SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Ne toks baisus tas rusų lokys, kaip NATO galvojo

Toks trumpas pastarųjų dviejų dienų apibendrinimas (einamąsias naujienas sekite mano Telegram kanale https://t.me/audrius_baciulis

Rusijos karinė mašina visai ne tokia baisi, kaip visi Vakaruose galvojo, žiūrėdami paradus, skaičiuodami nuo 2005 metų karinei reformai skirtus milijardus ir tikrai esminį Rusijos armijos perdarymą į lengvų manevrinių kovinių vienetų pusiau profesionalią kariuomenę.

Kai du trečdaliai visų Rusijos sausumos pajėgų buvo sutelktos prieš Ukrainą, visi Vakaruose laukė, kad per tris paras viskas bus baigtas, Kjevas kris, rusai šalį išdraskys. Bidenas bent kelis kartus primygtinai ragino Zelenskį bėgti nuo neišvengiamos žūties, bet tas tik atkirto, kad "man reikia amunicijos, ne evakuacijos".

Ką turime šiandien? Rusai trečią dieną nesėkmingai badosi į Kijevą, kurį gina vien lengvieji pėstininkai ir artilerija;

Charkovą, kurį tikėtasi paimti pirmą dieną, dabar nutarta užterorizuoti nuolatiniais apšaudymais ir suombarduoti, nes du neryžtingi miesto šturmai baigėsi visiškas nesėkme;

Sumuose, kuriuos bandė užimti dvi dienas, mūšiai baigėsi, mieste šeimininkauja partizanai, nes reguliarias pajėgas ukrainiečiai išvedė link Kijevo. Partizanai išvijo rusų liekanas, išstatė blokpostus ir aplinkiniuose miesteliuose pakelėse rankioja rusų mestus tankus ir kitą karinę techniką.

Černihovas žiauriai apšaudomas, bet irgi laikosi.

O juk Charkovą, Sumus, Černihovą turėjo imti legendinė Vakarų ekspertų apdainuota 1 gvardijos tankų armija, skirta smūgiui pro Varšuvą į Berlyną. Tik štai Čermnigovas pakeliui pasitaikė, o naujutėliai T-72B3 ir T-90 neįveikia Ukrainos purvynų.

Legendinė rusų desantūra - Pskovo ir Tulos oro desanto divizijos - turėję šiandien jau grožėtis Kreščiatiku, toliau šąla ir vagiliauja kažkur prie Hostsomelio, nes visas jų aprūpinimas užstrigęs keliuose tarp Pripiatės ir Dymero. Taip, toji JAV palydovų fiksuota begalinė sunkvežimių kolona per 40 km nuo Kijevo - tai desantininkų ariegardas su kuru, šaudmenimis, maistu, remonto dirbtuvėmis, etc.

Amžinoji rusų bėda su aprūpinimu niekur nedingusi - taip buvo prie tėvelio caro, taip buvo prie Stalino, taip buvo prie Brėžnevo, taip yra prie Putino. Raspizdiaistvo, dalbajobstvo, vorovstvo.

Iskanderai šaudo pro šoną, legendinė oro gynyba ir nematomais Su-57 aprūpingos Aviakosminės pajėgos, sėkmingai terorizavusios Siriją, penktą dieną nesugeba nutupdyti keliolikos Ukrainos lėktuvų ir nesugeba efektyviai remti savo puolančių dalinių, nes ukrainiečių oro gynyba, Vakarų ekspertų prieš karą rašytose išvadose suvis neegzistavusi, toliau numušinėja ir rusų lėktuvus, ir kalibrus, ir iskanderus. Taip, ne visus. Bet numušinėja. Nors ir tikrai beviltiškai sena. O kas būtų, jei būtų nauja?

Jaučiu, NATO dabar spėriai peržiūrinėja savo žvalgybos analitikų išvadas. Jei ne branduolinis ginklas, būtų galima rengtis žygiui į Maskvą, mūsų su lenkais ir ukrainiečiais pakaktų. 

PAPILDYMAS

Žiūriu, čia daugelis nesuprato, ką noriu pasakyti: Neteigiu, kad Ukraina nugalės Rusiją karo lauke - ji tam tiesiog neturi reikiamo kiekio pajėgų. Bet sėkmingai Rusija pajėgia pulti tik ten, kur Ukrainos pajėgų arba nėra visai, arba jos tikrai menkos. Donbaso fronte, kur pagrindinės mechanizuotos pajėgos, rusų judėjimas pirmyn tarp minimalus ir nulinio.

