SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Bus sunki naktis

Šiąnakt iš Hostomelio pusės bus lemiamas Kijevo šturmas: Desantininkai, čečėnai, mechanizuoti pėstininkai, artilerija. Technikos per 400 vienetų, sraigtasparnių parama. Putinas eina Va Bank, nes toliau taip tęstis negali: Matydami Ukrainos atsparumą Vakarai ima linkti į jos pusę, Rusijoje murmėjimas dėl iš esmės jokių ryškių pergalių ir pilnas Telegram rusų karių lavonų. 

Dieve, padėk Ukrainai.


Comments

Čia komerciniai iš Prancūzų Gvianos.

Pas putiną? :) kaži, putka gyvas dar?

Bačiulis bunkerį pasislėpęs

Plius nusprendė skubos tvarka statytis du dujų terminalus berods. O tai irgi daug ką sako.

Rogozino raketom pzdc :D :D :D ketvirta diena karo o jau blt i kosmosą nebekils :D https://www.msn.com/en-xl/money/other/russia-suspends-soyuz-rocket-launches-over-european-sanctions/ar-AAUm4Hg?ocid=msedgntp

Suomiai mokėjo "savanoriškai" - t.y. nenorėjo karo vėl. Ukrainiečiai, manau, po karo vėl ginkluosis, kad dar sunkiau rusam būtų. Plius jau ir dabar klausimas, ar bandytų tokią avantiūrą vėl. Aišku, jei tai bus taikoa sąlygos, Ukrainą tą dsryti gali spausti vakarai...

Vokeciai susivienijo putkai pyzdiets... Dw news olaf scholz on ukraine db tesiogiai rode 100 milijardu skirs savo ginybai siais metais

Reparacijos. Skaitau, kad jas moka pralaimėjusi šalis. Pvz., mokėjo suomiai, kurie nepuolė, o gynėsi. Ar gali būti, kad ukrainiečiams pralaimėjus, jie dar turėtų ruseliams ir nuostolius atlyginti? Ar čia kažkaip kitaip būtų interpretuojama ir ukrainiečiai per teismus turėtų prisiteisti žalos atlyginimą nesvarbu koks bus galutinia rezultatas?

Čia dar vienas faktorius, kuris Ukrainai labai padeda gintis https://www.youtube.com/watch?v=VCJmaQDGxck&ab_channel=OBOZREVATELTV

Jei Ukraina, vakarai stovės iki galo, reikalaus teisti sortyro valdovus, Rusija bus izoliuota, tada namanau, bet jei ir vėl viską nuleis, tada taip, debilizmo sėkla liks.

Manau nereikia nuvertinti rusų iki visiško dugno. Kada Irakas kariavo su Iranu, Irakas greitai prarado teritorijas užgrobtas Irane dėl panašių priežasčių, bet savo teritorijas kariai gerai gynė. Manau ruseliai turėtų motyvacijos gintis, tik puolimas prastokai. Šiaip aš galvoju po 20 metų užaugs nauja karta, kuriai pripis protą naujas diktatorius ir pasireikš revanšizmas.

Ko tai įtariu, kad sortyrui arba blogai jau, arba labai blogai.... Nepaima miestų jie, laikas eina, kareiviukai gaišta, resurų jau labai daug sunaudojo. Artėja Ukrainos valanda?

Ateik į Šaulius.

Galima paprasyti sukurti 10€ ar daugiau tiera ir isteigti papildoma etata kad butu zmogus kuriantis mokomuosius video kaip vykditi partizanini kara, kaip imanoma pakenkti rusiskam tankui ir tt Pats esu bekeles ilgu nuotoliu begikas, gerai orentuojuosi su zemelapiu, galeciau pravesti expedicine grupe kalnuose, turiu ziniu kaip maskuotis nuo termo vizoriu ir pan. Bet va pralindus i prieso uznugari neturiu jokiu ziniu kaip galeciau jiems pakenkti, kaip sugadinti tanka, traukinio vezia ar pan...

