някой като бат Киро ме е "оскубал" ако ще и с 6 милиона евро, ми е все тая, че знам за какво ще ги даде. Трудно ми е да кажа същото за родните политици, а толкова много ми се иска. Хайде, със здраве и не се карайте за глупости, моля!

Бат Киро ли очакваш да оправи държавата ? Тя не се тресе унищожена е и спасението е по единично. Дали има смисъл да даваш сега пари си е твоя работа , и никой неможе да те задължи на сила . Аз харесвам идеята да идват гости отколкото само да говори той , понеже има много хора, които освен опита си също се включват в разговор на тема;какво се случва в България сега; Както и да е не мисля, че тото , мото и някакви тревомани дето рекламират уискита , дискотеки, може да се сравняват с опита на Бат Киро и начина по който разсъждава , може би трябва да отидеш в някой Мол и там да търсиш някой да си говорите как ще възраждате България наново , пробвай с Възраждане , ама не им виждам пушките на тез възрожденци.

Valentin Takev

И на мен много ми липсва "стария" Бат Киро... и видеата му ... :(

Не знам какво става с бате Киро, но този месец супер малко видеа. Едно време като започна в youtube, когато казваше на нас и на Веско, че няма кой да плаща да му гледа видеата в Patreon и т.н. правеше от сърце и душа. Премина на Patreon-а и ето за 1 месец супер малко видеа за гледане. Предимно участници в неговия подкаст/брейкаст/. Заприлича като всички останали подкастери/както той ги нарича/ и започна да си губи от негово. Не знам Вие какво мислите по този въпрос, но реално така се получава. Уж казва,че е различен от устаналите, но реално с нищо не се различава от Тото например/говоря сравнение с брейкаст и кастта на Тото/, само където Тото качва повече неща директно в youtube-а. Не ми е за 6 , 10 или 15 евро все тая е, но поне за този месец да има квко да се гледа, в бате Киро стил - с разсъждения и т.н. спрямо ситуацията в момента, а не подкастове с някви гости. Хубаво нека да има и подкаст, но това да не влияе на неговите си клипове. В момента държата се тресе, власт имащите цъфнаха официално с техните схеми и т.н. , а той направи едно видео съвсем лекичко, не знам защо. Вие как смятате? Започвам да се чудя дали си заслужават тези пари, за толкова малко съдържание. Пак казвам преди имаше повече съдържание, заслужаваше си, но този месец е пълен потрес.

Бате Киро , моля те , направи видео за Гешев и ще има ли някаква развръзка след визитата му в Европата.. Едва ли , ама . Липсват ми старите ти видеа.

живи и здрави само това е най важно

Гледайте да сте добре, пък и не сте ни на заплата, я! :) Като дойде ще гледаме и слушаме. Поздрави!

Всичко се случва, дано да завършека на проблема е добър! Ще дойде и ще си поговорите 😍

Krasi Hristova


More Creators