SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Gera žinia iš Kijevo

Šiauriniame priemiestyje Bučia, per kurį ėjo pagrindinis Hostomelio grupuotės puolimas link Irpenio ir, toliau, link Kijevo, desantininkus ir kadyrovcus sumalė į faršą. Yra detalus vaizdo įrašas iš vietinio gyventojo (https://t.me/audrius_baciulis/664), tad absoliučiai patikima informacija. Matosi, kad sumalti ne tik BMD-2, kurie turėjo eiti atakos priešakyje, bet ir BTRD, BTR-80, oro gynybos Strela-10, benzovežiai, kurie būna antrose linijose. T.y., sumalė jei ne visą, tai labai didelę dalį grupuotės. Ir panašu, kad bent dalį aviacijos smūgiais, nes kai kurios rusų technikos bukvaliai skutai likę, panašu į tiesioginius bombų arba valdomų raketų pataikymus.

Ne veltui Putinas ėmė branduoliniu ginklu grasinti.

Comments

Gal kas zinot kaip uzlausti respublika.lt

Kaip tai veikia?

Yra video kur dar neištaškyti kadyrovcai su V raidem važiuoja

Blemba man neveikia narsykle ant tel :/ googlej parasyk Nuke bomb simulator. Yra geras pan kaip mapsai veikia eina reguliuoti bombos galinguma ir rodo visa spinduli sprogimo bangos ir pan.

paduoda tiekimo ant barbekiu

Man irgi įdomu apie branduolinius ginklus - kokio jie galingumo? Kiek išneštų miesto? Kiek km skrenda? Jei tarkim sugalvoja į orą paleist Kijevą? Kas tada? ar nors viena vakarų atominė šalis ryžtųsi smogt atgal? Ar bijotų, kad putka į juos taikiklių neatsuktų ir vėl imtų "sankcijas griežtint"? Kaip manot?

galėtumėt greičiau su laida

pradedat nuvilt. kai vyksta veiksmas tiesiog tyla.

Jei Putka yra tiek pačiuožęs, kiek jau pradedu tikėti, tai manau gali taktinį atominį ginklą ir panaudot. Tam, kad įeiti į istoriją, ir susilyginti su amerikonais, nes tie matai panaudojo. Tikiuosi klystu. Apie pasėkmes bijau spekuliuoti - pernelyg daug kintamųjų.

https://www.youtube.com/watch?v=_gDmMVzjIVw

Sakyčiau proga nuversti Vovą atsirastų, jei protestuotojus paremti daug daug ginklų, kad jie surengtų pilietinį karą. Tada patys ir išsiaiškintų. Gal net kuri iš dabartinių grupių valdžioje įsidrąsintų nuversti amžiną ir nepakeičiamą...

yra tokios info, kad Kličko teigia jog buvo klonuota jo Instagram paskyra (informacinio karo dalis) ir paleista ta informacija, bei ją pasigavo žiniasklaida.

https://twitter.com/nexta_tv/status/1498019719785467906 negerai. per lrytą Tutkus kalbėjo, kad rusai pradės naikint miestus, nes kita išeitis tik atsitraukt

kaip manote dėl kokių priežasčių Kličko neva suklydo teigdamas, kad Kijevas apsuptas? Komunikacinės problemos ar kažkas kitko?

Sako jog buvo sukurta jo paskyros klonas ir paleista informacija, kurią pasigavo žiniasklaida.

Šiandienos (?) čėčėnų konvojus, komentaruose rasite nuorodą kaip TB2 apšaudo tą konvojų https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/t2uxgc/rf_chechen_column_in_the_woods_of_ukraine/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Tik kartais protas susisuka ir pradeda rašyt vėjus :))

Kličko neigia, kad Kijevas apsuptas.