Lemiamo šturmo nebuvo. Kažko tempia ruskiai, bet siūlo ukrainiečiams tartis... GOMELYJE :)) Ukraina turi iki 15h sutikt, kitaip atnaujins puolimą. Tyčiojasi ar kapituliacijos tikisi?

Tamst apsireiškė!!! : D Žiūriu aš tuos vidosus, kaip ukrainiečiai švenčia ir nors mirti nenoriu,bet norėčiau pašvesti su savo 2018-2019 būriu ir jumis lygiai taip pat.

Atsibudo, jie failed state

Turkija dar gali kažkuo pamojuoti. Klausau plojimų Bundestage ir matau ten juos visus tarsi Černobelio AE operatorinę, kelios valandos prieš įvykį.

Vokietija 2% kariuomenei! Pagaliau

Puikiai pasakyta. Po karo atostogų kokiam mėn.

Kad ir kas ten bevyksta, tai blefas.

Tikrai, sortyro kariai neatrodo įspūdingai. Moralė tikrai pasakiška pas juos. Kaži, kokie realūs nuostoliai pas ruskius?

Vyrai laukiam laidos informacijos daugiau nei apstu viska internete sekam bet izvalgu vistiek norisi padarykit daugiau poto atostogu paimsit pailset🍻

duokit info

paprašykit, kad tėvai ar pažįstami, kurie tarnavo sovietmečiu, papasakotų, kokiomis sąlygomis tarnavo, nes panašu, kad per 30+ metų niekas nepasikeitė ir likęs toks pats bardakas. manau, kad visi stipriai pervertino rusų pasiruošimą. jeigu jau po 3 dienų eina plėšti parduotuvių, nes alkani, tankai stovi tusčiais bakais, kai kurie kareiviai neturi net normalios aprangos.

Kas per referendumas Baltarusijoj vyks ar vyksta?

Sveiki vyrai, kada galim sulaukti naujo epizodo ? Ačiū kad esat!!

Suprantu, daug visko vyksta, bet chebra tikrai mazai turinio :/ silpnokai.

Reik ruoštis WMD, kitaip nebus:(

Įsivaizduoju kad 1939 metais buvo taikomasi į du taikinius - Hitlerį ir Staliną. Dabar juk identiška situacija, iš čia ir vakarų veikimo panašumas abejose situacijose gal?

Nelabai kas lieka del detonuojancio kovinio komplekto, kuris pagal senas ruskiu tradicijas saugomas po boksteliu ir praktiskai niekuo neapsaugotas.

Trydaliojimas dėl platformų Ukrainai niekaip nepadės. Geriau perveskit daugiau kur nors paramai.

reikia siūsti Anonymous grupei su prašymu kad užblokuotų. Ne repostinkit tik per daug to linko del viso ko.

Manau, netrukus bus.

B&R ar turite kitą platformą jūsų rėmimui ?

Kol kas tik tiek https://www.reddit.com/r/UkrainianConflict/comments/t27df1/breaking_news_russian_general_from_chechnya/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Tokį kaip nors įmanoma nugesint? СИЛОВИКИ 🇷🇺 Принимаем информацию о перемещениях укровойск в @Dezurniy_Bot

https://youtu.be/SGvMmSXqoo8 - Что взять в армию. МОБИЛИЗАЦИЯ НА ВОЙНУ. Paprasti, ciniski patarimai jei karas.

https://twitter.com/i/status/1497862915138928641

ar yra kokių žinių apie čečėnų armiją? ar čia tik fake video? https://youtu.be/m6V1yk9IBPo

Kiekviena valstybe tampa savo propagandos auka. Rusija daug kartu kartojo, kad ukraina tai rusija, tik su kijevu chunta valdzioje. Manau daug rusu patikejo tuo ir tas karas pradetas buvo kaip "operacija periimt valdzia" negu okupuot, bet pagal Ukrainos priesinimasi tai visiskai manau netiketas rusams faktorius. Ir aisku velgi Ukrainoje buvo 200k~ kariu kurie ragavo realaus karo donbase ir Ukraina turejo kariaujancia kariuomene, Rusijos sausumos pajegos visgi karo patirties neturejo. Labai tas zaidzia. Slava Ukraina!