Aš gi šiuo atveju vertinu Rusijos armiją ne kare su Ukraina, bet galimame kare su NATO. Ir akivaizdu, kad jei ne branduolinis ginklas, Maskva savo karine galia grasinti negalėtų, nes akivaizdu, jog savo kovine parengtimi ir aprūpinimu Putino ordos niekuo nesiskiria nuo Stalino ordų 1939-1941 metais.

Comments

Sveiki, Nepavyksta Audriaus rasti telegrame… galbūt aš kažko nemoku? Gal galite apšviesti?

Prisidedu prie klausimo. Ką reiškia paskutinis postas?

Sveiki, aš gal debilas, bet ką reiškia Bačiulio paskutinis postas telegrame? Zelenskis negyvas ar kaip?

Ir kodėl taip manėt? Buvo akivaizdu, kad NATO neis malt rusų. Čia beprotis taip gali kalbėti. O vat daugiau pagalbos duoti (tuos pačius naikintuvus sovietinius, rimtesnės oro gynybos, kokių dronų su atostogaujančiais savanoriais - nesu specialistas) galėtų. Truputį daugiau rusų ichtamnietų taktikos. Ilgametė praktika kariaujant per proxy "nematyti" kitos šalies kišimosi arba į ją tiesiogiai neatsakyti. Praktika suformuota dar Korėjoj.

Putino pretekstas kad Ukrainos zmones yra fasistai visiskai atsisuko pries ji, matome kad uzkariaudamas tokias garbinas ir suveneriteto vertas tautas, kuriu zmones atnestu pasauliui ivairumo dabar vercia jas kariauti, matome kokie vaikinai is skirtingu rusijos regionu ten dislokuoti ir didelis rusijos kariuomenes sukurtas mechanizmas jiems nepasiteisina(per didelis tu regionu skirtumas, kuriuos galima ir pamatyti kareivukuose, kuris instagrama turi kuris ne, siuolaikiniais terminais). ?

Nes rinkos mato, jog sortyre negriuvo ekonomika.

Gerai, dabar pats geriausias laikas hidrai visas galvas vienu smūgiu nukirsti, bet apsimyžę vakarai trypčioja vietoje. Kode Nausėda nešneka ir kur jis iš viso?

Kodel rublis nekrenta o atsigavineja?

Audriau, Audriau, Audriau ar gali būti, jog ukrainiečiai neptūna savo panaudojo, video nesimato, nes toli nuo kranto, bet fotkę video montaže matėsi juodų dūmų stulpas tolumoje nuo kranto?

o ką galvojat apie Grybauskaitės pasisakymą paskutinį?

tai kodėl visi piktinasi kai Audrius pabrėžia kad visokios makaraitytės netinka būti žurnalistėmis.

Pabusiu velnio advokatas.. į NATO nepriėmė nes šalis negali tureti jokio karo šalies viduje ar su kita šalimi.. analoginį klausimą tavęs paklaust bet koks prorusas.. kodel nebuvo vykdomi Minsko susitarimai kurios pasirašė Ukrainos delegacija tarpininkaujant Prancūzijai ir Vokietijai :)? Į šita mažai kas sugeba atsakyt.

7 tankai + 1 šarkovas

Budapešto memorandumas dėl saugumo garantijų Ukrainai yra tarptautinis dokumentas, pasirašytas Kijevui prisijungus prie Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (NPT). Jis turėjo garantuoti Ukrainos teritorinį vientisumą mainais į Kijevo sutikimą atsisakyti branduolinio arsenalo, likusio Ukrainoje, kai 1991 metais subyrėjo Sovietų Sąjunga. Memorandumas garantuoja, kad branduolinio ginklo neturinčios Ukrainos atžvilgiu bus laikomasi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Baigiamojo akto, Jungtinių Tautų chartijos ir NPT nuostatų. Budapešto memorandumą 1994 metų gruodžio 5 dieną pasirašė Ukrainos, JAV, Rusijos ir Jungtinės Karalystės lyderiai. Prancūzija ir Kinija – dar dvi valstybės, priklausančios NPT, Budapešto memorandumo pasirašymo metu turėjusios branduolinių ginklų, atskirais pareiškimais patvirtino, kad laikysis analogiškų garantijų, bet šio dokumento nepasirašė

Nėra esiminių įvykių

Koks skirtumas, vis viena pautų nėra.

