Zdar a silu :) vacsinou nahoda ale vsimam si pekne zeny, hlavne nemodelky, tie su potom pri foteni uplne uzasne, neskazene manierami :) tato bola trebars barmanka v Dolnich Mecholupech :-D
Ján Hronský
2020-02-29 17:31:49 +0000 UTC
Já se omlouvám za tykání...
Ale kde ty ženský bereš?