Egzistenciniai klausimai: „Слушайте, а почему Донецк еще обстреливают? Разве фронт не отодвинули и разве ВСУ не отходят?“

Gal būt būtų galima išgirsti jūsų vertinimą, apžvalgą, įžvalgas, vertinimus ir pasvarstymus, apie branduolinę ginkluotę RF, galimas ar numanomas bent pasėkmes jos panaudojimo atveju, kaip tai veikia, kokia smogiamoji ir griaunamoji galia..? Nes kas labiausiai neramina, tai, kad psichas užspęstas į kampą ir supratęs, kad tai yra viskas, ir kad viskas ką jis dar gali įdomaus ir įsimintinesnio savo atminimui istorijoje padaryti (čia mano numanymas psicho mąstyme) tai visiems už visus “chuilo” pasiūsti branduolinių raketų, jau negalvojant apie atsaką, o giesiog apie majsimalią žalą žmonijai ir taikiam pasauliui..

Blyn, įsivaizduoju – „Normandija-Nemunas-Dnipras“ su „Rafaliais“

Tai ne ex išeis atostogų...

Borrellis pranešė, kad ES skiria 450 mln. eurų letalių ginklų, įskaitant KOVOS LĖKTUVUS pirkimui Ukrainai

Oho, jei tiesa: #BREAKING EU countries will provide 'fighter jets' to Ukraine under Brussels funding: Borrell https://t.co/tkmHfrhhlf Kaži, gal ir ex pilotų savanorių iš ES atsiras. :-)

Putleris pasikvietė geriausius iš ekstrasenų mūšio ir tarsis ką daryti toliau

Keturios dienos karo ir tik viena laida. Sutikite - mažoka. Dabar tas momentas kai įžvalgų kaip niekada reikia. Speak the Truth iš Texas Youtube išsijuosęs dirba pateikdamas analizę ir prognozes, norėtųsi, kad ir mūsų kanalas Nr.1 bent jau neatsiliktų

Blemba, pirma kart taip laidos kazkokios laukiu. Net Joe Rogan podcastu taip nelaukdavau :D smagu klausytis to Baciulio, protingas bicas, as deleguociau ji ten i briuseli konsultuot vakarieciu apie pabalcio saugumo ipatumus :D

kai kurie dalykai žiūriu niekada nesikeičia - dvi valandos iki laidos pasipila komentarai su klausimais - ar bus laida :-) iš serijos "kaina?"

:D :D :D kažkoks kosmosas

Paplitusio pasakojimo apie čigonus, vagiančius "tanką", vizualas :D https://t.me/insiderUKR/22474

Ar bus laida?

Gal nuoroda yra kokia?

Vakaram gera proga atsikratyti dviejų diktatorių, suduot mirtina smugį, nuverst juos

įdomu tikrai

Kaip matote ghost of Kiev tikras žmogus ar tik moralei pakelti?

tai juk būna laida vidury nakties

Trūksta apibendrintos situacijos ir ižvalgų. Ar bus šiandien laidą? Lyg žadėjo

Lyg buvo zadetas video ar kazka ne taip supratau? :)

nzn kodėl ten laiko, įtariu, kad kažką pildo. Gal dronus kokius.

Jei gerai suprantu NATO tankerius laiko ore nes ir oro policija ore?

Vaizdelis širdžiai! „Bairaktarai“ lupa rusų „Bukus“ Černigovo srityje: https://t.me/voenacher/10391 ir dar: https://t.me/milinfolive/77300 Vata klykia, kad „feikas“.

Eina kalbos, kad Ukraina atsiėmė Berdianską.

Pentagonas jau paneiginėjo, kad su Ukrainos operacija prie Gyvačių salos neturi nieko bendra.

Galėtų JAV dronais padėti. Paskui j gali taip pat kaip burliokai, kiaulės akis įsistatę sakyti, kad mūsų čia nėra.

Plentai, kolūkių aerodromai. Jam daug nereikia – sunkvežimio, benzovežio ir lygios aikštelės.

