Преценихме да пуснем това видео за по-широката аудитория, заради важността му...
Comments
В Казанлък има 2-ма ,асансьорни техника,около 60000 град,Аз лично бях около 8,9 години домоуправител на кооперация където живея,Ужас е
Rado_ok_
2023-07-31 17:55:00 +0000 UTC
Ам като има такива проблеми, що новото строителство го водят по-скъпо от панелното такова примерно. Кажи му на това момче да се разходи в жк. Младост в София, особено в жк Чайка във Варна, също така в жк. Чародейка или Здравец или Дружба в Русе. Там много трудно можеш да цвъкнеш току така кооперациика, защото са блок паркинг и после пак блок. С други думи панелното строителство от 70-те е с пъти по-качествено от новото строителство, но го водят по-евтино. Будалъ народ.