SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Antras rusų desantas prie Kijevo

Ukrainos Generalinis štabas 01:41 pranešė, kad prie Vasilkovo numušė rusų transporto lėktuvą Il-76 su desantu ir tai kerštas už 2014 metais Luhansko aerodromo prieigose numuštą Ukrainos desantininkų lėktuvą.

Skambėtų gerai, bet iš kur ten (Vasilkovo į pietvakarius nuo Kijevo, nutolęs panašiai kaip Hostomelis su Antonovo koncerno aerodromu) rusų Il-76 su desantu? Pasirodo, Vasilkove yra didelis aerodromas ir karinės aviacijos bazė. Išeina, kad šiąnakt rusai ten išlaipino antrą desanto bangą ir pilnai atkerta Kijevą nuo fizinio ryšio su Vakarais. Nes Il-76 su desantu po vieną neskraido.

Labai blogai :(

P.S. Žinoma, gali būti draugiška ugnis, kaip vakar su Su-27 virš Kijevo, bet irgi labai blogai.

Antras rusų desantas prie Kijevo

Comments

Ukrainiečiai irgi naktinių neturėjo. Jei būtų – būtų buvę geri naktipiečiai.

Soloninas pasakojo, kad desantininkai išsilaipino be naktinio matymo prietaisų. Laurė aušros ir ten juos supyzdino. Pasakojo Soloninui karininkai... Panašu, kad ten vien mailių siunčia....

Dėl jų verta nepervardinti Čečėnijos aikštės.

linksmas montažas https://t.me/s/voynareal

Лидер Ичкерии Ахмед Закаев предложил Зеленскому подписать соглашение о военном сотрудничестве между странами, благодаря предоставлению чеченских добровольцев из Европы и самой Украине будут воевать против России Закаев отметил, что в Европе проживает более 300 000 чеченцев, сообщает Minval.

Nuo kovo susitiksim Contribee!

Ar čia fake'as?

Kas jam ten buvo?

https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/t24ywf/captured_russian_soldier_we_didnt_experience_any/

https://fb.watch/bqgcVOO5wY/ - kas galit pakomentuoti? Nesuprantu rusiškai.

EXTRA: Kreiseris „Moskva“, sušaudęs 13 Didvyrių, nuėjo ten, kur jį ir pasiuntė!

Jo Instagramas neužblokuotas?

kadyrova sudaužė :D jis per instagram livestream padare ir sake kad žiauriai gerai apginkluota ukraina ir nenori prieš juos kovoti.

Fallacy

Kur šaltinis?

Pentagonas užtikrina kad nėra susijęs su Ukrainos karinių jūrų pajėgų vaiksmais prie Gyvačių (13 Didvyrių) salos. Kind People, that are not there?

Nežinau, bet Luhansko naftos bazė irgi dega: https://t.me/boris_rozhin/23623 Arba čia ta pati, tik klaidinimui kita vietovė nurodyta.

Paimtas majora į nelaisvę https://t.me/voynareal/10021

Matau, tas stogelis puikiai suveikė. Dabar kaip grilinės dekoracija atrodo.

Jo, dėl šito ir man akys iškrito. Galbūt ir daugiau karių veikia Ukrainoje, bet mes nieko nežinome. Tipo oficialiai nėra, o koks britų būrys veikia.

Kadyrovas tipo atvažiavo, pamatė ir išvažiavo. Pradeda byrėti iš vidaus?

Ar patvirtinta info? Butu nerealu: https://t.me/voynareal/10016

Šūdiniausia pietuose, todėl labiausiai ir spaudžia dėl jų.

Vyrai informacijos yra daug laukiam

Ar bus laida siandien ar rytoj ?

Kepti viščiukai vištidėj: https://2ch.hk/wm/src/3811112/16459015815830.png

Jie ir prieš tai veikė : )

Iš delfi. Simbolinė nato įsitraukimo į karinius veiksmus pradžia? Netikėta. Portugalija. Tipo kaip Islandija, pripažinusi Lietuvą, simbolika, toli nuo kacapų. Saugos lendlizą. "Portugalijos ministras pirmininkas Antonio Costa penktadienį pareiškė, kad šalis siųs pastiprinimą, kuris prisijungs prie Ukrainos sausumos kariuomenės, jie padės užtikrinti sienų saugumą. „Tai karas prieš demokratinės šalies apsisprendimo laisvę ir todėl tai yra karas prieš apsisprendimo laisvę ir demokratiją“, – kalbėjo A. Costa ir nurodė, kad pėstininkų kuopoje, kuri siunčiama padėti Ukrainai, bus 175 karių."

