Ne toks baisus tas rusų lokys, kaip NATO galvojo
Added 2022-03-01 22:33:37 +0000 UTCToks trumpas pastarųjų dviejų dienų apibendrinimas (einamąsias naujienas sekite mano Telegram kanale https://t.me/audrius_baciulis
Rusijos karinė mašina visai ne tokia baisi, kaip visi Vakaruose galvojo, žiūrėdami paradus, skaičiuodami nuo 2005 metų karinei reformai skirtus milijardus ir tikrai esminį Rusijos armijos perdarymą į lengvų manevrinių kovinių vienetų pusiau profesionalią kariuomenę.
Kai du trečdaliai visų Rusijos sausumos pajėgų buvo sutelktos prieš Ukrainą, visi Vakaruose laukė, kad per tris paras viskas bus baigtas, Kjevas kris, rusai šalį išdraskys. Bidenas bent kelis kartus primygtinai ragino Zelenskį bėgti nuo neišvengiamos žūties, bet tas tik atkirto, kad "man reikia amunicijos, ne evakuacijos".
Ką turime šiandien? Rusai trečią dieną nesėkmingai badosi į Kijevą, kurį gina vien lengvieji pėstininkai ir artilerija;
Charkovą, kurį tikėtasi paimti pirmą dieną, dabar nutarta užterorizuoti nuolatiniais apšaudymais ir suombarduoti, nes du neryžtingi miesto šturmai baigėsi visiškas nesėkme;
Sumuose, kuriuos bandė užimti dvi dienas, mūšiai baigėsi, mieste šeimininkauja partizanai, nes reguliarias pajėgas ukrainiečiai išvedė link Kijevo. Partizanai išvijo rusų liekanas, išstatė blokpostus ir aplinkiniuose miesteliuose pakelėse rankioja rusų mestus tankus ir kitą karinę techniką.
Černihovas žiauriai apšaudomas, bet irgi laikosi.
O juk Charkovą, Sumus, Černihovą turėjo imti legendinė Vakarų ekspertų apdainuota 1 gvardijos tankų armija, skirta smūgiui pro Varšuvą į Berlyną. Tik štai Čermnigovas pakeliui pasitaikė, o naujutėliai T-72B3 ir T-90 neįveikia Ukrainos purvynų.
Legendinė rusų desantūra - Pskovo ir Tulos oro desanto divizijos - turėję šiandien jau grožėtis Kreščiatiku, toliau šąla ir vagiliauja kažkur prie Hostsomelio, nes visas jų aprūpinimas užstrigęs keliuose tarp Pripiatės ir Dymero. Taip, toji JAV palydovų fiksuota begalinė sunkvežimių kolona per 40 km nuo Kijevo - tai desantininkų ariegardas su kuru, šaudmenimis, maistu, remonto dirbtuvėmis, etc.
Amžinoji rusų bėda su aprūpinimu niekur nedingusi - taip buvo prie tėvelio caro, taip buvo prie Stalino, taip buvo prie Brėžnevo, taip yra prie Putino. Raspizdiaistvo, dalbajobstvo, vorovstvo.
Iskanderai šaudo pro šoną, legendinė oro gynyba ir nematomais Su-57 aprūpingos Aviakosminės pajėgos, sėkmingai terorizavusios Siriją, penktą dieną nesugeba nutupdyti keliolikos Ukrainos lėktuvų ir nesugeba efektyviai remti savo puolančių dalinių, nes ukrainiečių oro gynyba, Vakarų ekspertų prieš karą rašytose išvadose suvis neegzistavusi, toliau numušinėja ir rusų lėktuvus, ir kalibrus, ir iskanderus. Taip, ne visus. Bet numušinėja. Nors ir tikrai beviltiškai sena. O kas būtų, jei būtų nauja?
Jaučiu, NATO dabar spėriai peržiūrinėja savo žvalgybos analitikų išvadas. Jei ne branduolinis ginklas, būtų galima rengtis žygiui į Maskvą, mūsų su lenkais ir ukrainiečiais pakaktų.
PAPILDYMAS
Žiūriu, čia daugelis nesuprato, ką noriu pasakyti: Neteigiu, kad Ukraina nugalės Rusiją karo lauke - ji tam tiesiog neturi reikiamo kiekio pajėgų. Bet sėkmingai Rusija pajėgia pulti tik ten, kur Ukrainos pajėgų arba nėra visai, arba jos tikrai menkos. Donbaso fronte, kur pagrindinės mechanizuotos pajėgos, rusų judėjimas pirmyn tarp minimalus ir nulinio.
Aš gi šiuo atveju vertinu Rusijos armiją ne kare su Ukraina, bet galimame kare su NATO. Ir akivaizdu, kad jei ne branduolinis ginklas, Maskva savo karine galia grasinti negalėtų, nes akivaizdu, jog savo kovine parengtimi ir aprūpinimu Putino ordos niekuo nesiskiria nuo Stalino ordų 1939-1941 metais.
Comments
Sveiki, Nepavyksta Audriaus rasti telegrame… galbūt aš kažko nemoku? Gal galite apšviesti?
2022-03-09 20:41:18 +0000 UTCPrisidedu prie klausimo. Ką reiškia paskutinis postas?
2022-03-03 00:37:49 +0000 UTCSveiki, aš gal debilas, bet ką reiškia Bačiulio paskutinis postas telegrame? Zelenskis negyvas ar kaip?
