SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОМИСИЯТА НА БРЕЙКА ЗА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК

Заснехме видео от с. Неофит Рилски, за да покажем какво остана скрито от комисията в парламента.

—————————————-

ДАРИТЕЛСКА СМЕТКА:

"Исторически парк" АД

IBAN: BG62STSA93000021351778

BIC: STSABGSF

Основание: Дарение за Исторически парк

"БАНКА ДСК" ЕАД

PayPal линк: https://paypal.com/donate/?hosted_button_id=Y3QGYSTF9HYQ4&source=url

https://ipark.bg

КОМИСИЯТА НА БРЕЙКА ЗА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК

Comments

Киро, абонирах се за да напиша това. Изгледах гневното ти видео за резултатите от дарителската кампания във YT. От там се заинтересувах за причината за гнева ти. Та, ето моята история. 1. Разгневих се и аз. 2. Искам да дам и аз подкрепата си. 3. Няма сметка написана в описанието на видеото. (Очевидно няма да я преписвам от видеото)... Ето причина да няма дарения... 4. Започвам да гледам назад видеата, за да видя дали има сметка. 5. След кратък преглед на някои видеа, пускам все пак дългото видео с Ивелин (твоята комисия). 6. Изглеждам го цялото, въпреки че ми се спи вече. 7. Плача накрая на видеото 8. Решавам, че все пак трябва да се абонирам за канала ти в Пейтриън. Така и така имам абонамент за Карбовски, а, дори преди време платих месец-два на адаша - Цанов... Ама го резнах, че ме натовари.. Дали не беше точно покрай лъжите за Ивелин? 9. Абонирам се.. и най-накрая мога да копирам сметката за дарение. 10. Правя дарение 11. Пиша този коментар, само за да обърна внимание, че има не малък процент недарили, само защото не си дал сметката за копиране. (Забележка: а, всичко може да е заради YT плейъра, който ползвам - NewPipe и поради някаква причина да не съм намерил сметката) В крайна сметка имаш още един абонат, който дори притежава златна карта (а, те не са много, до колкото знам) за посещение на Исторически Парк, понеже вярва в каузата. Дано Ивелин преодолее препятствието, защото има потенциала да увлече много хора в правилната кауза. А, ти спомагаш за това повече от колкото той може да се справи със задачата (явно). Аз ще помагам по моя начин - лесния... Като даря средства. Но лично аз, дори и да съм се интересувал от ИстПарк и Ивелин, нямах представа за нещата, които показваш. Оставам абонат и ще следя. Благодаря!

Станислав Лечев

https://www.youtube.com/watch?v=VfCC_AopeKk

Plamen Todorov

Бавно , но вървим в правилна посока , приятели!

Ste Dimov

Много усилия и постоянство,ще са необходими,за да се убедят хората и да усмислят реалността и важността на Вашата мисия.Аз Ви подкрепям и свалям шапка на Ивелин и екипа му за това ,което прави.Дано да успее,това е важно за всички .Не знам обаче,дали достатъчно хора го осъзнават.Май не….

luboslav minov


More Creators