Nová modelka Nicol a hlavně nový objetiv Sony 55 1,8 a pujčená světla od FOMEI RGB mini led 24 . Dal jsem si nový cíl vrátit toho starého Svobodu tzn. hezké slečny, jemné fotky a hlavně větší důraz na kvalitu o proti kvantitě. Dokonce došlo i na graficky tablet a Photoshop :)
Tak co vy na to ? jak se vám libí Nicol? a hlavně jaký mate pocit z fotek?
P.s. : bude samozřejmě klasicky backstage i beauty video! :)
Jan Svoboda
2021-02-08 18:42:02 +0000 UTCJan Svoboda
2021-02-08 18:41:27 +0000 UTCPatek.13
2021-02-08 17:37:03 +0000 UTCJan Svoboda
2021-02-08 17:36:45 +0000 UTCJan Svoboda
2021-02-08 17:36:28 +0000 UTCJan Scerba photographer
2021-02-08 17:35:43 +0000 UTCJan Svoboda
2021-02-08 17:32:08 +0000 UTCJan Svoboda
2021-02-08 17:31:49 +0000 UTCCMDR Zdenek-Joerg
2021-02-08 17:30:57 +0000 UTCJan Scerba photographer
2021-02-08 17:29:50 +0000 UTC