Balšaja pobeda https://t.me/liganet/14064

Kokia situacija dėl sąsiaurių? Ar nesusikalbėjo Zelenskis su turkais?

aš skaičiau kad yra atvirkščiai - Makronas jam paskambino. Bet ką gali žinot.

Lukašenka skambina Macronui.

„Stingeriai“ pradeda veikti? https://twitter.com/ebashneft/status/1497643100373766144?t=ExjQzhg-iHhdAGqW5RZp0g&s=19

blogai. matosi, kad rusams sekasi vis blogiau, todėl pradės civilius šaudyt ir griaut pastatus

https://mobile.twitter.com/RihoTerras/status/1497537193346220038

Vardenis Pavardenis

Klausimas – koks Putino isterijos laipsnis, ir kiek aplinka jam leis varyti savo vaikus į rojų.

https://twitter.com/antiputler_news/status/1497643798339506177

Kokios nuotaikos? Ką prognozuojate? Čia kiek iš informacijos fragmentų pavyksta dėliotis vaizdą, tai panašu, kad rusai ruošiasi smogti maksimaliai artimiausiu metu ir labai skuba tai daryti. Tame tarpe ir tokiais būdais, kad kentės ir civiliai. Ir puolimas bus toks, kad tai ką matėme iki šiol - atrodys tik kaip apšilimas. Rusus labai spaudžia laikas dėl įvairių priežasčių, tame tarpe ir dėl to, kad kuo ilgiau laikosi ukrainiečiai, tuo labiau keičiasi ir Vakarų požiūris. Jau ir vokiečiai siunčia ginklus. Tik klausimas ar spės laiku nusiųsti tuos savo prieštankinius...

iš kur jie jų galėjo gauti? Čia gal specialiai tokių kažkaip nusipirko ir atidavė diversantams kaip priedangą apsimesti ukrainiečiais?

Citizens’ initiativewhich calls for a consultative referendum on Finland’s membership of NATO, is exceeded 50,000 signature limit.

Rusai naudoja lietuviškus šovinius: https://t.me/voynareal/9940?single

Tai nebus laidos. Jei būtų juk parašytų

Marius Pareščius prašo pagalbos. Padėkim! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=401009518451601&id=1426970580

Laukiam žinių iš Audriaus ir Algio, dėl šiandienos planų.

Parasiau: i support ukraine

Paliekant patreona parasykit "For closing Come Back Alive and supporting Russian invaders" Laukiam Baciulio ir Ramanausko contribee

Gal galite man durnam paaiškinti: BERLIN (Reuters) - Germany is in favour of imposing "targeted and functional" restrictions on Russia from the SWIFT global interbank payment system, its foreign and economy ministers said on Saturday. "We are urgently working on how to limit the collateral damage of decoupling from SWIFT in such a way that it affects the right people. What we need is a targeted and functional restriction of SWIFT," Foreign Minister Annalena Baerbock and Economy Minister Robert Habeck said in a joint statement. Jaučiu vokiečiai paliks swiftą prekybai dujomis ir anglimis. Viską kitką gal ir užrauks. O gal išvis tik keletui bankų pritaikys. Parazitai

Panašu: https://nikolaj-s.livejournal.com/1630022.html?

ištaškyti rusai https://twitter.com/nexta_tv/status/1497601928984936448

Jie jau vakar pasakojo, kad tas šarvuotis po Kijevą važinėjo ir savus traiske

https://t.me/voynareal/9940 Kuprinėje yra GGG, .308 WIN. Ar čia ne mūsų GGG - Giraites Ginkluotes Gamykla?

RF propagandonai aiškina, kad į tą daugiabutį Kijeve pataikė pačių ukrainiečių BUK'as. Čia naujas idiotizmo lygis. Kai įrašuose akivaizdžiai matosi, kad trajektorija žemyn ėjo.

Kažkaip nesitiki, kad jie majorus ten siųstų tankuose, keista...

Ar bus laida šiandey?

leido perduot ginklus vokiškus

Ta aš suprantu, man tiesiog įdomu, kaip galima komentuoti, ko turi o ko ne aplink Kijevą, jei niekas to nežino. Tik spėjimai.

kas su Vokiečiais buvo? kažką praleidau ?