Klausimas o kur bayraktar skrenda pasipildyti degalais ir ammo?

https://twitter.com/YWNReporter/status/1498012576390778882

Nax Patreona

SVR vadas, kurį Putinas posėdy nukino.

propoganda. ka tik patvirtino kad taip nera. evakuotis saugu, apsupimo nera.

Nėra lažybų kas nukokošins Putiną? Statyčiau už Šoigu.

Registruoti ne Rusijoj.

Kaip suprantu privaciu neliecia, nes eina pilnu tempu per pabaltiji

Tiems kas nori prisidėti prie rusiškų propagandos svetainių DDoS'inimo: https://russianwarshipgofuckyourself.club/ arba: https://github.com/metastck/putler-doser/.

Skrenda, kol gali

Ar man vienam taip atrodo, bet privatus lektuvai dabar kur kas didesniu kiekiu skraido is Europos i rusija ir atgal?

Jie pastarosiom dienom ten nuolat kursuoja. https://www.flightradar24.com/multiview/2af65fca,2af6614b,2af66481,2af67481

https://fr24.com/VPCBY/2af66481

ar sunku nuorodą duot?

kas spėsit pamatyt - iš maskvos pakilę vienu metu dabar per ltu orą skrenda trys privatūs jet'ai. lyg ir į belgradą. iš paskos dar bent trys, vienas virš baltarusijos

aš manau vienintelis kelias - lvove formuojamos divizijos ir ginkluojamos gautais ginklais. O kas daugiau?

Salvinė artilerija.

ryt bys 1000

Aš manau, kad taip. Obama buvo silpnas, o čia ta pati šaika tas Bidenas. Skystalas taip pat.

Ji turbūt aprūpinama iš Sevastopolio atsargų.

Nesuprantu, čia gal klaida? Euras kainuoja 295 rublius. https://www.rbc.ru/

Kijevas apsuptas? Kaip vaduos jį?

Šaika, ar gali buti, kad Putinas puole tada kaip pasikeite Amerikos prezidentas?

Roskomnadzoro cenzūra blokavo ukrainiečių portalą artimiesiems ieškoti žuvusių ir į nelaisvę paimtų rusų.

Būtų gerai tokios atakos toms į Kijevą važiuojančioms kolonoms

Kijevo meras Vitalijus Kličko, kalbėdamas apie situaciją Kijeve, sako, kad miestas yra „apsuptas“. Be to, pasak jo, civilių evakuacija iš miesto yra neįmanoma, nes „visi keliai užblokuoti“. „Esame ties humanitarinės katastrofos riba“, – sakė jis naujienų agentūrai AP, kurią cituoja „The Guardian“.

paziurekit

https://www.facebook.com/watch?v=359600869365303

Tai vakar tą patį rašiau. Šitas jam vienintelis būdas su savo milijonais privogtais karibuose senatvę nugyvent. ES ir JAV sutiktų manau - baltarusiai užpuola/išmeta rusus, o batkai užtai - imunitetas ir bilietas šeimai, kur nori neatimant pinigų.

Kada laida?

ačiū, einu

lol

Bruveris trolina. Bet jei situacija su persirengimu tikrai buvo – ir Nausėdai tai taškų neprideda..

Sveiki. Kas čia buvo? https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2022/02/24/news/vytautas-bruveris-salies-apsaugai-g-nauseda-telkia-ir-grozi-22477786

Vertinama ne tik pagal nufilmuotus vaizdelius, bet ir pagal pasiektus rezultatus. Ne be reikalo virš Juodosios jūros FORTE skraido, o virš Rytų Europos „Lagranžai“ su „Koka-kola“ sukinėjasi.

Kada epizodas naujas?

O yra kas nors dar kita be aviacijos, su kuo būtų galima taip išmušti judančią koloną? Nuo žemės lyg ir į judančius nešaudo niekas.

vatnyko gabalas

Gaudykit sarkazmą, kolega. Bačiulis irgi galėtų į jį atsakyti.

da tu gi sooka vatine, vali naxui is cia !