2022-03-02 19:59:32 +0000 UTCIr kodėl taip manėt? Buvo akivaizdu, kad NATO neis malt rusų. Čia beprotis taip gali kalbėti. O vat daugiau pagalbos duoti (tuos pačius naikintuvus sovietinius, rimtesnės oro gynybos, kokių dronų su atostogaujančiais savanoriais - nesu specialistas) galėtų. Truputį daugiau rusų ichtamnietų taktikos. Ilgametė praktika kariaujant per proxy "nematyti" kitos šalies kišimosi arba į ją tiesiogiai neatsakyti. Praktika suformuota dar Korėjoj.
2022-03-02 18:37:22 +0000 UTCPutino pretekstas kad Ukrainos zmones yra fasistai visiskai atsisuko pries ji, matome kad uzkariaudamas tokias garbinas ir suveneriteto vertas tautas, kuriu zmones atnestu pasauliui ivairumo dabar vercia jas kariauti, matome kokie vaikinai is skirtingu rusijos regionu ten dislokuoti ir didelis rusijos kariuomenes sukurtas mechanizmas jiems nepasiteisina(per didelis tu regionu skirtumas, kuriuos galima ir pamatyti kareivukuose, kuris instagrama turi kuris ne, siuolaikiniais terminais). ?
2022-03-02 18:14:57 +0000 UTCNes rinkos mato, jog sortyre negriuvo ekonomika.
2022-03-02 18:02:21 +0000 UTCGerai, dabar pats geriausias laikas hidrai visas galvas vienu smūgiu nukirsti, bet apsimyžę vakarai trypčioja vietoje. Kode Nausėda nešneka ir kur jis iš viso?
2022-03-02 18:00:11 +0000 UTCKodel rublis nekrenta o atsigavineja?
2022-03-02 17:59:14 +0000 UTCAudriau, Audriau, Audriau ar gali būti, jog ukrainiečiai neptūna savo panaudojo, video nesimato, nes toli nuo kranto, bet fotkę video montaže matėsi juodų dūmų stulpas tolumoje nuo kranto?
2022-03-02 17:58:43 +0000 UTCo ką galvojat apie Grybauskaitės pasisakymą paskutinį?
2022-03-02 17:54:03 +0000 UTCtai kodėl visi piktinasi kai Audrius pabrėžia kad visokios makaraitytės netinka būti žurnalistėmis.
2022-03-02 17:39:15 +0000 UTCPabusiu velnio advokatas.. į NATO nepriėmė nes šalis negali tureti jokio karo šalies viduje ar su kita šalimi.. analoginį klausimą tavęs paklaust bet koks prorusas.. kodel nebuvo vykdomi Minsko susitarimai kurios pasirašė Ukrainos delegacija tarpininkaujant Prancūzijai ir Vokietijai :)? Į šita mažai kas sugeba atsakyt.
2022-03-02 17:38:18 +0000 UTC7 tankai + 1 šarkovas
2022-03-02 17:36:29 +0000 UTCBudapešto memorandumas dėl saugumo garantijų Ukrainai yra tarptautinis dokumentas, pasirašytas Kijevui prisijungus prie Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (NPT). Jis turėjo garantuoti Ukrainos teritorinį vientisumą mainais į Kijevo sutikimą atsisakyti branduolinio arsenalo, likusio Ukrainoje, kai 1991 metais subyrėjo Sovietų Sąjunga. Memorandumas garantuoja, kad branduolinio ginklo neturinčios Ukrainos atžvilgiu bus laikomasi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Baigiamojo akto, Jungtinių Tautų chartijos ir NPT nuostatų. Budapešto memorandumą 1994 metų gruodžio 5 dieną pasirašė Ukrainos, JAV, Rusijos ir Jungtinės Karalystės lyderiai. Prancūzija ir Kinija – dar dvi valstybės, priklausančios NPT, Budapešto memorandumo pasirašymo metu turėjusios branduolinių ginklų, atskirais pareiškimais patvirtino, kad laikysis analogiškų garantijų, bet šio dokumento nepasirašė
2022-03-02 17:30:29 +0000 UTCNėra esiminių įvykių
2022-03-02 17:22:20 +0000 UTCKoks skirtumas, vis viena pautų nėra.
2022-03-02 17:21:53 +0000 UTC22 tankistai nelaisvej? Tai kiek cia tanku gaunasi? Jei gyvi ir ner nesuzaloti - tai tankai irgi turbut vaziuojantys pilnai ar Ukrainos zemelej isitrigo? https://t.me/u_now/22484
2022-03-02 17:20:37 +0000 UTCPažiūrėkit į delfio antraštę ką tik pasirodiusią: Baisiausia dar priešakyje: Rusijai nepavykus palaužti ukrainiečių auga ir susidūrimo su NATO rizika. Tai kaip galima suprasit tokią antraštę? Vat ukrainietis perskaito šitą antraštę. Ką jis pagalvoja? Jis pagalvoja,kad Vakarai kone laukia,kada Putinas nugalės Ukrainą. Aiškiai pasakyra: būtų geriau,kad nugalėtų greičiau. Tai kuo šita anyraštė skiriasi nuo pezalų solovjovo laidoj ar kurio ten vakar buvo įdėta citata: greičiau pralošit, bus visiem geriau. Rusų propagandistai taip sakė.
2022-03-02 17:18:23 +0000 UTCO kas tamstai nepatiko?