Done pažiūrejau kanalą tai baisu. Įdomu yra skirtumas kurią opcija rinktis reportinant?

Protingai kariauja

Tikiuosi B&R atitinkamai sureaguos išsikelti iš patreon.com

Audrius Bačiulis

Kaip rasti Audrių telegrame?

Klausykit, rašiau Audriui pm, prašiau jo telegram kanale aktyvuoti komentavimo galimybę, reakcijos jokios. Galvoju paimsiu ir sukursiu mums telegram kanalą. Prigis - gerai. Neprigis - bent pabandžiau. https://t.me/+L8WWSuOZqxQ2NjQ0

Klausimas tiems kas seka ar mato rusiškus "kanalus". Mintis kilo po Audriaus paskutinio posto telegrame.matom tik ruskiu judėjimą ir technika. Ukrainiečiu judėjimo krypčių ir savigynu postu nesimato, tik po fakto parodo sunaikinimus.ar čia jie taip protingai kariauja, ar tik informaciniam ukrainiečių burbuole esu?

Pagaliau vokiečiai atsipeikėjo https://www.tagesschau.de/inland/ukraine-unterstuetzung-101.html

Estija ir Latvija irgi dar neuždarė. Dabar tai organizuoja. visos trys Baltijos šalys uždarys kartu

holy rant https://fb.watch/bnsA-xwpCE/

Padekit blokuoti telegram grupe kuri moka pinigus zmonem, kad Ukrainoj sviestu su svytureliais pro langus ir pan. Psl.: https://t.me/+VKWSAJJVAtsyZmE6?fbclid=IwAR2mzm090VTV-C8h3kRbVYtr-eWSxduwFMVLX3OJG3FrxvXLCqhZdp68zUE Marius Perescius to praso(galit paziuret jo fb), tai jei galit prisidekit prie tos grupes blokavimo. Kuo daugiau pranesim tuo greiciau blokuos PAVYKO! Aciu, kas prisidejot.

Klausimas. Kodėl Lietuva vis dar neuždaro oro erdvės Rusijai, kai jau Lenkija, Estija ir Latvija tai padarė?

Deja, ukrainiečių An-26 pirmą dieną.

Taiklumo gal nedaug, bet sprogalo jame netrūksta

Belgija siunčia 2000 kulkosvaidziu ir 3800t dyzelio

Tavo žodžiai yra teisingi išskyrus tai kad putino paskelbtas karo tikslas yra denacifikuoti ir demilitarizuoti Ukrainą, o tai planuoja pasiekti nušalintant dabartinę valdžią. Jis skelbia ukrainiečiams kad ateina jų išlaisvinti. jei pradės šluoti miestus su bombomis tai ukrainiečių išlaisvinimo tezė kaip ir dings ir taps nebeaišku dėl ko Putinas kariauja. Manau po tokio žingsnio jis būtų pripažintas karo nusikaltėliu. Aišku kas būtų toliau neaišku. beje Putinas net neleidžia medijai tai kas vyksta vadinti karu, ar ataka. Tai yra spec. operacija išlaisvinti ukrainai.

Wtf negalima atšaukt

Jei pereisit i contribee prisizadu jus remti daugiau $ (beje man atrodo contribee netaiko procento kuri sau pasiema, tai Jums dar daugiau $$$)

Gerbiami ponai. Busiu nepopuliarus ir pasakysiu, tai ka patiks ne visiem. Siai dienai tai ka daro rusai- vadinama karine operacija, tai nera tikrasis totalinis karas. Ginkluotes siuntimas i ukraina is kitu saliu- ta karine operacija gali paversti i kara su miestu bombardavimais. Kadangi ukraina neturi sancu laimeti sio karo net ir su gauta modernia ginkluote- visi veiksmai gelbeti ukraina tik padidins auku skaiciu abiejose puse.

