SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НЕСЕБЪРСКИЯТ БРОКЕР!

Влязохме ли в спор с несебърския брокер?

НЕСЕБЪРСКИЯТ БРОКЕР!

Comments

С такива гости си цар, браво!

Việt Nam

Да!

Стоян Богоев

Те там идват от глад, не от лакомия като при нас

Иван

Че тез маймуни от Непал нали и те ще видят как стоят нещата и те ще искат повече пари след няколко месеца. Нашия кара джип за 500к, и работи с надценки 100-200%, а плаща по 500 евро на хората си. Няма как да стане

Тодор БГ

Инвест Банк

Страхотен разговор! Благодаря за качественото съдържание, бат Киро! Имам въпрос - коя е банката, която прави преводи до Русия? Благодаря.

Добро видео и най-вече приятен разговор. Браво на бат Киро че не го прекъсва и успяхме да чуем и госта.


More Creators