Pořád ještě nemáte dost? Tak to jsem rád, proto že tohle je to nejlepší co se mi s Vendy povedlo. To je když je cely den prakticky zataženo a pak vam na konci dne sluničko posvítí přimo do bytu kde fotite. Paráda :) Co vy na to? Ja sem nadšenej. Tohle je možna to nejlepší co jsem v interieru za posledni rok nafotil :)
Sony A7III + Sony 27-70 2,8 GM
BEAUTY VIDEO: https://www.patreon.com/posts/beauty-video-s-37465536
BACKSTAGE VLOG: https://www.patreon.com/posts/backstage-video-37283332