22 tankistai nelaisvej? Tai kiek cia tanku gaunasi? Jei gyvi ir ner nesuzaloti - tai tankai irgi turbut vaziuojantys pilnai ar Ukrainos zemelej isitrigo? https://t.me/u_now/22484

Pažiūrėkit į delfio antraštę ką tik pasirodiusią: Baisiausia dar priešakyje: Rusijai nepavykus palaužti ukrainiečių auga ir susidūrimo su NATO rizika. Tai kaip galima suprasit tokią antraštę? Vat ukrainietis perskaito šitą antraštę. Ką jis pagalvoja? Jis pagalvoja,kad Vakarai kone laukia,kada Putinas nugalės Ukrainą. Aiškiai pasakyra: būtų geriau,kad nugalėtų greičiau. Tai kuo šita anyraštė skiriasi nuo pezalų solovjovo laidoj ar kurio ten vakar buvo įdėta citata: greičiau pralošit, bus visiem geriau. Rusų propagandistai taip sakė.

O kas tamstai nepatiko?

Šitą tuoj naudos Rusijos Kremliaus troliai. Jau dabar naudoja lygindami Vakarų reakciją su Sirija, Libija, Belgradu, Iraku. Šitie eina per arabus, gyvenančius Vakaruose ir tokią tapatybę sukūrusiais rusų troliais socialiniuose tinkluose.

Čia vyksta velnias žino kelintas Ukrainos pakišimas. Bled, Budapešto memorandumas. Aš nesupranut, nejau nėra lietuvių politikų, kurie tuo memorandumu palei nosį kokiam Baidenui pamojuotų. Arba tokio tipo moteriai, kuri vakar priešais Borisą isteriją sukėlė įgrūsti į rankas šito memorandumo tekstą. Ukraina buvo branduolinė valstybė. Ji atidavė branduolinį ginklą į saugumo garantus. Tai kur tie saugumo garanatai? NUo 2014 metų šitą valstybę rusų išgamos (negaliu klausyti, kai šitie tarakonai į nelaisvę paiimti seka pasakas išsproginę akis, kaip jie nieko nežinojo, kur važiuoja, nu kaip galima tokius makaronus kabinti, zacharovos ir solovjovo benkartai) niokoja plėšia ir žudo . 8 metai. Ukrainai buvo duotos saugumo garantijos. Tas Budapešto memorandumas yra esmė. Kodėl niekas apie jį nekalba? Nes primins,ką turi daryti Vakarai. Ginti. Garantuoti saugumą. Ką reiškia garantuoti saugumą? Juk rusai pasižadėjo irgi. Rusai pažeidžia. O jei Vakarai leidžia pažeisti, tai ir Vakarai pažeiddžia. Vakarai privalo vykdyti įsipareigojimus. Toliau, Ukraina norėjo į NATO. Kas nepriėmė? Taip, nepriėmė Vokietija ir Prancūzija. Va šitos dvi . Dabar tų pačių visokie pzydukai peza per kanalus: jei būtų nato Ukraina, tai taip nebūtų nutikę. Tai kodėl jos nėra nato? Nes jūs, kurvos, nepriėmėt. Negana to, jūs nepriėmėt, nes Putinas liepė jums nepriimti. Tas pats, kuris dabar žudo Ukrainą. Ir panašu,kad gali nužudyti. Jau čia turėtų būti sąžinė ginti, vien dėl to,kad nepriėmė. NU pzdc. Šitie debilaitikria sugriaus visą Vakarų pasaulį savo neįgalumu. Supistas 163 cm žiurkiaveidis banditukas ir gatvės sugriaus visą Vakarų pasaulį. nu jie nesveiko proto. Jie sako: Putinas išprotėjo. Tai kad jūs bl patys išprotėjot labiau.

https://twitter.com/zloy_odessit/status/1498995042039615490?s=21

Pradeda lįsti, jog ukrai pataikė į ruskių laivą prie Odesos, bet patvirtinimų nerandu....

Nuo swift atjungė tik tuos bankus kurie nesusiję su prekyba dujomis - Labai rimtos sankcijos.