Skaitant komentarus čia, sekant naujienas kitur - atrodo jog rusai tokie nepasiruošę, nemotyvuoti, o ukrainiečiams taip gerai sekasi, kad tuoj tuoj išmes juos iš savo šalies. Įdomu kaip stipriai iškreiptą vaizdą matome? Rusiškos informacijos LT žiniasklaidoje ne per daugiausiai - natūralu, nes ten cenzūruoja, slepia ir t.t. Didesnė dalis informacijos yra iš Ukrainiečių. Bet vėlgi - daugiau gauname tokią, kur kariai ir žmonės filmuoja kur pasisekė gerai viskas. Ten kur nepasisekė - galbūt ir filmuoti jau nėra kam. Tai ar nevyrauja dabar per didelis ru nuvertinimas ir UA pervertinimas?

„Vengrijos interesas yra laikytis nuošaliai nuo Ukrainos ir Rusijos konflikto. Vengrija netieks ginklų Ukrainai.“ Šaunuolis Orbanas – rodo pavyzdį visokiems Gabrieliukams su jų vertibem, kaip savo šalies ir rinkėjų interesais rūpintis.

eik tu naxui gerbiamasis

Na va – dar vienas tapininis elfas.

Kuriama nesveika antivalstybine opinija. Ir visa tai toleruoja portalo kuratoriai. As parasiau jiems laiska ir paprasiau ziureti i tai rimciau, nes dabar nepaprastoji padetis ir jei nereguos teks kreiptis i VSD.

Ar ukrainiečiai turi raketų galinčių pasiekti Kerčės tiltą? Būtų tikrai į naudą nutraukti tiekimo kelią pietinės krypties grupei.

Veiki ponios ir ponai , teko apsilankytu ziniu portale Respublika.lt Tenai komentaruose siaucia 5oji kolona, troliai. Dergiama , tyciojamasi is Lietuvos, EU, Ukrainos zmoniu, politikos, kurstomas karas.

čia vis kildavo klausimų kas bus naujas europos lyderis, jeigu viskas baigiasi laimingai, tai įdėjinį lyderį tikrai turim

Rusai į dūdą gauna. Batkos makaronščikai tegu iš Baltarusijos kelią randa...

https://twitter.com/nexta_tv/status/1497980449917919238

kas matys šviesą o kas kankinsis nuo radiacijos

swiftas pernelyg sureikšmintas. Kas iš tikrųjų svarbu tai kad vakarų bankai nebedirba su rusų bankais (ne visais, bet sąrašas didėja). Užfreezinti Rusijos centrinio banko aktyvai Amerikoje ir ES. Va čia tai skauda

Vyrai branduolio nereikia bijoti ir tai turetu pripazinti visi mastantys zmones. Taigi jeigu jis kris mes pamatysim tik sviesa. Su salyga jei nemiegosim. :) atsipuskit. Slava Ukraini

Ukrainiečiai puikiai kovoja, bet nepamirškim kad problemos visdar yra ir jos nemažėja: 1. Kijevas supamas toliau 2. Pietrytinė azovo pakrantė visa užgrobta išskyrus mariupolį 3 Odesos link plaukia 11 desanto laivų. 4. Ką darys Batka? Jis turbūt bandys perkirsti transporto koridorių iš lvovo į Ukrainos gilumą arba bandys imti patį lvovą

kada swiftą atjungs? kalbėjo kalbėjo dabar tyli

Zelensky Ahuyensky :D

Galbūt žinoma į kur aptaikė ta iskander raketa iš baltarusijos? Ar ten jau senas video?

https://www.facebook.com/giedrius.sakalauskas/posts/10221597713551775 Gruzinai irgi bendrauja maloniai

Skamba neitiketinai bet as nuosirdziai nesuprantu kaip rusai gali taip feilinti sita puolima tiesiog absurdas🤔