2022-03-02 17:15:47 +0000 UTCŠitą tuoj naudos Rusijos Kremliaus troliai. Jau dabar naudoja lygindami Vakarų reakciją su Sirija, Libija, Belgradu, Iraku. Šitie eina per arabus, gyvenančius Vakaruose ir tokią tapatybę sukūrusiais rusų troliais socialiniuose tinkluose.
2022-03-02 17:14:47 +0000 UTCČia vyksta velnias žino kelintas Ukrainos pakišimas. Bled, Budapešto memorandumas. Aš nesupranut, nejau nėra lietuvių politikų, kurie tuo memorandumu palei nosį kokiam Baidenui pamojuotų. Arba tokio tipo moteriai, kuri vakar priešais Borisą isteriją sukėlė įgrūsti į rankas šito memorandumo tekstą. Ukraina buvo branduolinė valstybė. Ji atidavė branduolinį ginklą į saugumo garantus. Tai kur tie saugumo garanatai? NUo 2014 metų šitą valstybę rusų išgamos (negaliu klausyti, kai šitie tarakonai į nelaisvę paiimti seka pasakas išsproginę akis, kaip jie nieko nežinojo, kur važiuoja, nu kaip galima tokius makaronus kabinti, zacharovos ir solovjovo benkartai) niokoja plėšia ir žudo . 8 metai. Ukrainai buvo duotos saugumo garantijos. Tas Budapešto memorandumas yra esmė. Kodėl niekas apie jį nekalba? Nes primins,ką turi daryti Vakarai. Ginti. Garantuoti saugumą. Ką reiškia garantuoti saugumą? Juk rusai pasižadėjo irgi. Rusai pažeidžia. O jei Vakarai leidžia pažeisti, tai ir Vakarai pažeiddžia. Vakarai privalo vykdyti įsipareigojimus. Toliau, Ukraina norėjo į NATO. Kas nepriėmė? Taip, nepriėmė Vokietija ir Prancūzija. Va šitos dvi . Dabar tų pačių visokie pzydukai peza per kanalus: jei būtų nato Ukraina, tai taip nebūtų nutikę. Tai kodėl jos nėra nato? Nes jūs, kurvos, nepriėmėt. Negana to, jūs nepriėmėt, nes Putinas liepė jums nepriimti. Tas pats, kuris dabar žudo Ukrainą. Ir panašu,kad gali nužudyti. Jau čia turėtų būti sąžinė ginti, vien dėl to,kad nepriėmė. NU pzdc. Šitie debilaitikria sugriaus visą Vakarų pasaulį savo neįgalumu. Supistas 163 cm žiurkiaveidis banditukas ir gatvės sugriaus visą Vakarų pasaulį. nu jie nesveiko proto. Jie sako: Putinas išprotėjo. Tai kad jūs bl patys išprotėjot labiau.
2022-03-02 17:13:55 +0000 UTChttps://twitter.com/zloy_odessit/status/1498995042039615490?s=21
2022-03-02 17:08:48 +0000 UTCPradeda lįsti, jog ukrai pataikė į ruskių laivą prie Odesos, bet patvirtinimų nerandu....
2022-03-02 17:03:39 +0000 UTCNuo swift atjungė tik tuos bankus kurie nesusiję su prekyba dujomis - Labai rimtos sankcijos.
2022-03-02 17:02:39 +0000 UTCAhahahaha, geras čia. Šūdų krūva čia šita Bačiulistų irštva. Oranžinis, lūpytes atkišęs stabilus genijus kuriam Putinas yra neralus lyderis būtų karo neleidęs. Jau matau jį stovint su ginklu priekyje armijos. Tfu. Bent medžiagos būtų čia kažkokios vertos tų kelių eur.
2022-03-02 17:02:03 +0000 UTCGalėtu, bet nedaro.
2022-03-02 16:55:21 +0000 UTChttps://gdb.rferl.org/0d245942-9940-4536-b2dd-92384416a5c5_cx8_cy1_cw76_w1200_r1.jpg klausimai?
Antikunas
2022-03-02 16:55:12 +0000 UTCBidenas Ukrainiečius pavadino Iraniečiais... 😂
2022-03-02 16:54:41 +0000 UTCUkrainos puolimas yra grėsmė NATO sienoms, tai, kad nesiimama ginti būtent žudomų civilių yra aiški žinutė kai ateis mūsų laikas apsiginsim tiek kiek sugebėsim patys, niekas jokių pajėgų čia nesiųs. Nežinau ką ten mūsų instruktoriai nuvažiavę juos apmokė, bet jau galėtų šeštadieniais ar sekmadieniais civilius kaip į bažnyčia kviesti ir mokinti kaip rusų tankus periminėti :)
2022-03-02 16:50:46 +0000 UTCKai prasidejo, maniau taip: jei atsilaikys 3-5 paras, prisises nato ir sumals rusus. Prasilaike 6 paras, bet tampa aisku, jog nato neprisides. Bent jie taip kalba. Net sankciju dujom ir naftai neikala. Bijo kazkokiu vaiduokliu. Jei jie dabar neprisides, tai ir musu negins. Nes bus taip: rusynas prades pulti, o putinas pasakys: jei ginsite, paleisiy atoma. Ir visi persisiks.
2022-03-02 16:45:22 +0000 UTChttps://www.youtube.com/watch?v=We_QCPEQJfc&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BBATR Ukrainos partizanai siaučia.
2022-03-02 16:45:07 +0000 UTCKlausimas Audriui: ukrainiečiai šaukiasi, kad NATO dangų uždarytu. Techniškai ar turėtų kuo bent nuo PL iki Dniepro?
