SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


B&R Bonus epizodas: 20220225 Karas prieš Ukrainą

B&R Bonus epizodas: 20220225 Karas prieš Ukrainą

Comments

Per žinias sakė, kad true.

Nežinojo, per kur skris.

Vakar pasirodė Inside’as kad Gerasimova atleido True or false ?

Man įdomiausias klausimas - kodėl nenutupdė visų sraigtų kol skrido iki oro uosto? Negi neturėjo priemonių? Ar priemonės prastos?

Gerbiu, remiu ir t.t., bet ar nelaikas pripažinti klaidas? O pripažinus dirbti toliau.. (karo nebus, amerikieciai meluoja, susimokę su rusais)

Svarbu ne kaip kalba, o kaip veikia.

Bačiulis su Ramanausku nusikraus iš „PatreoNO“ komentarų ir žinučių juostas istorijai?

P.s. Čia apie kariuomenes vada Rupšį.

Klausimas. Ar skiriant Lt kariuomenes vadus neskiriama ju geba kaip jie veikia ekstremaliomis situacijomis, kaip kalba i eteri. Nes paklausius jo duoto interviu pirma atakos pries UA diena jautesi pasimetimas ir zaikavimas. Net man tas persidave blin, tas neuztikrintumas. Nepalyginsi su ukrainieciais kaip jie transliuoja.

Bus perėjimas iš šios platformos į tą lietuvišką?

Tą patį norėjau parašyti, tik ką atėjo žinutė iš žinių radijo, kad ir jie traukiasi - Mieli Žinių radijo rėmėjai, Atsižvelgiant į tai, jog Patreon platforma be išankstinio perspėjimo ištrynė „Come Back Alive“ fondo puslapį, kuriame rinkta parama buvo skirta Ukrainos žmonėms, ir taip stojo į agresoriaus pusę (išsamiau - čia https://cnb.cx/3K3cT6Z), Žinių radijas nutarė perkelti savo rėmimą į Contribee platformą [...]

kaip čia tas pusprotis vata pralindo? edit: jau supratau, prorusiškas trolis, po visais video tą patį postina, meskit lauk.

Basketnews , Siena , Laisves tv , traukiasi is patreon , lauksim naujienu is jusu

Gerai cia, tik ar viskas tiesa

Ačiū už turinį ir darbą. Smagu buvo. Bet Patreon platformoje likti daugiau negaliu. Informuokite, kai tik bus galimybė pratęsti prenumeratą kitoje platformoje ir aš grįšiu.

28min 30s. Bačiulis norėjo pasakyti "reikia išmesti nereikalingus apribojimus, PRADEDANT..." mintis nutrūko, ar galit pratęst ir pakomentuoti ką turėjot omeny? ačiū

duomenys iš Solonino: https://www.youtube.com/watch?v=qAZkldGyLoU&ab_channel=MarkSolonin

Ačiū už epizodą. Žinau, kad informacijos daug visur, nesunkiai manau visi ją randam, bet įdomu kai tuos faktus interpretuoja, šiandien gal nebūtina epizodo, bet galėtų Bačiulis bent postą parašyti ar apibendrindamas kokio fronto/mūšio situacija detaliau paaiškinti iš tos info kurią turim.

Paskutinės kelios minutės - aukso vertės!

Audriaus žinios apie Lietuvos ginklų kontrolės įstatymus pasenusios. Karo ar nepaprastosios padėties atveju ginklai nebėra surenkami iš piliečių. Dar D.Grybauskaitė savu laiku privertė pataisyti. Aktuali Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 41 str. 2 d. redakcija: 2. Nepaprastosios, karo padėties metu ar paskelbus mobilizaciją ginklai, ginklų priedėliai, šaudmenys ir jų dalys paliekami teisę juos laikyti turintiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai jie yra reikalingi ginkluotosioms pajėgoms ar yra informacijos, kad jie gali būti panaudoti nusikalstamų veikų darymui. Šioje dalyje nustatytais atvejais ginklai, ginklų priedėliai, šaudmenys ir jų dalys gali būti laikinai paimami ar rekvizuojami nepaprastąją ar karo padėtį reglamentuojančių įstatymų nustatyta tvarka

Kaitselitas, taip. R

Verta pastangų peržiūrėti 10 min įdomiausia apie čipus iš Taivanio i raketas https://youtu.be/BFmIPprKhbU

Nėra tiek daug patikrintos info gyvam eteriui visą parą. O emocijoms laiką turėsim kai bus pergalė.