Ideja gal far fetched bet ziurint rusu fiasko ir visiska nepasiruosima ar negali but kad Putina kazkas stipriai apipisineja viduje ? Kariuomene akivaizdziai nepasiruosus buvo tokiam karui eina per vaizdus kad kariai vietom net negauna rysio ir ziniu is kariniu stabu tiesiog ismesti kol pasibaigs kuras 🤔 na ideja kad Putinas buvo itikintas pergale paleido viska eina atbulai puolimas jam nebelaiko nervai paskelbe apie atominio pavojingumo lygio pakelima is pirmo i antra na dar truputi kol prades visai bludit ir atsitiks netiketas 'demokratinis' kokiu generolu ar pan suinteresuotu dedziu perversmas viduje ji pakeiciant 🤔

Wow

Bus. R

bus laida?

jei ruskiai norės panaudoti atominį ginklą tai jiems visiškai pus px kokia priežastis

Šitą kažkas postino iš BR patronų, man patiko https://www.youtube.com/c/SpeakTheTruth1

Anot https://twitter.com/ng_ukraine/status/1497905325499981825 rusų technikos žymėjimas yra toks: Z - rusijos federacija, Z kvadrate - Krymas, O - baltarusai, V - jūrų pėstininkai, X - čečėnai, A- spec. pajėgos (alfa ir kt.) . Video, kur rodomi ištaškyti "kadyrovcai", technika pažymėta "V" raide https://pbs.twimg.com/media/FMq7pPLXEAEoJdp?format=jpg&name=900x900

gali išversti pagrindinę mintį?

Audrius rašo: Nuostabu: Rusijos Tyrimų Komitetas (kriminalinio persekiojimo institucija) pranešė, kad Ukrainos raketinė artilerija apšaudė ir sunaikino radiolokacines stotis Jeiske (Rusijos teritorijoje) ir sužeidė tris rusų karius. Ketvirtą pergalingo karo dieną, kai jau laukiama Kijevo kapitulicijos :D Bet ar tikrai tai nuostabu? Viena iš situacijų, kad rusai leidžia sau panaudoti atominį ginklą - jų šalies puolimas.

butinai paklausykit

Aš turiu vieną visiškai fantastinį hipotetinį planą. Kas jei tai kas dabar viskas vyksta baltarusijoje Batka apsuktų 100%. Jis dabar viską daro kad pasiruošti karui prieš ukrainą. su putino žinia aišku. O kas jei jis iš tikrų planuoja su mobilizuota armija išvaryti visus ruskius iš baltarusijos ir paprašyti ES malonės :) Tarkime informuoja generolus, pakelia liaudies mases prieš Putino okupacija, papasakoja kad jis buvo priverstas Putino žengti šiuos žingsnius, iškelia baltarusijos vėliavą ir pasako kad dabar viskas Baltarusių rankose. Fantastika bet būtų geras ėjimas :)

Dėl vakarų reakcijos suplanavo gerai, tik neįvertino ukrainiečių reakcijos :) (kuri ir privertė Vakarus kažkiek pajudėti).

https://www.facebook.com/sergonaumovich/videos/3285594181762571

gal kas dar žinot Youtube kanalų kur daro karo analizes? kažkas minėjo kažkokį amerikietišką

https://twitter.com/nexta_tv/status/1497976393162018827 panašu, kad čia nukrito

Nemažai info: https://www.youtube.com/watch?v=LeHaGUWcuB8 bet tikiu Bačiulis padarys geresnį reportažą :)

Ką manote apie Mato Maldeikio įžvalgą, jog norint įžvelgti šios Putkos operacijos logiką, galimas variantas, jog Ukrainos gėrybėmis norėta pamaloninti Kiniją, kuri pareiškė, jog priims maistą iš VISŲ Rusijos regionų, o įvesti sankcijas mat nemato teisinio pagrindo.

mongoloidams racionalumas nerūpi, šiame kare jis neegzistuoja. Rusija praranda trilijonus. Atominio ginklo panaudojimas nėra racionalus irgi. Bet ten juk mongoloidai, beždžionės su granatomis. ..