Ar girdėjot apie patreon skandalà nerinkti pinigù Ukrainai? Siūlau pereiti į Contribee

Pats laikas keisti platformą. Patreon remia rusus

Medikai apsaudyti https://t.me/belsat/67445

Vokietijoje posūkis - leidžia Olandijai perduoti Panzerfaust 3 Ukrainai : https://www.politico.eu/article/ukraine-war-russia-germany-still-blocking-arms-supplies/

UA atmušinėja ruskius Ivankov'e Geo location: https://maps.app.goo.gl/8b3HYE6CSG4ikBfg7 Video: https://twitter.com/CalibreObscura/status/1497589301596594180?t=dXbqaEl_0ZuzluQA1IFlWQ&s=19

Sveiki, jūs esate fantastiški, bet man tenka išeiti iš Patreono dėl jo prorusiškos pozicijos

Gal metas trauktis is sitos sudu susitepusios platformos? Tikuosi susiprasit ir eisit kad ir i Contribee.

oro uostas pas užkrainiečius. O už tvoros esančiose kareivinėse - čėčėnai. Šalia taip sakant

Klausimas Audriui, dėl paskutinio jo posto telegram apie Hostomelio oro uostą. Buvo pranešimų kad oro uosto pakilimo takai sunaikinti ir netinkami naudoti. Tai gal dėl to jis buvo atiduotas čečėnams?

Mariupolis yra supamas

https://www.youtube.com/watch?v=AJyHjGz82sg&ab_channel=%D0%A0%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0 dar kažkokį nemažą lėktuvą numušo.

Gražu žiūrėti

gal ne laikas šiom dienom apie tai

Kiek legit tas Riho Terras nuleakint'as brief'as? As nelabai gramatnas tokiuose klausimuose, tai gal kas kokių įžvalgų turit? Atrodo keistai, bet žmogus su reputacija.

iš 15 min: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinio jūrų laivyno spaudos tarnyba praneša, kad „Juodojoje jūroje Rusijos laivas „draugiška ugnimi“ sunaikino savo karinį lėktuvą“.

Jau ir majorus pradejo i nelaisve imti :) https://t.me/u_now/19416

R savo fb parašė, kad laukia, kol Patreon susipras klydę.

Turkish President Tayyip Erdogan didn't tell Ukrainian President Volodymyr Zelensky that Turkey would close the Bosphorus and Dardanelles straits to Russian warships, a senior Turkish official told Middle East Eye on Saturday. "President Erdogan didn't promise to close the straits," the official, who is directly familiar with the call, said. "Turkey hasn't made a decision to close the straits to Russian ships yet." The statement contradicted an earlier tweet by Zelensky, which was posted following his telephone conversation with Erdogan.

https://twitter.com/i/status/1497583479520907272

Ar gausim siandien ar rytoj epizodu ? Laikas eina daug pokyčiu apžvelgti

Сайт кремля не работает. Причина - DDOS

Kam idomu daugiau izvalgu pazekit youtube Speak the Truth podcasta jau kelis epizodus idejo du US kariuomenes veteranai

Tarp bankiniai atsiskaitymai, čia tūrėtų buti smagu sortyrui.

ar yra šiame kanale koks ekspertas kuris paaiškins kuo atjungimas nuo SWIFT yra skausmingas Rusijai? Aš kiek skaičiau, jie turi kelias arternatyvas - savo ir Kinijos. Taip pat kaip suprantu tiesiog atsiranda papildomų nepatogumų, nes reikia bendrauti tiesiogiai su bankais, transakcijos kiek ilgiau užlaikomos lyginant su SWIFT. Čia tikrai didelis deal?

Chebra, dėl Patreon platformos politikos, siūlyčiau galvoti apie persibazavimą kur nors kitur :(

Batka viskas, iš jo šalies puolė Ukrainą.

Batkos vietoj grusciau lauk ruskius, kaip tik tinkamas momentas

per gerai kad būtų tiesa. Jei taip bus visi džiaugsis, bet nereikia turėti tuščių vilčių

Prie Charkovo didelis tankų judėjimas, užimti keli nedideli miesteliai, prie mariupolio mūšiai. Meldžiuosi kad pavyktų atsilaikyti

viena kabelinė tik buvo nulaužta, ne visos Rusijos kanalai

Atrodo, kad moskoliją atjungia nuo SWIFT

Antikunas

Kiek žinau euroatlantinė integracija yra jų konstitucijoje. Tai reikėtų keisti, o to po šitokios agresijos padaryti yra neįmanoma. Man taip atrodo. Net prezidentas to negali pakeisti.

Rašo kad nulaužti rusų kanalai ir leidžiama ukrainietiska muzika

„Sirijos ekspresui“ chana. Dabar galėtų kupranugarių varovai military oazėj užsipirkti „Bairaktarų“ ir Chmeimimą ištaškyt.

https://twitter.com/RihoTerras/status/1497537193346220038 kiek tiesos?

