Polaroidy
Added 2019-09-17 07:11:45 +0000 UTCAhoj lidi , přemyšlím nad dalším stupněm odměn, něco víc offline -na co si mužete šáhnout :) :)
Co řikáte na každy měsíc posílani polaroidů? Podepsaný (mnou i modelkou) , jedinečny polaroid) , čislovaný každý měsíc ve vaši schránce :)
Samozřejmě nebudu první kdo to tady na Patreonu bude dělat, ale zajimá mě váš názor. Jestli to má vubec cenu. Idealně v komentářích.
Díky