Kada laida? Gal anksčiau kad dar prieš miegą spėti pažiūrėti ?

iskander cia??? https://twitter.com/nexta_tv/status/1497957138647375876

https://www.youtube.com/watch?v=HPJp_AyY1KE&ab_channel=MarkSolonin Solonino live, įdomu

Audriau, leisk nors reactionus TG uždėt:))

kacapai susprogino Hostomelio oro uoste...

Mintis gera, bet čia reikia praktikos, pasiruošimo ir noro. Kad ir kaip keista, bet žemelapis nelabai stumiasi kažkur...

Tokia mintis: o jei jūs su Algiu kas vakar padarot 15-30min laidelę aptarti kas įvyko, kaip klostosi, kas matosi? Gamina net be susitikimo, per kokį zoom callą ar panašiai. Neti galima, kad Audrius pasakoja, o Algis tuo metu iškarto mums rodo žemėlapį. Toks low quality video/audio prasme, bet labai adhoc ir savalaikis

Ukraina prarado an 225 :.....( taip ir nepamačiau, kaip jis skrenda, kokio realaus dydžio.

aš klausau ir Rusų youtuberius. vienas teigia kad ukrainos rytinis frontas greitai bus apsuptas dideliame katile, nes nuo mariupolio pajudėjo viena kolona į šiaurę, o iš šiaurės į pietus kita kolona. Sako bus didelis katilas greitai. Bet kiek aš stebėjau rusų moralę, nemanau kad jiems pavyks tą išnaudoti. Gal ir apsups, bet po pirmo smūgio pusė ruskių pabėgs https://www.youtube.com/watch?v=X3Ai1EVe5xQ

Pagal geolokuotus kadrus sudarytame žemėlapyje matosi ru progresas. Ko gero planas minimum- turėti sausumos koridorių į Kryma jau arti realybės. Gal net dabartiniame etape nebūtina Mariupolį šturmuoti. Tikiuosi, kad lugandonijos-donecko fronte esančios Ukrainos pajėgos neatsidurs katile. Katilą uždaryti irgi nebūtina Charkovą paimti. https://twitter.com/JulianRoepcke/status/1497955971007750144?s=20&t=ClZP73m9vKc6bahoYW1F8Q

Ne, dar tikrai negalima. Bet galima sakyti, jog jis atmuštas su dideliais nuostoliais puolančiai pusei.

Dės į krematoriumą, pelenus į kanalizaciją.

Karas truko 4 dienas...idomu ar kremliuje jau sugalvojo kuom pakeis huilo ir kur ji daba des?

Ar galima teigti, kad siaurinis puolimas sustabdytas?

BBC

Saltinis?

Gali pasakyti, kad aš nebėgu ir viskas. Ruskių raketos iki Ispanijos irgi skrenda.

Buk

Patreon nėra nusiteikęs "antiukrainietiškai" ar, pavyzdžiui, "antipalestinietiškai", jie tiesiog neleidžia rinkti pinigų tikslams, kurie gali atvesti į žmonių žūtį. Tai gali nepatikti, bet taip yra. Juoba, rimtos alternatyvos Patreon nėra. Contribee dar nuo pernai kalbina patreonininkus pereiti pas juos, niekas rimtesnių nesusigundė. Aš prieš kokius pusantro mėnesio patyrinėjau jų platformą, pažiūrėjau, kas įkūrėjai ir atidėjau klausimą į stalčių. Vyrukai antrus metus sėdi ant dotacijos iš startuolius remiančio rizikos investuotojų, klientų mažai, pinigų judėjimas mizernas. Tikimybė, kad jie ilgai išgyvens geriausiu atveju 50:50. Mes neturime šimtatūkstantinių dotacijų iš ES ar privačių fondų, lygiai neturime daugiašimtatūkstantinės privačių rėmėjų paramos, negalime rizikuoti. Dauguma išėjusiųjų į Contribee turi po kelias dešimtis, max kelis šimtus rėmėjų, arba seniai nekelia epizodų į patreon, kaip Šurajevas. Jiems ar šen, ar ten - jokio skirtumo, netgi reklama, apie save primenant patriotiniame kontekste. O mes rimtai dirbame ir atsakingai žiūrime į pajamas, kurių dalis seniai ir stabiliai pervedama Ukrainos kovotojams, tik mes tuo nesigiriame.