Ahahahaha, geras čia. Šūdų krūva čia šita Bačiulistų irštva. Oranžinis, lūpytes atkišęs stabilus genijus kuriam Putinas yra neralus lyderis būtų karo neleidęs. Jau matau jį stovint su ginklu priekyje armijos. Tfu. Bent medžiagos būtų čia kažkokios vertos tų kelių eur.

Galėtu, bet nedaro.

https://gdb.rferl.org/0d245942-9940-4536-b2dd-92384416a5c5_cx8_cy1_cw76_w1200_r1.jpg klausimai?

Antikunas

Bidenas Ukrainiečius pavadino Iraniečiais... 😂

Ukrainos puolimas yra grėsmė NATO sienoms, tai, kad nesiimama ginti būtent žudomų civilių yra aiški žinutė kai ateis mūsų laikas apsiginsim tiek kiek sugebėsim patys, niekas jokių pajėgų čia nesiųs. Nežinau ką ten mūsų instruktoriai nuvažiavę juos apmokė, bet jau galėtų šeštadieniais ar sekmadieniais civilius kaip į bažnyčia kviesti ir mokinti kaip rusų tankus periminėti :)

Kai prasidejo, maniau taip: jei atsilaikys 3-5 paras, prisises nato ir sumals rusus. Prasilaike 6 paras, bet tampa aisku, jog nato neprisides. Bent jie taip kalba. Net sankciju dujom ir naftai neikala. Bijo kazkokiu vaiduokliu. Jei jie dabar neprisides, tai ir musu negins. Nes bus taip: rusynas prades pulti, o putinas pasakys: jei ginsite, paleisiy atoma. Ir visi persisiks.

https://www.youtube.com/watch?v=We_QCPEQJfc&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BBATR Ukrainos partizanai siaučia.

Klausimas Audriui: ukrainiečiai šaukiasi, kad NATO dangų uždarytu. Techniškai ar turėtų kuo bent nuo PL iki Dniepro?

Ziuriu net unilad jau raso https://www.unilad.co.uk/news/ukraine-inside-the-neonazi-azov-battalion-20220301 yra gal nuomoniu? Kas ten su tuo azovu..? ES labai nemegsta tokiu dalyku, aš stebiu reddita tai trečdalis jau blame’int kievo valdžia kad dengė radikalus. Taigi vistiek tarptautiniam teisme išplauks šitos nesąmones. Galvojau kuri laiką kad čia vien rusu propaganda

Jop. Taip ir yra. Iki naikintuvu atittaukimo buvo nieko, o tada pyst. Dabar viskas tik blogeja. Jausmas, jog leidziama griauti Ukraina. Ir visi.tyli.

As vis pagalvoju, ar ukrainieciams is tiesu taip objektyviai sekasi kaip as galvoju, ar as tiesiog pastrigau pro-Ukrainian motyvuojanciuose source'uose, kur kalbama tik apie pergales. Tikiuosi, kad ruskiai bus sumalti i miltus..

Tikrai gaila, kad ne Trumpas dabar prezidentas. Nebūtų čia to karo dabar. Visiškai sutinku su Bačiulio nuomone Telegrame, apie viską. Apsimyžėliai Bidonai bl su visa savo pedikų partija bl.

Pirmas kartas, kai rimtai svarstau ar verta toliau remti, kad ir kuliai..

B&R, UPDATE NEEDED

Q

Turiu knyga ''Karys Mūšio Lauke'' PDF. Ar pasidalindamas nepadarysiu zalos?

ar tai tikrai tiesa ? del prorusisku, propogandiniu podcastu ir kanalu necenzuros ? jeigu tikrai taip, dingstu ir as !

Norim naujos laidos! Norim Audriaus įžvalgų ir prognozių! Praėjo dvi jau dienos po žiauriai greit basikeičiančių įvykių. 😞

Laida bus Ponai ar vėl .... krūmuose ?

Ar jums neatrodo, kad vakarai po pirminio šoko ir atliktų darbų, dabar vėl grįžta prie palaikymo žodžių? Nuo vakar dienos man toks pojūtis...

Instagram'e matyt įstrigo.

sako, kad 1k jau paraisku suprocessino, bet dar vis plaukia naujos

Ir taip atrodo kariai is vienos galingiausiu armiju? Po sitiek metu trukusios reformos? Kazkaip galai nesueina: https://t.me/u_now/22405? Atrodo baisiau bei per 1-ma Cecenijos kara

https://www.youtube.com/watch?v=mAXSs064HUY&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BBATR dar mesto technikos ir tempiančių ją traktoriais.

