SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ, А НЕ НА ЗАПАД?

Какво се случи на вчерашния лайв с последователите ни от Patreon

Целият лайв, който е 4 часа и 20 минути, изгледайте тук: https://www.patreon.com/posts/live-s-kiro-vi-85871944

ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ, А НЕ НА ЗАПАД?

Comments

Браво! на 15 годишния Павел.

Snezhina Tsvetkova

Може би си прав и усещането ти е правилно, че по-вечето (но от работещите Българи) са в чужбина! И едно леко доуточнение - прав си за номадите, но на всяко завоевателно племе, са му биле нужни коне най-вече, месо и мляко, за да стане велик народ, както нас и нашия корен от Дуло...до България!!! Така, че смятам ще се завърнат скоро, а до 5 години ще са около 70-80% завърнали се гурбетчии.

Ignat Spasov Ignatov

Бахти, истинските хора всички в чужбина. Имам усещане, че повече българи има в чужбина вече. Може би това ни е пътя. Всеки на някъде, като номадите едно врвме. Много малко хора ще се върнат. Чувството е хубаво, но всеки си е свикнал там вече.


More Creators