SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


УСПЯ ЛИ ДОЦ. САРИЙСКИ ДА МИ ПРОМЕНИ МНЕНИЕТО ЗА ЕВРОТО?

доц. Григор Сарийски ни беше на гости и се опита да отговори на почти всички ваши въпроси! 

УСПЯ ЛИ ДОЦ. САРИЙСКИ ДА МИ ПРОМЕНИ МНЕНИЕТО ЗА ЕВРОТО?

Comments

Може да чете. Ако му следиш видеата в едно от тях каза, че не вижда. Сега защо не си слага очила или лещи, това е друг въпрос.

Хахаха, в коя част на Ирландия? Жена ми е от каунти Кери там има една фирма Фексико имат чейндж бюра ще ги обърнат. Но е интересно защо банките не вземат долари при условие че много Хамериканци са с Ирландска жилка и посещават редовно острова.

Веселин

Най-добрия гост до сега, заедно с полковника

По хубаво от лошото което предстой здраве му кажи! Докато не разбереш лошото няма и как да разбереш какво е и доброто !!!

Браво. Много хубав разговор се получи. Адмирации.

Bobby Kundelov

Нещо много интересно се случи днес. Ние живеем в Ирландия и мъжа ми работи и частно. За ремонт на къща му платиха в долари 3000 в кеш. Отиде в няколко банки да му ги обърнат в евро и не ги приемат.

Dessislava

Стига сте се превземали

Да дадем думата на доц. Калин Тонев , завършил ядрена кибернетика задочно …

NSSN

Бай Киро се излага като първокласник ,супер неграмотно четеше въпросите,сричайки,като първокласниК! Много се извинявам,но беше доста дразнещо ,като неможеш да четеш ,по добре дай на Веско да чете въпросите😉…

Много ми хареса този разговор с Доц. Сарийски, не само много ерудиран, но и много добър в представянето на темите, което е рядко срещано явление при хората от науката. Голяма част от темите разисквани тук може да им се отдели по няколко часа да се разглеждат по отделно, но поне получихме някакви насоки които да ни накарат да се размислим.

Веселин

Браво бе , пореден силен епизод. Супер е станало!

chf

Точно това мислех да инвестирам в злато от 30.000 до 50.000 евро , за период от 10 години защото спомням си 2012 година струваше около 65, 70лв 18 карата , а сега е 110, 120 , 130лв , по добър вариант е от пестене в буркани или банки или купуване на апартаменти и то с тези пари ще ми трябва и кредит или да купя 2,3 къщи в някви недъгави села ,

Venelin Gueorguiev

Много голямо Благодарско към екипа, госта и последователите за въпросите им! Получи се страхотен разговор! Непременно пак да поканите доцента след няколко месеца, както и Полковника!!! Още веднъж Благодаря навсички !

Венелин.


More Creators