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-russia-war-putin-thermobaric-rockets-b2023880.html

Turkai uzdare sasiauri rusams: https://t.me/ukraina_novosti/16834

https://m.youtube.com/watch?v=tbWiebI-YDg

Ne tokie personažai gan operatyviai ir renka faktus ir leidžia laidas.

Nuomotojai atsiima savo laivyną? https://plienosparnai.lt/e107_files/public/1645880862_49_FT18166_fr202202261506.jpg

Nuvažiavo nuo kelio Dyma. Nevėkšla. https://t.me/uniannet/32395

Sveiki, ar bus šiandien laida? Gal ka pasikviesit, kad padaryti apžvalgą apie paskutinius įvykius Ukrainoj?

Lyg ir atsargiau negu per Sausio 13 https://t.me/voynareal/9793

kaži ar matydami gana suintensyvėjusį lendlizą kacapai nepradės veikti vakarų kryptimi

SU2458/Afl2458 moscow-Paris įskrido į Latviją. 14:53 Ir jie ne vieni. Panašu, kad kacapas deda ant oro erdvės uždarymo.

O kas ten su Baltarusija vyksta? Kodel pasirode tokie keisti pranesimai jav zvalgybos amerikos pilieciam esantiems baltarusijoj? Labai keista

Štai dėl ko nuogąstauju - jei padėtis rusų išgamoms gerokai suprastės, jie gali pradėt kalbėt - davaj derėtis, mes atsitraukiam, o jūs skelbiat neutralitetą. Ar nepradės vakarai leist seilių ir spaust Ukrainą, kad sutiktų - tipo gerasis ruskis siūlo jums taiką, sutikit su sąlygom

Lietuva uždaro oro erdvę rusams. Dūmos deputatų delegacija iš Kubos gavo skristi aplink Skandinaviją per Murmanską.

Numeskit ir Ukrainietiškus.

Pala pala, dar tik dabar?

Įmeskit sąrašą ruskių Telegram kanalų, nes sekant Ukrainos per daug geros naujienos.

https://twitter.com/i/status/1497501269388402689

Breaking news: Berlynas išsiuntė į Ukrainą plačiai pagarsėjusius 5 000 šalmų

Žiūrinėjau video, jau pasirodo atveju kai sėdi rusų tankai ir BTR be degalų. Kareiviai išlipę nežino ką daryti. Vietiniai privažiuoja ir siūlo atgal į Rusiją nutempti

Tai ble, ar sunku paremontuoti bėgius mėnesį?

Ar dabartinė situacija kažką keičia dėl RU karinio tranzito per LT? Nes prieš kokį pusmetį Audrius kliedėjo maždaug "tai nesvarstytina, nes užgausim Putino bei Nato ir EU jausmus".

WORLD NEWS NOVEMBER 9, 20122:11 PMUPDATED 9 YEARS AGO

Ar yra svarstymų pereiti į lietuvišką Contribee platformą?

Mano tai tokia: buvo malonu, viso gero.

Algi ir Audriau, kokia jūsų nuomonė dėl tolesnio bendradarbiavimo su Patreon platforma, kuri uždarė "Come back alive" lėšų rinkimo Ukrainai puslapį ?

https://www.facebook.com/100000452097952/videos/1091612315014106/

iki pilno komplekto dar moteru prievartavimu reikia. Tokia ta mongoloidu armija

Uždaryt reik nuo kovo 1. Lauksim A&R kitose platformose

https://twitter.com/i/status/1497508010926690312, A drunk Belarusian soldier in Ukraine. What the hell is going on with Russian Army?

Deja nuo balandžio 1 uždarau visas savo prenumeratas patreone, įskaitant B&R. Jus man tinkat ir patinkat, tik susiraskit kitą žmogiškesnę platformą ir duokit jos adresą facebook.com/andrius.tapinas/posts/10225162998735322

Dabar savaitgalis. Šimonytė skaito šauniojo kareivio Šveiko nuotykius. O Austėjos žmona Gabrielius atsipalaiduoja grožio salone. Palaukim pirmadienio.

O kodėl reikia palikti patreon?

o čia F16 ore laiko kad priodengtų konvojus į ukrainą?

Ką žadate daryti su patreon platforma? Ar liksite?

metas nutraukti patreon ir pereiti i contribee?