2022-03-02 16:45:03 +0000 UTCZiuriu net unilad jau raso https://www.unilad.co.uk/news/ukraine-inside-the-neonazi-azov-battalion-20220301 yra gal nuomoniu? Kas ten su tuo azovu..? ES labai nemegsta tokiu dalyku, aš stebiu reddita tai trečdalis jau blame’int kievo valdžia kad dengė radikalus. Taigi vistiek tarptautiniam teisme išplauks šitos nesąmones. Galvojau kuri laiką kad čia vien rusu propaganda
2022-03-02 16:39:52 +0000 UTCJop. Taip ir yra. Iki naikintuvu atittaukimo buvo nieko, o tada pyst. Dabar viskas tik blogeja. Jausmas, jog leidziama griauti Ukraina. Ir visi.tyli.
2022-03-02 16:39:12 +0000 UTCAs vis pagalvoju, ar ukrainieciams is tiesu taip objektyviai sekasi kaip as galvoju, ar as tiesiog pastrigau pro-Ukrainian motyvuojanciuose source'uose, kur kalbama tik apie pergales. Tikiuosi, kad ruskiai bus sumalti i miltus..
2022-03-02 16:36:28 +0000 UTCTikrai gaila, kad ne Trumpas dabar prezidentas. Nebūtų čia to karo dabar. Visiškai sutinku su Bačiulio nuomone Telegrame, apie viską. Apsimyžėliai Bidonai bl su visa savo pedikų partija bl.
2022-03-02 16:30:26 +0000 UTCPirmas kartas, kai rimtai svarstau ar verta toliau remti, kad ir kuliai..
2022-03-02 16:29:20 +0000 UTCB&R, UPDATE NEEDED
2022-03-02 16:27:52 +0000 UTCQ
2022-03-02 16:24:29 +0000 UTCTuriu knyga ''Karys Mūšio Lauke'' PDF. Ar pasidalindamas nepadarysiu zalos?
2022-03-02 16:21:15 +0000 UTCar tai tikrai tiesa ? del prorusisku, propogandiniu podcastu ir kanalu necenzuros ? jeigu tikrai taip, dingstu ir as !
2022-03-02 15:56:03 +0000 UTCNorim naujos laidos! Norim Audriaus įžvalgų ir prognozių! Praėjo dvi jau dienos po žiauriai greit basikeičiančių įvykių. 😞
2022-03-02 15:41:54 +0000 UTCLaida bus Ponai ar vėl .... krūmuose ?
2022-03-02 15:35:46 +0000 UTCAr jums neatrodo, kad vakarai po pirminio šoko ir atliktų darbų, dabar vėl grįžta prie palaikymo žodžių? Nuo vakar dienos man toks pojūtis...
2022-03-02 15:32:42 +0000 UTCInstagram'e matyt įstrigo.
2022-03-02 15:23:47 +0000 UTCsako, kad 1k jau paraisku suprocessino, bet dar vis plaukia naujos
2022-03-02 15:19:17 +0000 UTCIr taip atrodo kariai is vienos galingiausiu armiju? Po sitiek metu trukusios reformos? Kazkaip galai nesueina: https://t.me/u_now/22405? Atrodo baisiau bei per 1-ma Cecenijos kara
2022-03-02 15:14:25 +0000 UTChttps://www.youtube.com/watch?v=mAXSs064HUY&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BBATR dar mesto technikos ir tempiančių ją traktoriais.
2022-03-02 15:10:13 +0000 UTCAudrius šiandien tyli :(
2022-03-02 15:08:55 +0000 UTCGal yra skaičių kiek žmonių jau užsirašė į užsienio legioną?
2022-03-02 15:05:58 +0000 UTCNATO nesikš, JAV neleidžia.
2022-03-02 14:50:03 +0000 UTCMan labai patinka jusu laida, remiu jau seniai, bet dabar nebegaliu remti del pro kremlines patreon politikos. Netik cancellina pro Ukrainietiskus kanalus, bet ir nesalina kremliaus propogandos podcastu. Tikiuosi persikelt kazkur kitur. Iki
2022-03-02 14:43:34 +0000 UTCžvalgyba... žvalgyba... žvalgyba...
2022-03-02 14:25:52 +0000 UTCGal kas galite paaiškinti ką daro kariniai Amerikiečių ir Britų lėktuvai virš Rumunijos netoli Ukrainos sienos. Nuo karo pradžios skraido stratotankeriai ir kitokie kariniai lėktuvai. Šiandien pastebėjau ir Grumman rq-4 global hawk.
2022-03-02 14:16:35 +0000 UTCKada yra ta riba ir ar aplamai ji yra, kada NATO pradėtų UA ginybą?
2022-03-02 14:05:07 +0000 UTCKlausimas p. Audriui, ar pagal prieškarinius duomenis Ukraina gali dar turėti rezerve kokios sunkios geležies padaryt mažą Kurska (gerąja prasme)
2022-03-02 13:52:35 +0000 UTChttps://twitter.com/nexta_tv/status/1499001708030091264
2022-03-02 13:30:16 +0000 UTCtaigi buvo pries komentaras: "Kad neužsiciklint"
2022-03-02 13:30:14 +0000 UTCSankcijos didelės ir jos vis didinamos. Nereikia čia susifokusuoti į tą SWIFT. Labiau už valstybines sankcijas jiems pakenks savanoriškos įmonių ir žmonių sankcijos. Pasižiūrėk kaip masiškai bėga įmonės, nutraukia investicijas. Dabar jau nelygis savo produkcija rusyne prekiauti. Net ir viskam pasibaigus, šio karo efektas rusijai bus jaučiamas ne vieną dešimtmetį. Sankcijos bus nuimamos po truputį. Užsienio investicijos taip pat neskubės. Kitas dalykas, kad G7 žadėjo išsireikalauti iš ruskių reparacijas. Tai jei atstovės šitą reikalą ir nepraskys - tada dar ir Ukrainą turės atstatyti. Įdomi versija tavo pateiktoje nuorodoje apie dujų išteklius Kryme.
