Můj první pokus o livestream s "pracovním" názvem POKEC U VÝBĚRKY - vybíram fotky s dopex - bacha má to hodinu :) , ale aspoň můžu mrknout z jakých fotek vybírám a proč. Odpovídam tam i na nějaké další otazky. Tak že pro fotografy idealní.
Jak se vám livestream libi? mám to dělat častěji? budu rád za váš feedback. Díky