Nesu ekspertas tuose dalykuose, bet jau po pirmos dienos pasimatė, kad realus ruskių armijos stovis toli gražu ne toks, kokį jį demonstruoja paraduose arba propagandiniuose filmukuose. Prieš NATO jie, man atrodo, neturėtų šansų. Plius kažkur esu matęs video neva Javelin negali pamušti T-72 tanko (ypač jei dar ta tvorelė ant boštelio uždėta). O realiai, kaip matyti, tai Javelin gliaudo T-72 kaip riešutus. Iš tanko nelabai kas ir lieka po pataikymo.

Šitą telegram kanalą gavau iš patikimų žmonių. Ten daug medžiagos. @Algis, gal Bačiuliui praverstų? https://t.me/+_l0UWzpUjTFlMDFk

Tai progresas tik pietų ukrainoj. Bet ir to per daug!

https://www.youtube.com/watch?v=S9HyrTM9908&ab_channel=OmTV mūšis už Charkovą.

Gal žinot kaip Kijevo frontas ? atsilaikė viskas tvarkoje ?

Vyručiai, kada contribee paskyrą susikursit?

žodžiu kharkovo lengvai neatiduoda. Organizuotai ginasi, naikina. Turi prieštankinių. Kaip turi būti

Bačiulis rašo, kad ta.

https://twitter.com/i/status/1497843118191923204

https://twitter.com/i/status/1497841472451842052

naujas video apie sustabdytą koloną charkove: https://t.me/voynareal/10264. Įdomu ar čia ta pati kolona kur buvo pamušta

Dar iš nacių forumo (jei neperskaitot, dėkit į Google Translate): Ночью в группе "ветераны Новороссии" было такое сообщение Клевещут, что Генштаб поставил задачу взять Харьков любой ценной к понедельнику. Командование ВДВ против, так как будут большие потери. Генштаб взял всю ответственность за принятое решение на себя. Думал сначала просто болтовня, но события подтверждают. Отредактировано Старшина ПВ (Сегодня 10:43:13)

nebus taip kad čia ukrainiečiai rusams katiliuka ruošia https://t.me/u_now/19892 ?

bet turi technikos nemažai ruskiai. o ukrainiečiai ne visur gali ją stabdyti. bet kur stabdo ten sakyčiau sustabdo be problemų

Idomu kaip jum bet man rusai atrodo daug silpnesni nei kad vakarai galvojo pries sita puolima, technika pasenus dauzo juos tiesiog su dovanotais ginklais ukrainieciai🤔

Ko čia verkšleni atėjas išvis?

https://twitter.com/i/status/1497824049354870787

P.s vyrai laukiam laidos

Tai tas pats kaip nieko. O aš naiviai patikėjau, kad Germanija prisidėjo prie sankciju. Pasirodo xui.

Pazekit amerikieciu youtube kanala speak the truth labai gerai varo vyrai is karines ekspertu puses su galimais scenarijais ir veiksmais zemelapyje👍

Dar vienas rakursas: https://t.me/tvrain/55696

sugriuvo šitas patreonas su eGZpertu, kaip kacapų teroristai Ukrainoje 🤷‍♂️ gerai, kat tik eurą moku. bet jau net galvoju ar neveltui aš čia ir jį tiek laiko leidau

https://twitter.com/Osinttechnical/status/1497831574116651008?t=4NCr-rO3ncWztI4DFlISLA&s=19

Fallacy

Va čia sustabdyta kolona charkove: https://t.me/warinukraine202/270

dar tik ruošiasi atjungt

Aš taip ir nesupratau dèl SWiFT. Ar visas Mordoro institucijas atjungė ar tik pasirinktus bankus? Galit kas paaiškint?

