Как всегда потрясающе, Кей, спасибо за чудесные скетчи по реду. Ты великолепный художник ♥
2020-07-12 13:27:01 +0000 UTC
Thank you so much! I never printed my art, but I think I should make an account at some print site?
2020-07-11 08:11:48 +0000 UTC
You have such a distinctive style for faces! I could recognize your art anywhere, especially when you draw them from the side view/profile. I really love it. Do you sell prints of your art somewhere? I would like to buy your Dishonored Daud/Corvo art to decorate my room, is that possible?