Audrius šiandien tyli :(

Gal yra skaičių kiek žmonių jau užsirašė į užsienio legioną?

NATO nesikš, JAV neleidžia.

Man labai patinka jusu laida, remiu jau seniai, bet dabar nebegaliu remti del pro kremlines patreon politikos. Netik cancellina pro Ukrainietiskus kanalus, bet ir nesalina kremliaus propogandos podcastu. Tikiuosi persikelt kazkur kitur. Iki

žvalgyba... žvalgyba... žvalgyba...

Gal kas galite paaiškinti ką daro kariniai Amerikiečių ir Britų lėktuvai virš Rumunijos netoli Ukrainos sienos. Nuo karo pradžios skraido stratotankeriai ir kitokie kariniai lėktuvai. Šiandien pastebėjau ir Grumman rq-4 global hawk.

Kada yra ta riba ir ar aplamai ji yra, kada NATO pradėtų UA ginybą?

Klausimas p. Audriui, ar pagal prieškarinius duomenis Ukraina gali dar turėti rezerve kokios sunkios geležies padaryt mažą Kurska (gerąja prasme)

https://twitter.com/nexta_tv/status/1499001708030091264

taigi buvo pries komentaras: "Kad neužsiciklint"

Sankcijos didelės ir jos vis didinamos. Nereikia čia susifokusuoti į tą SWIFT. Labiau už valstybines sankcijas jiems pakenks savanoriškos įmonių ir žmonių sankcijos. Pasižiūrėk kaip masiškai bėga įmonės, nutraukia investicijas. Dabar jau nelygis savo produkcija rusyne prekiauti. Net ir viskam pasibaigus, šio karo efektas rusijai bus jaučiamas ne vieną dešimtmetį. Sankcijos bus nuimamos po truputį. Užsienio investicijos taip pat neskubės. Kitas dalykas, kad G7 žadėjo išsireikalauti iš ruskių reparacijas. Tai jei atstovės šitą reikalą ir nepraskys - tada dar ir Ukrainą turės atstatyti. Įdomi versija tavo pateiktoje nuorodoje apie dujų išteklius Kryme.

ten ne nuo bombos tokie atrodo, o nuo gesinimo.

Tai ne tik paėst. Iš esmės visą logistiką davė (nuo sunkvežimių iki garvežių, vaginų...). Be jos būtų batai

Situacija Chersone: https://t.me/voynareal/11763

Man irgi neveikia.

Kas ten per bomba buvo vakar prie Kijevo TV bokšto, kur ten gyvi žmonės sudegė? https://t.me/c/1587812842/870

Nelabai suprantu tos pornuhos postinimo bačiulio telegram'e :/

Fallacy

Nzn, kažkaip kosmosas atrodo, nesitiki, kad galima taip viską mesti.

Čia buvo pezėtojų kad viskas ok su sankcijomis ir pasaulis atsibudo kitoks https://www.delfi.lt/verslas/verslas/dabartines-swift-sankcijos-paliko-landu-analitikai-siulo-kas-tikrai-paveiktu-rusijos-ekonomika.d?id=89589851

Apgailetini rusu zaidimai. Vemti vercia..

Sunaikintas komandinis punktas? : https://t.me/u_now/22283

Neblogas laimikis : https://t.me/u_now/22263

denacifikacija

Okupantai pareiškė, kad Minske netrukus prasidės derybos su Ukraina, bet kita pusė tai griežtai paneigė. Tikėtina, kad derybose Ukrainai "atstovaus" Janukovyčius. Eilinė okupantų provokacija

bus laidelė gal šiandien?

Daug jau girdejau per 30 metu, bet kad vyriausias salies rabinas (Ukrainos), laikantis rankose Torą, kone maldautu nevykdyti denafikacijos ir prakeiktu visus rusus, kurie tyles ir pritars putiniskajai denafikacijai, tai dar to neteko. Zydas pries denafikacija.

