Бат Киро,не си много прав.Зърнарите в Северна България са тежки баровци.Лапат по поне 200 лв на декар.100лв рента и поне 100 сгъват.Нямат фалиране.Понеже тази година са 0 на 0 почнаха да плачат.А може и да е сценарий.Голяма част от земите са на политици и подобни.Може всичко да е постановка.
2024-02-09 23:22:09 +0000 UTC
Бате Киро еби им мамата на хората който те говорят те само това могат
Nikolay Petrov
2024-02-09 14:54:41 +0000 UTC
Зърнените босове нещо хванаха обратния влак😂😂😂
2024-02-08 12:27:57 +0000 UTC
Киро, Евалла ти бе Човек! Балсам си за сърцето, като те слушам! Ах, как искам да имаш власт и да им разкатаеш фамилията на всички боклуци!!!! Жив и здрав бъди!