Ahoj, v pondělí jsem při focení s Denisou dělal tady na patreonu taková krátká videa LENS (něco jako instastory) . Jsou tu vždy jen 24h tak aby jste o ně nepřišli je davam sem i takhle.
Jak se vám libí tyhle storyčka? :) mám to dělat s každeho focení i sem na Patreon BEZ CENZURY ?