„FlightRadare“: Most tracked flights: FORTE11, VIPER31, FORTE11, LAGR221, LAGR250. Su šaukiniu FORTE11 virš Juodosios jūros du „Global Hawkai“. Wow. VIPER31 – F16CM virš Rumunijos pildosi iš „Stratotankerio“! https://plienosparnai.lt/e107_files/public/1645873195_49_FT18166_fr202202261257.jpg

Latvija ir Estija uždaro savo oro erdvę kacapų lėktuvams. Mūsiškiai išsimiegoję gal irgi galėtų apie tai pagalvoti?

užlauš tą guliašą perpistą

moralė non-existent https://twitter.com/TheDeadDistrict/status/1497056666071748609

SWIFTo atrjungimą ir toliau blokuoja Vengrija. Šaunuolis Orbanas – rūpinasi savo rinkėjų gerove. Tai ne koks Gabrielius!

Turint omeny NATO paskirtį - The first secretary-general of NATO, Lord Ismay, once said the Western defense alliance was created “to keep the Americans in, the Russians out and the Germans down”, kodėlgi ne

o čia bolta iš maskvos išsikvietė ar vėl bandys pažemiu desantuotis? https://www.flightradar24.com/2af2287f

https://twitter.com/TheDeadDistrict/status/1497294862462320643 puikus thread'as, parodantis priešo motyvaciją ir organizacinį lygį

https://twitter.com/TheDeadDistrict/status/1497294862462320643 puikus thread'as, parodantis priešo motyvaciją ir organizacinį lygį

Algis sąrašus turi. Tik jo filmas kol kas į antrą planą nuėjęs.

Reikia uploadinti video, kaip Maskvoj griūna Ostankino tv bokštas. Tegu visas Mordoras mano, kad karas atéjo ir į jų pritoną..

Nzn kur pasidalinti paziurekit i rusu troli! Antivalstybinka vygantas kelertas fb!! Ir seip reik sarašo tokiu šiukšlių

Brodų aerodrome prie Lvivo ukrainiečių Mi-24 šnioja ruskių desantą: https://t.me/voynareal/9653 SBU neigia, kad buvo desantas, rašo, kad dirbo ukrainiečių aviacija. Bet žodis „dirbo“, o ne „treniravosi“.

Ukraina kreipėsi į Raudonąjį kryžių dėl tūkstančių žuvusiųjų kūnų grąžinimo palaidoti rodinoj: https://t.me/news_echo/12018

https://www.youtube.com/watch?v=WJlfbfeUBRk&ab_channel=OBOZREVATELTV daugėja įkelimų labai su ruskių belaisviais

Užkalbinus. Taip įlindusį į metro vieną pagavo: https://t.me/voynareal/9632

Jakeliūnas tokią šliapą metė????

gal kas labiau nusimanantis atsakys, kaip galima ir ar imanoma vienokiu ar kitokiu budu atpazint kacapa persirengus ukrainieciu uniforma, ir atitinkamai reaguot, nes sklinda video, kad toliau intensyviai persirengineja.

30 šalių perduos ginkluotę Ukrainai, vienintelė Vokietija atsisakė. Norėčiau komentaro. Ačiū. PS: ar gali būti, jog Rusijos imperinė ekspansija yra suplanuota WW2 revanšistų?

Valstiečiai atsiribojo nuo Jakeliūno pozicijos susilaikyti EP balsuojant dėl finansinės paramos Ukrainai. (TV3)

Zelenskio tvirtybė fantastiška. Nežinau, ar liko ukrainoj jo nepalaikančių dabar. Manau (arba gal labiau tikiuosi?), kad jeigu jam kažkas nutiks, tapa legenda ir kankiniu, o tai moralę tik sustiprina.

https://www.youtube.com/watch?v=9oZ4GMx8N2k&ab_channel=DiasQuzaiyr

Nenorom, bet žino, kad dsr palauks su tokiu pranešimu ir taps pakso lygio politikos "grandu" su plintuso dydžio reitingu...

Zelenskis savo kalbose sako jog liks kovoti iki galo. Kaip prognozuojate jo tolimesnius veiksmus? Mirtį nesėkmės atveju kovoje, užsibarikadavus kokiame pastate ar atsitraukimą paskutinę minutę kokiais ten metro tuneliais į saugesnę vietą? Ir kaip manote ar Zelenskio mirtis turėtų lemiamą įtaką ukrainiečių kariuomenės moralei? Nebūtų tai kaip pralaimėjimo simbolis? Įdomios visų nuomonės

Miega Bačiulis.

