Dik , souhlasim! už se fakt tešim na focení venku. Každopadně jeste mám v zásobě fotky s Terkou, Míšou a Kačkou a ty jsou v interieru , tak snad neurazí :)))
Jan Svoboda
2019-04-08 07:24:22 +0000 UTC
Supr fotka. Ale chtělo by to už nějakou pořádnou přírodu :)