Derybos prasideda UA atrodo

Sorry ne į tema. Bet Algi ir Bačiuli ar neplanuojat pereiti į Contribee? Nes kiek kiti kurejai deklaruoja santykius Patreono su Rusija

Jeigu Putinas išmuš Šoigu akį – gal ir bus.

Geriau nebūtų nieko minėjęs apie branduolinį karą, mano šeima galvą pametė. Tėvai pakuojasi daiktus ir keliaus į namus Ispanijoje, ir man kelia ultimatumą, kad privalau keliauti su jais, turiu mest darbą, namus ir viską velniop. Niekaip su jais nesusikalbu, sakau, kad viskas ok, o jie mano, kad Putinas neturi ko prarasti todėl va bank. Eina velniop, nežinau ką daryt

Laukiam Operation Valkyrie 2

Jo čia jau gerą įkalė smūgį kacapams.

https://www.youtube.com/watch?v=TaKcxohUt-E&ab_channel=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%B9%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9 dar grožybių, tikiuosi Lietuvos stingeris kerta

tiek pat, kiek ir rusu lemputei isukti

Blemba žiūrint pranešimus pradeda atrodyti kad Ukraina atsilaikys. SLAVA UKRAINE

Galima nuorodą?

Matėt šoigu akis po gauto įsakymo?

Nu jo, nuo fabu liktų krateriai, tai tada kas,? Sustabdė, išvijo (turėjo pasiduoti) iš technikos visą personalą (lavonų, kaip ir kraterių nesimato) užminavo ir išsprogdino? Irgi nelogiška.

Kokie šansai kad Putinas mažos galios taktinį užtaisą kur panaudos? Nematau jam iš to naudos, tik garantuotą galą esamam rėžimui. Tačiau pastaruoju metu nematau ir daug racionalumo. Visa karinė kampanija, panašu, buvo suplanuota atmestinai, oportunistiškai ir su klaidingomis prielaidomis (Vakarų reakcija). Sunku suprasti.

Berdianske dideles rusu pajegos: https://t.me/u_now/20152

Nu viskas, seneliui nedaug liko.

Fab 500 labai didelius kraterius palieka, o čia gatvė lygi

Putka baugina , vakaram svarbu nepraskysti ,mažai gavo matyt dar dantis šiepia.

Visi dziaugemes del taves. Net ir po branduolinio karo zmonija isliktu.

PHENOM

Nori pasakyti: rusai - panaudosime branduolinį ginklą. Vakarai - rimtai? Ai tada žinokite atsiprašome. Vaikas čia su kompiuteriu žaidė ir nesąmonių prirašė apie sankcijas. Iš tikrųjų tai nieko mes čia neplanuojame ir jokių sankcijų nebus. Pirksime iš jūsų viską kaip ir pirkome ir tieksime jums kaip ir tiekėme.

Čia dabar kažka spekuliuot kokia tikimybė panaudot ar nepanaudot. Putinas debilas, jam stogas nučiuožė po visų šitų įvykių pamatęs, kad jam nieko nesigauna ir jis eina į pražūtį. Tas pats ir su invazija į Ukrainą buvo, bus/nebus.

Na kitaip kaip 500 fab’ais to nepadarysi. Matyt dar pirmą dieną “sunaikinta” ukrų aviacija vis tik paskraido dar.

twitteryje kažkas rašė, kad ten negyvenama teritorija, todėl ukrai šaudė nesigailėdami.