Ar teisingai išgirdau, estai namuose gali laikyti automatinius ginklus ir granatsvaidžius?

Sako atmušė

Esu užsirovęs... Spaudžiau edit rašybos išsitaisyt, paspaudžiau delete. Rašiau ilgai, tai tik susinervinau ir neberašiau

pagaliau!

Bet jus crazy diedai , vyksta žiaurus dalykai Jus turit daryt live 24/7 ir reportuoti viska!!!!!

Eleksyras ausims sita laida!

Tuos kur pirmą dieną paėmė oro uoste, sročnikai, bent jau iš foto taip atrodo. Tai sumedžios juos ten

Nu pamenu minėjo kad 100% teigti negalima, nes neįlysi į kiekvieno psichopato galvą.

Bačiulis eilini kartą įrodė, kad yra vartymosi čempionas - mėnesį kartot kad jokių puolimų nebus ir Bidenas kelia paniką, o Trumpas koks fainas ir tada staiga lyg niekur nieko analizuot Kijevo apgultį, nei žodžio nesakant apie tai, kad visiškai pjovei grybą mėnesį laiko? Wow, karybos analitikas vadinamas, fu. Dar iš to paties Michael Koffman juokėsi, atsisukit paklausykit ką keturias laidas kalbėjot ir kaip iš visų, prognozuojančių karą, juokėtės. Žema.

Audriau, Algi, plet, reikia kitos platformos bent jau diskusijoms. Su pele netyčia paspaudus ant savo komentaro delete, tas kometnaras išpašolvonina be jokių klausimų. O svarbiausia patreono leftistų požiūris dėl Ukr.

Ačiū Jums už bonus epizodą 🤝

Per BBC keikėsi išgama vitalij milonov. Turiu įrašą. Jis teigė, kad rusija ten siunčia taikos balandžius ir garbino putką. Šlykštynė, kokių reta. Jo profilis: https://www.facebook.com/milonov

https://twitter.com/TheSimpsons/status/1497366451837190155

Puiki laida, laukiam rytoj

Labai negerai: Волонтер Минобороны Мисюра заявляет, что несмотря на сбитый Ил-76 под Васильковом, российский десант высадился там все равно Информация не официальная. Ждём подтверждения. Подписаться | Прислать новость https://t.me/insiderUKR/21792

Kažkokia tyla parėjo.

Čia ta versija, kuri skamba šiuo metu lygiai taip pat kaip Gruodžio mėnesį kambėjo versija, kad Rusija nesiverš į Ukrainą, nebent į Daunbasą, Lugandoniją. Jei aš šiuo metu būčiiau Putinas, ir sirgčiau onkogine liga (kaip kalbama) man būtų REALIAI VISKAS PAJEBAT.

sakė, kad fake

Putinas ir co jau išprotėję. Jei mūšiai ukrainoj nesiseks ar nepanaudos taktinio branduolinio smūgio ?

RUSSIAN TOPOL-M INTERCONTINENTAL BALLISTIC MISSILES SEEN ON THE MOVE IN MOSCOW ką tai reiškia ?

Baciulis gali būti tik su Algiu

Klausykit vyrai. Pasisodinkit Rakuti dar prie saves. Kur Rakutis?!?!?! Tryse butumet “nesveikas” trio. Come On Soldiers!!! Linkejimai is Londono. Tikiuosi Anglosaksai atsibus ir isspardys subines kacapam

Vatos isterija: http://forumupload.ru/uploads/000a/e3/16/5235/153599.jpg

Bačiulis sakys: „Vėl prisidirbsit“. Įdomu, interneto partizanai ten nepabandytų visos geležinkelių vadymo sistemos nulaužt,ne tik bilietų? Nors po to ko gero buvo „Belarusų Čiugunkoj“ pasiruošė tokiems atvejams.

LNK ir TV3 grupės jau atsisakė rusiškos produkcijos

Eik miegot. Išsiblaivysi.

Dalinuosi atnaujintu Telegram sąrašu. Papildykit jei ką: https://t.me/voynareal https://t.me/u_now https://t.me/uniannet https://t.me/insiderUKR https://t.me/liganet https://t.me/WarLife https://t.me/irpininteresting https://t.me/spravdi https://t.me/WW3INFO https://t.me/belsat https://t.me/censor_net https://t.me/nexta_tv https://t.me/FearlessReport https://t.me/joinchat/h0g3ukqWxHM2YjZi

Įdomu ar dirbama tie protestų Baltarusijoje, Rusijoje kurstymu ? būtu puiki proga jiems sukilti iš vidaus.