dar nesustabdė, čia tik viena kolona

Pamuštą matėm, bet ar to pakako sustabdyti? https://t.me/tvrain/55691

Charkove sustabdyta viena Ruskių kolona, pamuštas viena pėstininkų mašina

Rusų daugiakalbis žodynas „Multitran“ pirmame puslapyje įsidėjo šį klipą: https://youtu.be/Jl2_0OCwNbg O taip atrodo jis pats: https://plienosparnai.lt/e107_files/public/1645946135_49_FT18166_multitran_20220227.jpg

Bačiulis telegrame pakomentuoja. O bet kuriame telegrame info kanale kas minute deda vaizdus iš įvykio vietos, ten galit ir žiūrėti. Tik vieni pasitvirtina, kiti ne. Ar dėl to norėtumėt, kad vėl Bačiulį tarkuotų už kiekvieną nepasitvirtinusią fake naujieną?

Galima gal trumpai isverst? Sneket galiu nu skaityt sunkiai

Nu nereikia live’u, nieks nepraso ziniu kas 15 minuciu, bet bent apibendrinimai dienos, ar reakcija i stambesnius ivykius, kuriu apstu, butu welcome, ziniu updeitu su plikais faktais neuztenka suprasti, kas vyksta, reikia jusu pagalbos

Toli nenuvažiavo https://twitter.com/Osinttechnical/status/1497814598443061249

Peticija dėl NATO https://www.openpetition.eu/petition/online/people-around-the-world-ask-nato-to-close-the-airspace-over-ukraine#petition-main

„Charkovas. Blin.“: https://t.me/varlamov_news/26998

Tik įsiveržė...

Charkivą paėmė?

Parasytas skripras pafrudint ru puslapius, reik tik atsidaryt https://russianwarshipgofuckyourself.club/

Viskas bus gerai. Rusai gauna į kaulus smarkiai

Užbaigimui – russkonacių desperacija: Monarchist написал(а): В Лентаче (телеграмм-канал 400к) опубликовали ссылку на Украинский тк «Ищи своих», где собирают данные,фото, видео пленных и убитых военнослужащих РФ. Konkista: Посмотрел. Всё понятно. Слов цензурных нет. Менты, ещё какие-то салаги думали, что на учения приехали. Втёмную использовали отцы-командиры. Какое-то уебанство. И это армия РФ на новых принципах и технике? Недоброе чувствую.. Если срочно по ходу не сделают выводоы и не внесут коррективы, то всё это закончится катастрофой. Как военной, так и политической. Технологический разрыв тоже оказался огромным по сравнению с армиями потенциальных противников. И сейчас в онлайне на это смотрят во всём мире. НАТО особенно пристально. Новые образцы только на ВДНХ, похоже. Воюет реально техника прошлого века. Много ещё есть сказать, но всё. До финала самоустраняюсь.

Labanakt, didieji blet expertai. Lauksim video gegužės vidury.

Matyt, „Ruslanas“ skraidino šitą.

Macron: Belarus has given permission to the Russian government to move nuclear weapons into the country.

Dieve padėk

Geras!

Nežinom, kas ten Vasilkove dedasi – tik pašvaistę matom. Gal ryte bus naujienų.

O kurioje vietoje yra tie "Technikos per 400 vienetų, sraigtasparnių parama", kažkaip užtilo rodos?

https://www.youtube.com/watch?v=BFmIPprKhbU

kad kai kas kreivarankis su savo super taikliais analogų pasaulyje neturinčiais ginklais pramušė dujotekį?

Rašo, kad Charkive pramušė dujotiekį.

https://t.me/voynareal/10110 ar čia tai, apie ką galvoju.......???????

Dudajevo linija?

Antikunas

Vaido rinkinuką: https://www.youtube.com/watch?v=e2gC37ILQmk Trečiam kadre dešinėj Vasilkovo pašvaistė?

Ką žiūrite? (laukiu nuorodos)

https://t.me/voynareal/10108 ( ar čia gali būti realus prisipažinimas ar tiesiog liepimas? nes tokių video yra begalės, )

Visą šitą informaciją parodys laikas. Nuostabu būtu, kad sortyro kariai nusprogtu bėgdami nuo ukrainiečių, bet kol nesibaigė konfliktas, tol neaišku, kas ir kaip.