2022-03-02 13:13:43 +0000 UTCten ne nuo bombos tokie atrodo, o nuo gesinimo.
2022-03-02 13:06:06 +0000 UTCTai ne tik paėst. Iš esmės visą logistiką davė (nuo sunkvežimių iki garvežių, vaginų...). Be jos būtų batai
2022-03-02 13:01:45 +0000 UTCSituacija Chersone: https://t.me/voynareal/11763
2022-03-02 13:01:05 +0000 UTCMan irgi neveikia.
2022-03-02 12:46:24 +0000 UTCKas ten per bomba buvo vakar prie Kijevo TV bokšto, kur ten gyvi žmonės sudegė? https://t.me/c/1587812842/870
2022-03-02 12:38:30 +0000 UTCNelabai suprantu tos pornuhos postinimo bačiulio telegram'e :/
Fallacy
2022-03-02 12:36:49 +0000 UTCNzn, kažkaip kosmosas atrodo, nesitiki, kad galima taip viską mesti.
2022-03-02 12:29:41 +0000 UTCČia buvo pezėtojų kad viskas ok su sankcijomis ir pasaulis atsibudo kitoks https://www.delfi.lt/verslas/verslas/dabartines-swift-sankcijos-paliko-landu-analitikai-siulo-kas-tikrai-paveiktu-rusijos-ekonomika.d?id=89589851
2022-03-02 12:23:42 +0000 UTCApgailetini rusu zaidimai. Vemti vercia..
2022-03-02 12:10:37 +0000 UTCSunaikintas komandinis punktas? : https://t.me/u_now/22283
2022-03-02 11:57:42 +0000 UTCNeblogas laimikis : https://t.me/u_now/22263
2022-03-02 11:55:49 +0000 UTCdenacifikacija
2022-03-02 11:49:07 +0000 UTCOkupantai pareiškė, kad Minske netrukus prasidės derybos su Ukraina, bet kita pusė tai griežtai paneigė. Tikėtina, kad derybose Ukrainai "atstovaus" Janukovyčius. Eilinė okupantų provokacija
2022-03-02 11:47:39 +0000 UTCbus laidelė gal šiandien?
2022-03-02 11:26:46 +0000 UTCDaug jau girdejau per 30 metu, bet kad vyriausias salies rabinas (Ukrainos), laikantis rankose Torą, kone maldautu nevykdyti denafikacijos ir prakeiktu visus rusus, kurie tyles ir pritars putiniskajai denafikacijai, tai dar to neteko. Zydas pries denafikacija.
2022-03-02 11:16:53 +0000 UTCOrban pozicija man iš dalies patiko dėl migrantų ir dėl dešiniųjų pažiūrų, bet tai, ką jis išdarinėja dabar, pakeitė nuomonę. Tai yra nepriimtina. Kaip ir į kai kuriuos respublikonus, kurie, užuot koncentravęsi į akis atveriantį Rusijos paveikslą, toliau bukagalviškai kandžioja Biden ir kitus demokratus. Tokie patys asilai kaip ATR bajorija, kuri aplinkinėms valstybėms auginant kariuomenes, toliau sau pjovėsi tarpusavyje
2022-03-02 10:41:12 +0000 UTChttps://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/t4vxha/russian_invader_vs_the_door/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf lokys nepatenka į parduotuvę
Antikunas
2022-03-02 10:17:22 +0000 UTCGeras tweet'as apie dažnai rodomus žemėlapius https://twitter.com/motytchak/status/1498793509343612929?t=pVNWPX--OiAssv25sRXe3Q&s=19
2022-03-02 10:15:17 +0000 UTCHungary plans to move forward with a €12.5 billion deal with Russia'a Rosatom to expand its Paks nuclear powerplant - Hungarian Foreign Minister
2022-03-02 09:40:30 +0000 UTCSklinda kalbos, kad selas pasirašė kontraktą koncertui Kryme. Data derinama. Bus ir Merkel, Medvedev, Makaronaitytė (pakviesta kaip denacifikacijos ekspertė).
2022-03-02 09:40:16 +0000 UTCAišku kad nėra. Ir niekada nebus ir nebuvo. Pagrindinis taikinys yra pasipriešinimo kovotojai. Bet kai iki jų sunku daeiti pradedami bombarduoti miestai. Jei civiliai gyventojai taptų pagrindiniu taikiniu būtų visai kitais vaizdas. Miestai būtų bombarduojami strateginiais bombonešiais, nebūtų jokių civilių koridorių iš apsuptų miestų, pravažiuodami tankai sušaudytų visų kaimų gyventojus ir trobas. Tai būtų genocidas. Dabar to aišku nėra.
2022-03-02 09:02:04 +0000 UTCFacepalm
2022-03-02 08:39:18 +0000 UTCGirnius per radiją vėptelėjo: „Tai gyventojai dar nėra pagrindinis jų taikinys“.