šiandien apie tai galvojau. tik baltarusiai skysti. šūdas jie

O kas gali paneigti, kad toj, ukrainiečių tautoje, likęs LDK genas, kad jie taip priešinasi? 💛💙

Gaila, kad pabaiga tik laidos.

Del ginklu visuomenei. Vyrai, jus pamirsot apie ka patys kalbejot pora sav anksciau. Net agresijos akivaizdoje sita valdzia bijos duoti ginkluotis visuomenei, kad neduok Dieve agresijos nebus, o liaudis toliau bus nepatenkinta valdzia.

Vietinių vatinių rusų reakcijas reikėtų čia pažiūrėti https://www.facebook.com/RusskajaLitva

Tikėkimės – tiesa.

Yra, bet nelabai daug.

Svarbiausia ar ištiesų bus atjungtas SWIFT. O ruskiai lyg tam ir ruošiesi, kūrė kažkokią alternatyvą. Jei tai tiesa tai xujlo baisiai žvelgia dabar, sukūręs alternatyvą, kurios net netektų panaudot dėl vakarų bekiaušių.

Vyrai, sakykit, ką norit, bet Bačiulis sąžiningai išsivartė dėl Pripetės pelkių, ukrainiečiai net kelių nepaminavo. Tobula laidos pabaiga. P.S. manęs lavonų vaizdai nešiurpina. Aš tik džiaugiuosi, jog ukrainiečiai rusus skerdžia.

Kas įdomiausia, kad net vietiniai vatiniai rusai nepalaiko Putino veiksmų. Pažįstu keletą gyvenančių Klaipėdoje ir Rygoje, tai, mano nuostabai, užsidėję Ukrainos palaikymo ženklelius ir plūstasi Facebook'e Putino ir Rusijos atžvilgiu. LABAI netikėta. Putinas puikiai sau į abi kojas sušaudė. Tik ukrainiečių gaila.

Pydarastų maskolių IL76 nuchujarino nuo vaizdo, kerštas už 2014 metus https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/259323716380714

Makronas palaužė vokiečių ir italų pasipriešinimą dėl SWIFT?

Algi, Audriau, patreonai, pasakykit man, apie ką buvo laidai? Konstatavimas faktų kas buvo. Negi manot kad patreonai taip nesigaudo. Visa tai jau buvo žinoma jei bent domiesi ar seki naujienas. Visiška ne pagarba patreonams. Soloninas kai sakė kad karo nebus, bent jau atsiprašė, kad pasigavo tikėjimu putkos žmogiškumu.Baciulis ieško pasiteisinimo kad niekas negyne kelio nuo Baltarusijos. Gėda.

Kaip sakė a.a. generolas Dudajevas: „Mūsų oro pajėgas sunaikinot? Ką gi. Susitiksime ant žemės“.

Labai Informatyvi apzvalga, aciu

„Kijevo vaiduoklis“ :)

Ruskis Rybarj: „Rusiją demonizuoja? Puiku. Pasidavusius į nelaisvę VSU (Ukrainos karinių pajėgų karius) rodo. Bet NIEKUR nerodo kadrų su sunaikinta technika. NIEKUR nerodo, kas laukia VSU, jeigu jie tęs pasipriešinimą...“ O gal tokių kadrų nelabai yra?

Ukrainos Su27 nupiso nuo vaizdo fufaikių Su25. Dar prieš valandą buvo pranešimas apie numuštą ruskių Su25, nežinau ar tas pats. https://t.me/voynareal/9497

Gera laida laukiam rytoj ar sekmadieni laidos manau kol veiksmai vyksta reikia daugiau laidu 👍

AT-4 atitikmuo RPG-18, taip vadinama "mucha"..