:D

:D

Vyrai, idesiu Jums atsipalaidavimui- nes jo tikrai reikia--------------------------https://babylonbee.com/news/mysterious-large-circles-on-russian-radar-turn-out-to-be-president-zelenskys-testicles?fbclid=IwAR36IjYtgZ2K82dNp1xSUddyoRQOoCjIRSzTCMEwPhEPlDT66m7GzJvR8Tk

Garsas eina iš vienos kameros gatvėj. Kartais parodo kažkokius britus karo žurnalistus su Kijevo vaizdu už nugaros, besiruošiančius transliuot. Fone dar girdisi kartais daugiau žmonių šnekant, kartais vieno žmogaus kvėpavimas ar šniurkštimas, ar ginklo patikros garsai.

Anonymus programišiai perėmė rusų kariuomenės ryšį https://t.me/Ukraina_onli/1786162

Įdomi analizė kodėl rusų puolimas toks nevykęs. Tldr: korupcija, privedusi prie prastai sukomplektuotų dalinių ir prastos logistikos. https://www.reddit.com/r/UkrainianConflict/comments/t2a5ai/interesting_twitter_thread_analyzing_russias/?utm_medium=android_app&utm_source=share Jei tai tiesa, tai iš tų 150k karių prie sienos praktiškai nėra naudos. Jie gali suduoti kelių dienų trukmės milžinišką smūgį ir... Viskas. Karo mašina sustos. Nėra kuro, nėra maisto.

Vienas geresnių live kamerų rinkinių, dabar transliuojančių. Jei turit didelį ekraną, aišku. Man su 27'' pats tas. Keičia kameras kartais. Parodo ir žmones slėptuvėse. https://www.youtube.com/watch?v=e2gC37ILQmk

CNN aiškina, kad oro uostas už 30 km.

https://twitter.com/nexta_tv/status/1497717073983770634

Gerai rašo - visas rusų planas kliovėsi panikos kėlimu prieš karą... O Bidenas neprisidėjo prie panikos kėlimo? Tyčia ar netyčia?

21 amžius. Padaryt live story net tiktokeriai gali. Nereik gilių analizių, norįs kad palaikytų ryšį

https://t.me/voynareal/10094 ( Dega naftos sandelys ... ) Vasilkov, Kijevo sritis

UK defence ministry sako kad rusai nedaro progreso su savo ataka https://twitter.com/DefenceHQ/status/1497714109521043462

Fallacy

Naftos bazė netoli Kijevo dega.

Zmones- pagalvokit patys- 2 zmones dirba- net tokie grandai kaip CNN, BBC ir N kitu 7/24 nevaro ziniu live- o Jus reikalaujat, kad Audrius su Algiu 48 val. nemiegotu ir Jums live varytu- tai gal dar siulysit varyti i Ukraina ir transliuoti is musiu lauku? Karas vyksta be musu, ir baigsis be musu.

Dėl PP - Vytas turi 39+ temperatūros, dėl to.

Kažkoks š malimas. Visi sugeba ir live daryti ir pašnekovų/ekspertų prisikviesti. O čia tyla. Buvo vos viena sreziume, ką jau ir taip visi žino. Kažkaip silpnai. Čia kaip propatria - tokie drąsūs prieš gėjus, o dabar sėdi tyliai kaip vatnikų kanalai. Ir išvis kodėl dar jūs patreone, o ne contribee? Nusivylimas.

Bent jau telegrame kometavimą ijungtų, jeigu eina :D

https://www.facebook.com/100008235528141/posts/2724749641142860/?d=n

Žiauriai pykstu ant šito kanalo. Jau antri metai seku kiekvieną laidą, ir tai darau vien dėl tokios situacijos, kokia yra šiandieną. Jūs remiami kiekvieną mėnesį daugiau nei 30k, o savo auksinę valandą nesugebat padaryt video kas dieną. Gerb. Algi, eik ir daryk vienas. Tu atkaklus ir stropus pilietis.

https://twitter.com/RihoTerras/status/1497537193346220038?t=m32q-vFSIOBWitEAImODlw&s=19

Praėjusi naktis.