Orban pozicija man iš dalies patiko dėl migrantų ir dėl dešiniųjų pažiūrų, bet tai, ką jis išdarinėja dabar, pakeitė nuomonę. Tai yra nepriimtina. Kaip ir į kai kuriuos respublikonus, kurie, užuot koncentravęsi į akis atveriantį Rusijos paveikslą, toliau bukagalviškai kandžioja Biden ir kitus demokratus. Tokie patys asilai kaip ATR bajorija, kuri aplinkinėms valstybėms auginant kariuomenes, toliau sau pjovėsi tarpusavyje

https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/t4vxha/russian_invader_vs_the_door/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf lokys nepatenka į parduotuvę

Antikunas

Geras tweet'as apie dažnai rodomus žemėlapius https://twitter.com/motytchak/status/1498793509343612929?t=pVNWPX--OiAssv25sRXe3Q&s=19

Hungary plans to move forward with a €12.5 billion deal with Russia'a Rosatom to expand its Paks nuclear powerplant - Hungarian Foreign Minister

Sklinda kalbos, kad selas pasirašė kontraktą koncertui Kryme. Data derinama. Bus ir Merkel, Medvedev, Makaronaitytė (pakviesta kaip denacifikacijos ekspertė).

Aišku kad nėra. Ir niekada nebus ir nebuvo. Pagrindinis taikinys yra pasipriešinimo kovotojai. Bet kai iki jų sunku daeiti pradedami bombarduoti miestai. Jei civiliai gyventojai taptų pagrindiniu taikiniu būtų visai kitais vaizdas. Miestai būtų bombarduojami strateginiais bombonešiais, nebūtų jokių civilių koridorių iš apsuptų miestų, pravažiuodami tankai sušaudytų visų kaimų gyventojus ir trobas. Tai būtų genocidas. Dabar to aišku nėra.

Facepalm

Girnius per radiją vėptelėjo: „Tai gyventojai dar nėra pagrindinis jų taikinys“.

Gal reikia reportint, kaip Selą?

Rusai uždraudė transliuot etery, ir Rusijos teritorijoj internetu. O youtubas uždraudė, nes jie priklauso „Gazpromui“. Turės per „Latynina TV“ transliuot.

Ar gali valdžia užblokuoti tą propagandą iš Būkim vieningi ir co., kuri sklinda per Youtube? Ten kažkoks hardcore vyksta.

Ateina šalti ir sausi orai į Ukrainą, kur tas lietus kai reikia.

Čia jau buvo rekomendacijos Algiui – kaip realiau atrodyti.

Echo maskvy per youtube Europa uždraudė, blogai tikrai ten šaunuoliai žurnalistai

Lukašenka keičia poziciją (jei ne feikas, bet nemačiau paneigimo is Baltarusijos pusės): https://youtu.be/elSXplFsaew

Kinija žiūri tik savo naudos...

:D

Skaiciau,kad NATO jau pasiprase istoti i Ukraina :))

Reikėtų dažniau palikti alkoholio parduotuves atviras plėšimui.

Gal kas žinot kokia reakcija kinijos į karą, ir kurią pusę palaiko?

Tai gal ir branduolinis ginklas pas juos panašaus lygio. Šaus į Kijevą, o pataikys į maskvą? Nes kuras pavogtas.....

Jis dar tęsiasi?

0

Prieš žygį į Maksvą gal pirma reiktų pasiųsti nachui rusišką traukinį. Kiek dar tęsis ta parodija su kariniu tranzitu? Patys kenkiam Europai ne mažiau nei vokiečiai.

Esmė ne visai tokia.

Kokia tikimybė, kad šiais metais Vladimiras Vladimirovičius "netyčia" užsikrės koronavirusu ir draugiškai bus palydėtas į dačią užmiestyje šiais arba kitais metais?

„Blue-Yellow“ čia jau surinko 8 milijonus eurų. Gal remiam čia, Ukrainos banką paliekam ukrainiečiams (kaip kadaise sakė Bačiulis).

Lenkai naikintuvų neteikia, Lenkai kare nedalyvauja. Ten skraido tik fermeriai su savo privačiais naikintuvais.

Na, kol kas Krymnaš ten daugiau už tuos šaunius vaikus. Rusijos ateitį lems ne demonstracijos.