Pasakymas rusai laimi karus ir rusų kariuomenė yra labai gera yra du skirtingi dalykai. Gruzija - viskas suplanuota liuks (ir po to sekusi propaganda taip pat - žr. ESBO ataskaitą), o vat rusų pajėgos gavo vietom smarkiai. Taip smarkiai, kad Putinas ėmėsi reformų (patys kalbėjot). Krymas - vėl suplanuota ir įgyvendinta gerai. Kariauti net nereikėjo. Sirija ir Afrika - na vėl profai ten, ne Rusijos reguliari kariuomenė. O vat Rusai Ukrainoj viens ant vieno gauna kol kas didelį niuksą nosint nepaisant milžiniško pranašumo ore plius tokių operacijų, kaip Hostomelio oro uoste ir Kijeve (vėlgi - planavimas-žvalgyba ir t.t.). Ir nuo tų teroristų teatre laikų ta pati tema - suplanuoti gali (dujos ir jų pristatymas į teatrą), ir turi daug specų (kurie tą viską tyliai padaro), bet masovkė neišeina (kažkas priešnuodžius "pamiršo").

Pirmi smūgiai ėjo, gali būti, kad sugadinti pakilimo takai.

Buvau Novoje Kohovkoje lapkritį, minėjo, kad vietinė brigada tuo metu buvo rotacijoje Donecko fronte. Gali būti, kad nebuvo pajėgų.

Manevrinis karas. Fronto, už kurio saugu juos laikyti, nėra. Ten buterbrodas iš prasiveržusių ruskių dalinių ir ukrainiečių. Ir taip, patogiausia naikinti judančius kolonose.

Jei Audriaus žodžiai yra ties - sunaikinti putkos GRAD, tai ar nereikštų, kad UA kariai juos puole ar darė pasalas? Visgi ta sistema veikia per nuotolį, tai arba jie tiesiog važiavo ir pasalą gavo arba juos užpuolė

Šaunuoliai vyrai, ačiū!

Ačiū už gerą laidą. O kaip Borisovo oro uostas, kodėl jis nesaugus, juk yra į pietryčius nuo Kijevo?

Ne visi seka kas vyksta kur, o ateina čia ir laukia, nes karšta naujiena.

liuks

Zelenskis nenori tiek aukų. Įdomu, bus tariamasi dėl finliandizacijos?

Dar neužsikūrė. Negi per tiek laiko nepriprantat?

Kartvelai su Ukrainos vėliavom nukina Garibašvilio BMWą.

https://www.youtube.com/watch?v=xQgfz1zViqs

A-400 iš Turkijos į Rzeszową. Atvežė dar „Bairaktarų“?

Rygoj centre irgi milžiniška Ukrainos palaikymo akcija koncertas vyksta. Sumoj žmonių turbūt ne ką mažiau nei vakar Vilniuj. Prasidėjo 18h, kol kas dar tęsiasi. Kovidas nuslinko į kažkelintą planą dabar.

https://www.unian.net/politics/ukraina-i-rossiya-konsultiruyutsya-o-meste-i-vremeni-peregovorov-novosti-ukraina-11718550.html

Nebijok Ukrainiečiai ištaškys okupantus, aš pats asmeniškai galvoju ten vykti ir jiems padėti.

Ka tik zinia kad deramasi del derybu vietos tarp UA ir RU.

pradžioj laidos atsakė kad dar techniškai nepasiruošę

E-3 Sentry prie Ukrainos sienos. Gal bent radarų duomenimis pradės dalintis? Iš viršaus toli matosi, plius mato ir žemai skraidančius

Jie draugai su Ragelskiu, tai kaip ir aišku. P.S. Ragelskis vakar per renginį bandė savo tipišką programą vest rusams ir buvo išspirtas iš renginio. Yra jo paties trumpas video :))

Reiktu Live nemanot ?

Lekstutis yra vapantis jobanas zalupa

YouTube dar aprodoja video, jei labai nekantraujat – klausykit mp3 kol YouTube suvirškins

Luktelkim truputį, youtubas suvirškins ir galėsim žiūrėt.

youtube doroja, bus

Kažko nebepasitikiu niekuo. Net UK ir lenkais. Man taip atrodo, kad po ukrainiečių ir mūsų valstybei galas. Nepykit, kad taip pesimistiškai.

Algimantas Kripas

nerodo...neuzkrauna....

Youtubas apdoroja dar

Dar youtube apdoroja, truputi palauk. Yra audio

ner vaizdo iraso

Dėkui už papildomą video.

Man kažkodėl neužkrauna :(

Bonus epizodą jau antrą šią sav. daro, o triedžiančių, kad nepakankamai anksti, pilna. Gal kantrybės truputį.

Pagaliau.


More Creators