Ieskok @audrius_baciulis

https://t.me/voynareal/10085 ( Charkovas )

Įsirašiau telegramą, kaip ten Audrių rasti?

sitie buvo pripazinti fake. https://glavcom.ua/kyiv/news/visadka-parashutistiv-u-sofijivskiy-borshchagivci-feyk-825361.html

Lesa tą desantą jie ten beveik į vienus vartus. Tik nežinia kaip su šitais pasibaigė. Tikiuosi pasitiko dar besileidžiančius :) https://t.me/voynareal/10056 O čia va taip Vasilkove chebra dirba: https://t.me/P_Fedaka/133

https://prnt.sc/kLqO-wMwLP2M Jeigu tiesa, zajabys

GPSas išjungtas, „Glonass“ žinom, ko vertas. Kur važiuot toliau? https://i.ibb.co/9HkHyzG/Screenshot-2022-02-27-013511.png

Tikrai ne, nes šiąnakt lemiamas mūšis, tai rytoj ir bus aptarimas.

Ar iš balos tas žalumas..

prie ko cia amerikonai filmuojantys, kazkoks lochas su 3 followeriais nusprende clicku pasirinkt. Neaisku is kur cia paimta isvis

„Jei tėvai rūpinasi savo vaikais, jų vaikai balose neskęsta“: https://t.me/milinfolive/77136

sprogimai, koks ten desantas 15 zmoniu

Nereik juoktis iš talpino, kad surenka daugiau patreonu.visgi karas ir nepaprasta padėtis Lt. Bent jau dialogo reiktų.

Ar laukti šiąnakt laidos?

https://twitter.com/nexta_tv/status/1497688096057577473/photo/1 Tai desantas čia ar sprogimai?

ko jūs tikitės iš b+r, tipo, kad sėdės ir kaip delfi filadelfijai atkartos visokius nepatikrintus tweetus ar FB postus, kuriuos po 10 min reikia trinti, nes paaiškėja, kad tai feikai? Jūs suprantat, kad išanalizuot situaciją ir kažką prasmingo pasakyt reikia pirma patikimos informacijos sukaupt? Jei norit live tai prašau, yra krūva šūdinų youtube kanalų, 4chanas, redditas dar kas nors, eikit, skaitykit, klausykit.

Iš pradžių greičiausia panašiai, dabar kiek mažiau, nes logistikos supisimas savo padaro. Gal tankų mažiau praranda, nes rusai javelinų su mlaw neturi

Labai tikiu, kad netaps, nes net nepaims

Bent jau mūsų nauji radarai pusę kelio iki Maskvos dengia

Koki Ukrainos nuostoliai šiame kare? Žinom kiek skelbia ukrainiečiai nukovė rusų, o kaip jiems patiems su nuostoliais?

ES, Britai ir JAV tariasi blokuoti Rusijos Centrinį Banką su garsiaisiais 650 milijardų.

Lyderė: https://www.instagram.com/p/Caa99CLJrBd/

Ne, nebus, nepadariau šiandien

kažin kodėl koks vakarų lyderis nepavadina putkos hitleriu, naujuoju hitleriu ar dar kokiu hitleriu. Realybė atitiktų pavadinimą ir būtų labai geras informacinio karo žingsnis. Gal galvoja, kad reikės dar kalbėtis? Ar pavadins, kai tas išgama bus visiškai nukvakęs?

Labai tikiuosi, kad Kijevas sturmas taps rusams Grozno pakartojimu 1994

Результаты опроса на сайте CNN: в поддержку участия НАТО в войне на стороне Украины высказались 77% участников.

dievai saugokit Ukrainą

o kiek padengia/gali matyti ukrainos kaimyninių nato šalių radarai?