Šiąnakt prieš einant miegot galvojau, kad vaizdas ryte bus blogesnis. Visgi ukrainiečiai laikosi. Kuo ilgiau laikysis tuo daugiau Rusijoje protestų bus. Tikiuos, kad jie prapis ne tik Donbasą, bet ir Kurilus, Krymą, ir pati federacija suskils į respublikas. Ryte kiek žiūriu tai jau oficialiai Apple stabdo Apple Pay servisą ir produkcijos pardavimą Rusijoje. Maskvoje jau šiandien grūstis metro, nes jis nebeveikia. Autogamintojai nebetieks ir nebegamins nei detalių, nei auto. Boeingas stabdo aptarnavimą. Jie blet po poros savaičių vėl į sibirą važiuos dvi savaites su traukiniu. Net jų raketoms atrodo reikia užsienietiškų mikroschemų kurias gaudavo iš Taivano. Guess what. Taivanas pasiūlė eiti naxui. Nike, Adidas ir dar eilė kitų drabužių gamintojų - visi sako rusams eikit naxui. Ne tik oro erdvė uždaroma, bet ir jūrų uostai. Ir čia dar net neįsivažiavo sankcijos. Rusai jau dabar jaučia sankcijas. Po pusmečio tai bus 90-ųjų pradžia su kuo ir galima pasveikinti dalbajobus.

Būtų gerai jei taip būtų, kad nebaisus..,bet tai tik karo pradžia.Neaišku kiek tas žvėris dar sužvėrės, kaip maistu bus aprūpinami apsupti didmiesčiai.

Nu ką swift? Jau bliūkšta isteriška euforija, blokuojami tik tam tikri rusų bankai. Vokietija sėkmingai atstovi savo ir rusų interesus. O dar net karas nesibaigė. Paskui varžtai tik laisvės. 2008 v2, kai buvo gaudomi kadrai, kaip Putinas su kažkuo summituose pabendrauja, o šiaip vaikšto vienas kaip nuskriaustas šunytis. Kuo viskas baigėsi matėm.

Tuo tarpu Foxnews publikuoja ilga teksta, kur verkia, kad Bidenas lenda į per griežtą konfrontaciją ir negalvoja apie america first. https://www.foxnews.com/opinion/tucker-how-did-we-get-here

Suteziumuokite kas vyksta su Lenkijos traukuliais dėl naikintuvų? VTF?

Kokia propoganda rusai transliuoja: https://youtube.com/shorts/uALm0QlXVpo?feature=share

Aš labai tikiuosi, kad ir ta baisioji knopkė yra tokia pat legenda.

Jeigu norite ramiau miegoti - paremkite Ukrainos armija.

https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Šitaip susivienijęs pasaulis, suspardys rusus gulinčius be pinigų ir verkiančius. Išgirtoji armija, tik išgirtoji. Reformos milijardai matyt dačiose investuoti.

Generolas Žukas išsakė tokią versiją – išsekinti rusus ir tada atakuoti išsaugotomis pajėgomis.

Lavrovas vapėjo, kad negalima paleisti naujų ginklavimosi varžybų ir Europoje dislokuoti naujų branduolinių raketų, ir reikia paskelbti Rytų ir Vakarų Europos branduolinį nusiginklavimą. Manau, po šito Trumpas specialiai tų raketų atvežtų.

Įdomu kur Ukrainos sunkioji technika ? Tankai šarvuočiai ir t.t. Nes iš vaizdo įrašų nematome, kad po mūšio būtų sunaikinta ne tik Rusijos įranga bet ir Ukrainos. Laukia, savo valandos ?

Dabar jau prasideda kalbos, kad Rusijai dabar naujas iššūkis: kaip resetinti staigiai atsiradusį didžiulį jėgų disbalansą tarp rytų ir vakarų.

Bideno kalba kaip Brežnevo. „Audringi ilgi plojimai“.

Mačiau jog prašė vietinių neskubėti pyzdinti ir neardyti, nes dar kai ką gali panaudoti.

Maciau sia info is keliu skirtingu saltiniu, bet kol nera vaizdu/nuotrauku - sunku tuo patiketi, nors labai noretusi :)

Sunku patikėti, bet rašo, kad „Bairaktarai“ supylė dvi kolonas – vienoj 80 vienetų (pusė iš jų „Gradai“), kitoj 100 tankų ir BMP.

Rimtas laimikis: https://t.me/warinukraine202/726 Idomu, ukrainieciai naudoja uzgrobta rusu technika pries pacius rusus?

Wow

Eikit paziureti dabar i delfi, kokius nusikaltelius Rusyne omonas supakavo,kad anie pries kara buvo :)))))) Ta salis totaliai nuprotejus

Ruskynas turi būt sudalintas į mažesnius darinius, panašiai kaip Užkalnis jumoro forma parašė.