Kas jam duos tą branduolinę bombą? :D

manau, kad galima tikėtis visko. tuo labiau, kad situacija vis blogėja

Ar nebus taip, kad branduolinį ginklą naudos Lukašenka po referendumo ir karo paskelbimo? Tada Putinas sutvarko Baltarusija ir išeina tiek prieš savus, tiek vakaruose kaip gerietis sustabdęs diktatorių. O kaip prizas - Baltarusija su Putino bazėmis ir palankiu nauju prokremlisku vadovu?

Manau, kad ne ukrainiečių bombos kalė čia. JAV bumbėjo, kad karių nesiųs, bet drone nėra karių. Pagal video, tokią koloną ištaškyti, manau, ne ukrainiečių oro pajėgoms, nebent gal jos išliko kažkaip ir kyla nuo greitkelių, kaip švedai. Putka purtosi, nes supranta, kad per pirmąją dieną sunaikintos Ukrainos oro pajėgos taip piso dabar, ketvirtą dieną.

Patreon nėra nusiteikęs "antiukrainietiškai" ar, pavyzdžiui, "antipalestinietiškai", jie tiesiog neleidžia rinkti pinigų tikslams, kurie gali atvesti į žmonių žūtį. Tai gali nepatikti, bet taip yra. Juoba, rimtos alternatyvos Patreon nėra. Contribee dar nuo pernai kalbina patreonininkus pereiti pas juos, niekas rimtesnių nesusigundė. Aš prieš kokius pusantro mėnesio patyrinėjau jų platformą, pažiūrėjau, kas įkūrėjai ir atidėjau klausimą į stalčių. Vyrukai antrus metus sėdi ant dotacijos iš startuolius remiančio rizikos investuotojų, klientų mažai, pinigų judėjimas mizernas. Tikimybė, kad jie ilgai išgyvens geriausiu atveju 50:50. Mes neturime šimtatūkstantinių dotacijų iš ES ar privačių fondų, lygiai neturime daugiašimtatūkstantinės privačių rėmėjų paramos, negalime rizikuoti. Dauguma išėjusiųjų į Contribee turi po kelias dešimtis, max kelis šimtus rėmėjų, arba seniai nekelia epizodų į patreon, kaip Šurajevas. Jiems ar šen, ar ten - jokio skirtumo, netgi reklama, apie save primenant patriotiniame kontekste. O mes rimtai dirbame ir atsakingai žiūrime į pajamas, kurių dalis seniai ir stabiliai pervedama Ukrainos kovotojams, tik mes tuo nesigiriame.

O kur lavonai ir kraujos?

Kiek žmonių reikia mygtuko paspaudimui? Ar realu pasiriešinti jei putinas nutars paspausti?

Sveiki, gal galėtumėt įrašo nuoroda pasidalinti? :)

Ar neatšauks sankcijų vakarai išsigandę branduolinio karo eskalacijos?

Būtų šaunu.

Ant kiek yra reali branduolinio ginklo panaudojimo tikimybė? Kokia yra procedūra, kiek žmonių ir kokio rango turi dalyvauti paleidžiant raketą? Kad putka psichas visiems aišku, bet ar gali reikalai pablogėti iki tiek? Ar jo aplinka daleistų? Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Mačiau tą video, gražus vaizdas, mėtosi varikliai, išsilydes metalas ant žemės. Fantastika. Putkai stipriai putką suskaudo.

Ar nesiruošiat pereiti prie kitos platformos nei Patreon? Ši platforma neatrodo proukrainietiškai nusiteikusi

Man ir klausimas dėl branduolinio ginklo panaudojimo. Ar tai realus variantas iš Putino pusės, ar tik grasinimas?

Nejaugi savi jo nenuims....?

Seems that Putinoidas greitai išnaudos savo turimus šiaudus 🤡

Gal butu galima gauti linka i ta video kur kadyrovcai istaskyti?

Ka manote apie sutikima deryboms? Apie ka cia gali buti deramasi? Kiek realus branduolinio ginklo panaudojimas?

Psichologiškai ruošiasi grasindamas ?


More Creators