O tu pažiūrėk, kaip saugo Anglijos karalienę! O rimtai, gal eik pamiegoti neknisęs proto ką kitiems daryti.

Gal ne desantas, o pastiprinimas į Gomelį, nes iš paskos ir an124 skrenda

Neša mėsas top1000

https://www.flightradar24.com/RF78662/2af42043 o čia ar desantas eina?

https://www.vsd.lt/kontaktai/ PRANEŠK APIE GRĖSMES Sužinoję, Jūsų manymu, svarbios informacijos apie kilusias ar galinčias kilti grėsmes valstybės saugumui, nedelsdami informuokite Valstybės saugumo departamentą. VSD garantuoja Jūsų ir pateiktų žinių konfidencialumo išsaugojimą.

Šimtai žmonių miesto aikštėje gamina Molotovo kokteilius: https://www.youtube.com/watch?v=ngSy15kB8kA

sako, kad turtingiems rusams neleidžia išvykti iš šalies, nors kaip tik dieną žiūrėjau flightradar iš maskvos vienas po kito skrido i Europa privatus lėktuvai

Labai tikiuosi, kad LT saugumas ne tik stebi, bet ir kažką konkretaus nuveiks su asmenimis, besireiškiančiaus šiame ir kituose panašiuose kanaluose: https://www.facebook.com/RusskajaLitva/

kur mano tapkes blemba

https://www.youtube.com/watch?v=NusNNxQE_sE

Patikslino, kad gal ir neišmetė, gal dūmai nuo raketų. Info apie desantą iš prastos nuotraukos padaryta

Ką konkrečiai jie tikisi tuo pasiekt?

Slava Ukraine

source

source

Eik pamiegot, kažkoks nepamatuotai piktas, kad ne pagal tavo kaprizus laidas daro. Pilna visko gali žiūrėt su nepatikrinta info ir tuščiais plepalais.

Desantą Kijeve išmetė. UPDATE, NEpasitvirtino, UA priešlėktuvinių šūvių vaizdas ten.

Prasidėjo Kijevo ataka

Manau, jei Kijevas iki pirmadienio atlaikys, tada prasidės pokalbiai. Bet iki to dar dvi sunkios naktys.

Pizdon tokius apžvalgininkus ir jų patreoną. Vienas matyt pelę vaidina, kitas arba trūko jau, arba netoli to. Live'ą pakurt - misija neįmanoma. Nė cento neverti. Ate nx.

Tik vienąsyk susikiškit tą savo "dievą", kur saulė nešviečia! Jei toks būtų ir nebūtų sadistas, jokie karai niekur niekada apskritai nevyktų!

Tokios tylos nesitikėjau. B&R turėjo progą padidint patronų gretas, bet bijau, kad su tokiu vangumu, tik pasimažins. Apmaudu.

Tikiuos

panasu, kad pranesimai daznai paleidziami jau po fakto, tai tikekimes taip

Bus dar ne viena sunki naktis.

Blemba, Algi, sakai, kad trūksta kokio tai kabelio - pilna čia chebros, kur tau jį gali padovanot/padėt pajungt laptopą. Jei reikia - atlėksiu ryt ir dar Audrių atvešiu į live transliaciją :)

Rytuose ir šiaurės rytuose gerai atrodo, šiaurėje patys žinome, kas laukia, bet neblogai. Tačiau pietuose... tikiuosi, jog ukrainiečiai tikisi sumušti rusus kitose vietose ir tada permesti pajėgas triuškinti pietų pusės. Šiaip po karo labai norėsis išgirsti analizę, kaip ukrainiečiai per dieną sugebėjo permesti didžiules pajėgas link tuščio Kijevo.

Jokių jeigu, kai toks jų nusistatymas. Ta tauta suvienijo ordos agresija

Kokios mintys apie vokiečių pagalbą? Ar dar spės pasiekti?

yra toks dalykas kaip kelių pralaidumas, rezervas, aprūpinimas veikiančios grupuotės.