3500? perlenkta manau.

3500 ruso per 2 dienas. tai kiek butu jei tiekimas ukrainieciams nesustotu o dar padidetu?

Putinas sėdi dabar bunkeryje savo ir bijo nosi iškišti, nes patys ruskiai nušauti gali.

Ačiū Dievui, lyg ir niekas nežuvo.

„Delfi“: Ramūnas Bogdanas. Savidestrukcija https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/ramunas-bogdanas-savidestrukcija.d?id=89559929

„Delfi“: Karbauskio „Agrokoncernas“ ir kitos įmonės nedirbs su Rusija: bendradarbiavimas su Putino Rusijos įmonėmis vykti nebegali.

Bačiuli, gan juokingai atrodai pats su savim diskutuodamas telegrame. Įjunk komentavimą.

Rusiska klasika

Kazachai atsisakė.

Skelbia, kad armenijos kariai jau Ukrainoje (Реальная Война) https://t.me/voynareal

Aciu jums!

Virš Lenkijos ir Rumunijos trys tankeriai su šaukiniu LAGR nuo vakaro sukasi.

Transporteriai atskrenda iki Ukrainos https://mobile.twitter.com/GDarkconrad/status/1497471049881030659

Rašė, kad nusiuntė Azovą, kad išvalytų. Po to jau rašė, kad išvalyta.

Rytui atejus , kas dejosi prie Vasilkove?

Ir visa daugiabučio renovacija nedrebezgi: https://t.me/voynareal/9582

Vienas žuvęs prie kelių sužeistų.

Sako, čia dar Maidano laikai.

subskraibinkit 24kanal ukrainos,naujausios zinios tiesiogiai.Slava Ukraine!!!

Turbūt matėt delfyje kaip dega BTR'ai mieste. Molotovo kokteiliai veikia ir 21 amžiuje https://twitter.com/soleyman_1/status/1497454388088127490?s=20&t=QhlAI4PMvWbFjFTWi1F-YQ

Čia kaip parodija skamba

Kol kas tik tekstas.

Galėtų Anonymous nulaužti top50 rusų lankomiausių interneto tinklapių ir uploadinti video su rusų nuostoliais, efektas kažkoks, manau, būtų

Oficialiai ruskyne apie nuostolius jokius neparaneša, tai manau, kad didelius nuostolius toleruos.

Toks vaizdas kad ruskiai užtvindys ukrainą savo lavonais...

Idomu kiek rusam nuostolių reikia, kad patys pasiulytu paliaubas 🤔

Kaip suprantu Kijevas šią naktį atsilaikė 💪

Brovarsko meras nurodo, kad einant į lauką, žmonės turėtų užsidėt geltoną raištį ant kairės rankos. -Union

Svarbesnis santykis yra tarp žuvusių + sužeistų su pasidavusiais. Šis santykis byloja apie moralę armijos

Koks gali buti preliminarus santykis tarp zuvusiu ir suzeistu?

Charkovo srityje sunaikinta 100 įsibrovėlių ir 100 šarvuočių, pranešė regiono valstybės administracijos pirmininkas Olegas Sinegubovas.

Antras numuštas Il-76 https://mobile.twitter.com/i/web/status/1497430637166407686

Duok Dieve.

ukrainieciai pranesa kad oro uostas ju rankose,desantas ruskiu sunaikintas

Ištrynus pagrndinį postą atsakymus kartais perkelia po juo.

Klausiau savo komentare pasidalinti rusų Telegram kariniais kanalais. Kažkodėl mano komentaras pašalintas, o gal ir pats neblaivus paspaudžiau netyčia ant Delete. Saulius įmetė šaltinį ir parašė ar išdrįsiu peržiūrėt. Pats laikas pratintis. Kai buvau 11tokas teko pratintis prie Irako karo ir pjaustomų galvų, kai bepjaunant galvą, aukos skleidžiamas garsas būdavo tapatus kiaulės žviegimui. Manęs tokie dalykai jau nebeveikia bent per laidus. Deja tokia tiesa. Tą "psichoterapiją" jau seniai praėjau. Buvo kažkur 2007 metai. Jaunesniem patreonams patarsiu to nedaryt, jau nebe tas pasaulis.