2022-03-02 08:38:20 +0000 UTCGal reikia reportint, kaip Selą?
2022-03-02 08:36:31 +0000 UTCRusai uždraudė transliuot etery, ir Rusijos teritorijoj internetu. O youtubas uždraudė, nes jie priklauso „Gazpromui“. Turės per „Latynina TV“ transliuot.
2022-03-02 08:34:33 +0000 UTCAr gali valdžia užblokuoti tą propagandą iš Būkim vieningi ir co., kuri sklinda per Youtube? Ten kažkoks hardcore vyksta.
2022-03-02 08:10:44 +0000 UTCAteina šalti ir sausi orai į Ukrainą, kur tas lietus kai reikia.
2022-03-02 08:00:06 +0000 UTCČia jau buvo rekomendacijos Algiui – kaip realiau atrodyti.
2022-03-02 07:41:02 +0000 UTCEcho maskvy per youtube Europa uždraudė, blogai tikrai ten šaunuoliai žurnalistai
2022-03-02 07:40:26 +0000 UTCLukašenka keičia poziciją (jei ne feikas, bet nemačiau paneigimo is Baltarusijos pusės): https://youtu.be/elSXplFsaew
2022-03-02 07:39:28 +0000 UTCKinija žiūri tik savo naudos...
2022-03-02 07:29:45 +0000 UTC:D
2022-03-02 07:28:56 +0000 UTCSkaiciau,kad NATO jau pasiprase istoti i Ukraina :))
2022-03-02 07:26:14 +0000 UTCReikėtų dažniau palikti alkoholio parduotuves atviras plėšimui.
2022-03-02 07:20:26 +0000 UTCGal kas žinot kokia reakcija kinijos į karą, ir kurią pusę palaiko?
2022-03-02 07:17:10 +0000 UTCTai gal ir branduolinis ginklas pas juos panašaus lygio. Šaus į Kijevą, o pataikys į maskvą? Nes kuras pavogtas.....
2022-03-02 07:14:07 +0000 UTCJis dar tęsiasi?
2022-03-02 07:13:07 +0000 UTC0
2022-03-02 07:02:20 +0000 UTCPrieš žygį į Maksvą gal pirma reiktų pasiųsti nachui rusišką traukinį. Kiek dar tęsis ta parodija su kariniu tranzitu? Patys kenkiam Europai ne mažiau nei vokiečiai.
2022-03-02 06:53:41 +0000 UTCEsmė ne visai tokia.
2022-03-02 06:53:41 +0000 UTCKokia tikimybė, kad šiais metais Vladimiras Vladimirovičius "netyčia" užsikrės koronavirusu ir draugiškai bus palydėtas į dačią užmiestyje šiais arba kitais metais?
2022-03-02 06:52:46 +0000 UTC„Blue-Yellow“ čia jau surinko 8 milijonus eurų. Gal remiam čia, Ukrainos banką paliekam ukrainiečiams (kaip kadaise sakė Bačiulis).
2022-03-02 06:52:13 +0000 UTCLenkai naikintuvų neteikia, Lenkai kare nedalyvauja. Ten skraido tik fermeriai su savo privačiais naikintuvais.
2022-03-02 06:50:49 +0000 UTCNa, kol kas Krymnaš ten daugiau už tuos šaunius vaikus. Rusijos ateitį lems ne demonstracijos.
2022-03-02 06:46:28 +0000 UTCŠiąnakt prieš einant miegot galvojau, kad vaizdas ryte bus blogesnis. Visgi ukrainiečiai laikosi. Kuo ilgiau laikysis tuo daugiau Rusijoje protestų bus. Tikiuos, kad jie prapis ne tik Donbasą, bet ir Kurilus, Krymą, ir pati federacija suskils į respublikas. Ryte kiek žiūriu tai jau oficialiai Apple stabdo Apple Pay servisą ir produkcijos pardavimą Rusijoje. Maskvoje jau šiandien grūstis metro, nes jis nebeveikia. Autogamintojai nebetieks ir nebegamins nei detalių, nei auto. Boeingas stabdo aptarnavimą. Jie blet po poros savaičių vėl į sibirą važiuos dvi savaites su traukiniu. Net jų raketoms atrodo reikia užsienietiškų mikroschemų kurias gaudavo iš Taivano. Guess what. Taivanas pasiūlė eiti naxui. Nike, Adidas ir dar eilė kitų drabužių gamintojų - visi sako rusams eikit naxui. Ne tik oro erdvė uždaroma, bet ir jūrų uostai. Ir čia dar net neįsivažiavo sankcijos. Rusai jau dabar jaučia sankcijas. Po pusmečio tai bus 90-ųjų pradžia su kuo ir galima pasveikinti dalbajobus.
2022-03-02 06:43:11 +0000 UTCBūtų gerai jei taip būtų, kad nebaisus..,bet tai tik karo pradžia.Neaišku kiek tas žvėris dar sužvėrės, kaip maistu bus aprūpinami apsupti didmiesčiai.
2022-03-02 06:40:30 +0000 UTCNu ką swift? Jau bliūkšta isteriška euforija, blokuojami tik tam tikri rusų bankai. Vokietija sėkmingai atstovi savo ir rusų interesus. O dar net karas nesibaigė. Paskui varžtai tik laisvės. 2008 v2, kai buvo gaudomi kadrai, kaip Putinas su kažkuo summituose pabendrauja, o šiaip vaikšto vienas kaip nuskriaustas šunytis. Kuo viskas baigėsi matėm.