Jeigu Ukraina išsaugos nepriklausomybę, aš garantuoju, kad botoksinės kgb iškamšos režimas grius

Tas Donetsko pripažinimas buvo taktinis manevras, linija nesikeičia, bet iš kitur veržiasi.

Normaliai bicas varo. Daugiau is karines puses komentaru Lt nera. Net kariuomenes zmoniu labai skysti (arba nenori).

Nesuprantu karyboje, bet kodėl ten nemeta viso 100k karių, ar čia sunku sukontroliuoti vienoje vietoje tiek xamiakų?

Blet orda ten. tikiuosi, kad tai paskutinis jų karas.

Ne aš kūriau tą kanalą. Gal tada per paiešką. Vadinasi - B&R Bendruomenė

https://twitter.com/i/status/1497661793942052871 Mirti nesinori, bet norėčiau su savo būriu šitaip pergalę pašvęsti.

Tiesa pasakius, gaila, kad nėra iš Jūsų pusės, bent minimalios reakcijos į vykstančius, visgi, neeilinės dienos pasaulyje. Live transliacijai/oms pats laikas.

Dieve padėk 💙💛

Vis atsiranda kas pades https://t.me/OSINTUkraine/1026

Janutienė gal pakonsultuotų techniniais klausimais, jai gaunasi live.

dievai padėkit ukrainai

Dieve padėk Ukrainai !!! Kad tik atsilaikytų šianakt !!!

M. B. Neleidžia prie kanalo jungtis

Kol kas visi Bačiulio spėjimai pro šalį. Tai ramiau ir po šito.

As sita ziuriu, bet cia is Ukrainos puses ka numuse, ka sugavo. Kovinę dvasia pakelia.https://t.me/warinukraine202

Taigi yra pakurta: https://t.me/c/1569241185/7

ar bus laida?

https://t.me/ourwarstoday anglų kalba; yra ir instoj, šiaip deda naujienas apie įvairius konfliktus visame pasaulyje

Putinas giliai bunkeryje sėdi, dabar iki jo niekas nedaeis, nes jis puikiai supranta, kad savi jį gali nušauti.

Gal patys pasikuriam kažką telegrame ir diskutuojam/dalinames rasta info? Nes Bačiuliui mėnesinės ir dėl to nesugeba įjungti komentarų pas save?

Draugai, kuriuose Telegramo kanaluose ar Twiterio puslapiuose sekate naujausia info anglu kalba?

Dar labai geras ženklas, kad Abramovičius savo futbolo klubą "Chelsea" perleidžia sirgaliams... vienas iš scenarijų, kad jo paties aplinka gali Putiną "nuimti" ir pasiduoti.

Nekris

https://twitter.com/dralakbarov/status/1497655989797113857?s=21

Visokių čečėnų panašu yr https://t.me/belsat/67502

Ką tik telegram nexta paskelbė kad numušė dar viena desanto IL-76 https://t.me/nexta_live/17923

Nemačiau nieko, kas liudytu, jog rusus sustabdė. Panašu, tiesiog nėra kam.

apskritai komunikacijos mažokai iš BiR

Fallacy

Gal jau pavyko įjungti kamerą į laptopą ir bus live?

O kaip jie tikisi sklandžiai instaliuoti naują valdžią, kai jau kris ši valdžia ir armija? Juk sutratės tie išdalinti kalašnikovai savivaldose, merijose ir parlamente, kaip sakė vienas Vytautas.

Kodėl iš jūsų jokios reakcijos nėra dėl Patreono nutraukimo paramos Ukrainai? Visi eina lauk iš čia, bet iš jūsų tyla.

Русский корабль, иди нахyй! Слава Україні! 🇺🇦

žinoma

https://www.youtube.com/watch?v=WmxOcfXS1Ok

galiu tuo tekstu fb pasidalinti?

Sako nebėra čečėnų

https://www.facebook.com/100000216527105/posts/5555406591143170/

Kaip UA pietūs laikosi? Likviduotas pavakare paskelbtas pralaužimas?


More Creators