Aš galiu pasakyti tik tiek kad šią naktį eidamas miegoti labai pergyvenau kad kris kijevas. O toks jausmas kas banditai ruskiai per naktį išvis nieko nepasiekė. Jie išvis nieko nepasiekė per tris dienas. Įsiveržė į teritoriją, apsupo kelis miestus. To nepakanka.

Iš dalies atstatė: https://twitter.com/netblocks/status/1497409488403505153

Skelbia, kad atremtas puolimas Vasilkove. Desantininkai buvo nusileide miesto apylinkėje, miškuose. (Unian)

Jei nesišlykštėsit: https://t.me/s/boris_rozhin https://t.me/s/swodki/ Ir šiek tiek kitokie rusai: https://t.me/s/novaya_pishet https://t.me/s/rbc_news/

Jei veda vienas žmogus – krito numigti. Iš anos pusės Twitteriuose ir Telegramuose irgi kol kas neaktyvu, nors 5-ą ar 6-ą lūkuriavo dar vienos masinės raketų atakos. Aerodrome prie Baltarusijos sienos sutelkta iki 150 sraigtasparnių.

Intedneto ryšys kijeve sutrikęs. Pagrindinio providerio trafikas labai nukritęs

5 valandų skirtumas tarp paskutinio posto ir dabartinio, groupse, kai skirtumas būdavo 1-2 minutės. Kijevas kris artimiausių valandų bėgyje mano spėjimu. https://t.me/voynareal/9511

pasakos.

Nestandartinis Error

https://www.instagram.com/p/Caa99CLJrBd/

Stoltenbergas: „Kibernetinės atakos gali inicijuoti 5 straipsnį. Bet mes niekada nesuteiksime potencialiam priešininkui privilegijos tiksliai žinoti, kada mes aktyvuosime 5 straipsnį“. https://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_192455.htm

Dar viena ruskių kolona. Sugriautų tiltų nepakeis. https://twitter.com/abstract2001/status/1497294540285243393

Net jei tiesa – mažai.

Butu gerai, jei zinios pasitvirtintu: https://t.me/u_now/18960

Bairaktaru skaicius yra karine paslaptis.

A second Russian IL-76 military heavy transport aircraft used by paratroopers has been downed south of Kiev as per Ukrainian sources.

Situacijos santrauka: https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/t1ki1v/institute_for_the_study_of_war_detailed_invasion/?utm_medium=android_app&utm_source=share Informacijos šaltiniai: https://www.reddit.com/r/UkrainianConflict?utm_medium=android_app&utm_source=share https://www.reddit.com/r/worldnews?utm_medium=android_app&utm_source=share turi pinned live thread'ą https://liveuamap.com/

г. Белая Церковь panašu ten irgi desantas. Uzyn irgi aerodromas visai netoli. Įdomu kaip ten?

https://twitter.com/DrAlakbarov/status/1497382019218694150 Rašo, kad Il buvo numuštas Bila Tserkva (info ne iš UA kariuomenės)

Rusų diversantai apsirengę ukrainiečių policininkais, iššaudė apsaugos postą prie Vasilkovo. Paskui juos įvažiavo sukvežimis us rusų kariškiais. Kova orouoste tęsiasi.

Stai kas galejo atsitikti prie Vasilkovo: https://t.me/insiderUKR/21795

Bet numušė tik vieną. Vakar buvo kalbama apie 18.

Yr video kur kareivukas "pasakoja" kaip laukia kacapu. Prasiteria kad turi bairaktarus. Kiek tai gali būti tiesa ir kiek jų gali turėt?

Kas čia klausė, kiek desanto „Ilas“ veža? Il-76MD – 128, Il-76MF – 135.

Telegrame raso, kad prie Vasilkov'o kovos.

https://www.ukr.net/news/details/russianaggression/90031044.html

O yra bent kokie foto/video patvirtinimai?

Naujausiais duomenim 4 is viso nukale prie Vasilkov'o. IL76, du helikopterius ir viena fighter jet. Taip pat viena su25 ir viena helikopteri prie domaso. Is viso 6.

Neatmeskim fakto kad numuše neislaipinta desanta. Ukrainiečiai kol kas laikosi labai gerai, davai be negatyvių nuomonių. Visose erdvėse jie prašo skelbti tik tai kas nepakenktų jų gynybai... 👃💙💛

jo, akurat yra. Betr ten misku mazai, gyvenamos vietoves


More Creators