2022-03-02 06:37:54 +0000 UTCTuo tarpu Foxnews publikuoja ilga teksta, kur verkia, kad Bidenas lenda į per griežtą konfrontaciją ir negalvoja apie america first. https://www.foxnews.com/opinion/tucker-how-did-we-get-here
2022-03-02 06:30:55 +0000 UTCSuteziumuokite kas vyksta su Lenkijos traukuliais dėl naikintuvų? VTF?
2022-03-02 06:16:14 +0000 UTCKokia propoganda rusai transliuoja: https://youtube.com/shorts/uALm0QlXVpo?feature=share
2022-03-02 06:15:49 +0000 UTCAš labai tikiuosi, kad ir ta baisioji knopkė yra tokia pat legenda.
2022-03-02 05:54:39 +0000 UTCJeigu norite ramiau miegoti - paremkite Ukrainos armija.
2022-03-02 05:49:55 +0000 UTChttps://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
2022-03-02 05:46:38 +0000 UTCŠitaip susivienijęs pasaulis, suspardys rusus gulinčius be pinigų ir verkiančius. Išgirtoji armija, tik išgirtoji. Reformos milijardai matyt dačiose investuoti.
2022-03-02 05:43:59 +0000 UTCGenerolas Žukas išsakė tokią versiją – išsekinti rusus ir tada atakuoti išsaugotomis pajėgomis.
2022-03-02 05:13:42 +0000 UTCLavrovas vapėjo, kad negalima paleisti naujų ginklavimosi varžybų ir Europoje dislokuoti naujų branduolinių raketų, ir reikia paskelbti Rytų ir Vakarų Europos branduolinį nusiginklavimą. Manau, po šito Trumpas specialiai tų raketų atvežtų.
2022-03-02 05:12:32 +0000 UTCĮdomu kur Ukrainos sunkioji technika ? Tankai šarvuočiai ir t.t. Nes iš vaizdo įrašų nematome, kad po mūšio būtų sunaikinta ne tik Rusijos įranga bet ir Ukrainos. Laukia, savo valandos ?
2022-03-02 05:08:21 +0000 UTCDabar jau prasideda kalbos, kad Rusijai dabar naujas iššūkis: kaip resetinti staigiai atsiradusį didžiulį jėgų disbalansą tarp rytų ir vakarų.
2022-03-02 04:50:33 +0000 UTCBideno kalba kaip Brežnevo. „Audringi ilgi plojimai“.
2022-03-02 02:19:42 +0000 UTCMačiau jog prašė vietinių neskubėti pyzdinti ir neardyti, nes dar kai ką gali panaudoti.
2022-03-02 02:01:56 +0000 UTCMaciau sia info is keliu skirtingu saltiniu, bet kol nera vaizdu/nuotrauku - sunku tuo patiketi, nors labai noretusi :)
2022-03-02 01:42:28 +0000 UTCSunku patikėti, bet rašo, kad „Bairaktarai“ supylė dvi kolonas – vienoj 80 vienetų (pusė iš jų „Gradai“), kitoj 100 tankų ir BMP.
2022-03-02 01:36:07 +0000 UTCRimtas laimikis: https://t.me/warinukraine202/726 Idomu, ukrainieciai naudoja uzgrobta rusu technika pries pacius rusus?
2022-03-02 01:17:52 +0000 UTCWow
2022-03-02 00:21:30 +0000 UTCEikit paziureti dabar i delfi, kokius nusikaltelius Rusyne omonas supakavo,kad anie pries kara buvo :)))))) Ta salis totaliai nuprotejus
2022-03-02 00:15:10 +0000 UTCRuskynas turi būt sudalintas į mažesnius darinius, panašiai kaip Užkalnis jumoro forma parašė.
2022-03-02 00:03:27 +0000 UTCSkamba puikiai. Bet palaukim oficialių žinių.
2022-03-01 23:52:06 +0000 UTC"Rusija ne kartą byrėjo, vakarai neleis jai byrėti dar kartą, nes siganulins iki mūsų" atrodo vakarai pajautė kraujo kvapą.
2022-03-01 23:50:11 +0000 UTCAr įmanoma taip lengvai perimti RU armijos radijo ryšį, ar čia Fake propoganda: https://twitter.com/sbreakintl/status/1498619303717142529?s=21
2022-03-01 23:49:59 +0000 UTCaš irgi peržiūrėjau. Labai jau viskas šviečiama iš neigiamos pusės://
2022-03-01 23:49:11 +0000 UTCHitleris ir sugriovė. Bet pirma Britanija, o įkandin Amerika į pagalbą atėjo, aprangė, apginklavo, pašėrė.
2022-03-01 23:44:44 +0000 UTCO čia ir geresnių naujienų padavė: https://twitter.com/KyivIndependent/status/1498799589100605444
2022-03-01 23:40:25 +0000 UTCSako, kad Khersonas paimtas: https://twitter.com/aldin_ww/status/1498790045075050499
2022-03-01 23:30:31 +0000 UTCDėl paskutinio neskubėčiau, Hitleris ir galvojo, jog davęs sprigtu viską sugriaus. Taip, lochai, bet ir nenuvertinkime visiškai.
2022-03-01 23:26:30 +0000 UTCAr tik man link į Telegram neveikia ir sako User Not Found? 😑
2022-03-01 23:24:46 +0000 UTCGal yra ziniu ar NATO neplanuoja paduoti prasymo del prisijungimo prie Ukrainos?
