Ahoj lidi ,chci udělat tenhle 5 dolarovej tier , trochu víc pro fotografy. Tak že tady jedna odpověd na otázku která se celkém množí :) a to je na jakém počitači pracuji.
MacBook Pro (Retina, Mid 2012)
Procesor: 2,3 GHz Intel Core i7
Paměť: 8 GB 1600 MHz DDR3
Grafika: NVIDIA GeForce GT 650M 1 GB
Intel HD Graphics 4000 1536 MB
Disk : 250 GB SSD - díky iCloud stači
Koupil sem ho od Standy Petery který sním procestoval snad celou indii. Neni to žadný super stroj, ale mě stači. Vezmu do kavarny kde mužu praocvat, na dovoleny, do postele atd. :) pořád jestě fotky a lightroom stíha.
Jen sem chtěl poukazat na to, že neni uplně potřeba se hrnout do něčeho drahého a jde to i takhle :)