Konečně jsem se probojoval k fotká z exterieru :) tak že ted jich bude plná nekončící nalož :)
Tohle focení byla jen taková rychlovka, jedeme z workshopu a ja měl hroznou chut na focení (na workshopech fotim minimalně) tak jsem si jeste zastavily u pole :)