2022-03-01 23:17:16 +0000 UTCPrie Stalino jiem paesti dave amerikonai, o cia jiem niekas neduos. Po dviesu savaiciu pacioje rusijoje civliai ims stigti maisto (jei kiai nepades) Aisku , dar parduotuves gali plesti. Bet ukrainieciai, pamate,kai plesiai, turetu kazka sugalvoti.
2022-03-01 23:16:19 +0000 UTCTas pats. Neturėjau dar darbingos dienos nuo karo pradžios. O ir paros rėžimas išsimušęs belenkaip.
2022-03-01 23:12:55 +0000 UTCŠūdus prirašėt, ponas. Bačiulis jau ne kartą aiškino, kad tos raudonai užspalvotos teritorijos infografikuose visiškai nėra jokios okupuotos, jos tik rodo, kiek nuėjo piderasų daliniai į Ukrainos gilumą.
2022-03-01 23:11:06 +0000 UTCTikit kas nors, jog kažkoks FSB agentas teikė informaciją apie Zelenskio nužudymo planus? Man, keista pasirodė, jog apie tai garsiai kalbama būtent dabar, vietoje to jog tylėti ir naudą išgręžti iki maksimumo. Toks vaizdas, kad Putiniui tiesiog nori įvaryti visišką paranoją dėl nepasitikėjimo jo pačio kurta sistema.
2022-03-01 23:10:37 +0000 UTCĮdomi apžvalga, ačiū. Galėsiu eiti ramiau miegoti.
2022-03-01 23:09:11 +0000 UTCBaltarusių geležinkelio diversijos, nzn ar tiesa twiteri niekur nemaciau https://charter97.org/ru/news/2022/3/1/457015/?fbclid=IwAR0PCYvoQG8G4LhoCZLhUS6k7f19qkrRLkpF7P4Tdm1RgrOn9a_nGJBOb0c
2022-03-01 23:08:57 +0000 UTCO kaip su Mariupoliu ir Odesa? Panašu kad situacija gan liūdna?
2022-03-01 23:05:07 +0000 UTCNe, nežinoma, tik konstatuojama faktas, jog mieste likusi teritorinė gynyba.
2022-03-01 23:04:57 +0000 UTCŽitomiro trasa perkirsta.
2022-03-01 23:04:18 +0000 UTCtaip
2022-03-01 23:03:35 +0000 UTCSakai gerbiamas ir mylimas... Meilės ir pagarbos už jokius pinigus nenupirksi. Reikia žiūrėti žymiai ansčiau: pradėti reikia nuo Riazanės cukriuko, nuo čečėnų pavertimo vasalais, nuo milijonų visokiausių zapadliankių ik politinių priešų žudymo savo šalyje ir užsienyje. Be reikalo Audrius ieško krislelio rusų kariuomenėje. Karo pradžia visada yra chaosas. Jų tikslas užimti kiek įmanoma daugiau žemės. Kaip rodo istorija, Rusija užimtą žemę iš savo letenų trumpam paleidžia tiktai tada, kai ją pačią nokautuoja grandioziniai geopolitiniai įvykiai (tokie kaip Rusijos imperijos subyrėjimas ar sssr subyrėjimas). Ukraina laikinai laimi informacinį karą, o rusai nuobodžiai okupuoja neaprėpiamus Ukrainos plotus. Jėgų numalšinti partizaninį karą jiems užteks, o ir patirties jie turi da*ują. Ukraina neturi jėgų kontrpuolimui, tuo tarpu putkos aplinka neišdrįs jo pačio pašalinti. Blem, kas galėjo pagalvoti, kad gyvenau eroje kuri nuo šiol vadinsis ateityje putinizmas, ir ši sąvoka stovės prie sąvokos stalinizmas.
2022-03-01 23:01:01 +0000 UTCDėkui už įžvalgas. O Piorun tai atnaujinti Gromai?
2022-03-01 22:58:53 +0000 UTCNuo karo pradžios negaliu normaliai dirbti ir gyventi. Labai pergyvenu. Nusiraminimui einu į Telegram pažiūrėti Orkų ir Kadyrovcų faršo. Padeda. Draugas patarė.
2022-03-01 22:55:24 +0000 UTChttps://youtu.be/Ys2zTL-b3eE https://understandingwar.org/ https://www.criticalthreats.org/analysis/ukraine-conflict-updates
2022-03-01 22:55:21 +0000 UTCJeigu ruskių puolimas išsikvėps ir ekonomika pradės dusti.
2022-03-01 22:52:26 +0000 UTChttps://www.youtube.com/watch?v=yyDOFf8hgWU&ab_channel=%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD Cia kazkoks su Putinu kazkada dirbes kartu duoda interviu. Nuotaikai pasigerint. Noretusi,kad jis neklystu.
2022-03-01 22:52:21 +0000 UTClabiausiai panasu, jog patys UA uzkure propoganda :) o is tikruju, jeigu ir buvo kazkoks Borelio atsakymas Ukrams, tai maximum "pabandysiu pakalbet" , o jie ir uzsikure tada...
2022-03-01 22:49:49 +0000 UTCGalėtų kas sulipdyt video apie rusijos kariuomenę, kur jie patys šaipės iš woke USA, o jau rusijos kariuomenėj tai aceit vyrai ąžuolai, o tada realus vaizdelis...kaip apvaginėja načnykus Ukrainoj :D
Antikunas
2022-03-01 22:49:43 +0000 UTC