Skamba puikiai. Bet palaukim oficialių žinių.

"Rusija ne kartą byrėjo, vakarai neleis jai byrėti dar kartą, nes siganulins iki mūsų" atrodo vakarai pajautė kraujo kvapą.

Ar įmanoma taip lengvai perimti RU armijos radijo ryšį, ar čia Fake propoganda: https://twitter.com/sbreakintl/status/1498619303717142529?s=21

aš irgi peržiūrėjau. Labai jau viskas šviečiama iš neigiamos pusės://

Hitleris ir sugriovė. Bet pirma Britanija, o įkandin Amerika į pagalbą atėjo, aprangė, apginklavo, pašėrė.

O čia ir geresnių naujienų padavė: https://twitter.com/KyivIndependent/status/1498799589100605444

Sako, kad Khersonas paimtas: https://twitter.com/aldin_ww/status/1498790045075050499

Dėl paskutinio neskubėčiau, Hitleris ir galvojo, jog davęs sprigtu viską sugriaus. Taip, lochai, bet ir nenuvertinkime visiškai.

Ar tik man link į Telegram neveikia ir sako User Not Found? 😑

Gal yra ziniu ar NATO neplanuoja paduoti prasymo del prisijungimo prie Ukrainos?

Prie Stalino jiem paesti dave amerikonai, o cia jiem niekas neduos. Po dviesu savaiciu pacioje rusijoje civliai ims stigti maisto (jei kiai nepades) Aisku , dar parduotuves gali plesti. Bet ukrainieciai, pamate,kai plesiai, turetu kazka sugalvoti.

Tas pats. Neturėjau dar darbingos dienos nuo karo pradžios. O ir paros rėžimas išsimušęs belenkaip.

Šūdus prirašėt, ponas. Bačiulis jau ne kartą aiškino, kad tos raudonai užspalvotos teritorijos infografikuose visiškai nėra jokios okupuotos, jos tik rodo, kiek nuėjo piderasų daliniai į Ukrainos gilumą.

Tikit kas nors, jog kažkoks FSB agentas teikė informaciją apie Zelenskio nužudymo planus? Man, keista pasirodė, jog apie tai garsiai kalbama būtent dabar, vietoje to jog tylėti ir naudą išgręžti iki maksimumo. Toks vaizdas, kad Putiniui tiesiog nori įvaryti visišką paranoją dėl nepasitikėjimo jo pačio kurta sistema.

Įdomi apžvalga, ačiū. Galėsiu eiti ramiau miegoti.

Baltarusių geležinkelio diversijos, nzn ar tiesa twiteri niekur nemaciau https://charter97.org/ru/news/2022/3/1/457015/?fbclid=IwAR0PCYvoQG8G4LhoCZLhUS6k7f19qkrRLkpF7P4Tdm1RgrOn9a_nGJBOb0c

O kaip su Mariupoliu ir Odesa? Panašu kad situacija gan liūdna?

Ne, nežinoma, tik konstatuojama faktas, jog mieste likusi teritorinė gynyba.

Žitomiro trasa perkirsta.

taip

Sakai gerbiamas ir mylimas... Meilės ir pagarbos už jokius pinigus nenupirksi. Reikia žiūrėti žymiai ansčiau: pradėti reikia nuo Riazanės cukriuko, nuo čečėnų pavertimo vasalais, nuo milijonų visokiausių zapadliankių ik politinių priešų žudymo savo šalyje ir užsienyje. Be reikalo Audrius ieško krislelio rusų kariuomenėje. Karo pradžia visada yra chaosas. Jų tikslas užimti kiek įmanoma daugiau žemės. Kaip rodo istorija, Rusija užimtą žemę iš savo letenų trumpam paleidžia tiktai tada, kai ją pačią nokautuoja grandioziniai geopolitiniai įvykiai (tokie kaip Rusijos imperijos subyrėjimas ar sssr subyrėjimas). Ukraina laikinai laimi informacinį karą, o rusai nuobodžiai okupuoja neaprėpiamus Ukrainos plotus. Jėgų numalšinti partizaninį karą jiems užteks, o ir patirties jie turi da*ują. Ukraina neturi jėgų kontrpuolimui, tuo tarpu putkos aplinka neišdrįs jo pačio pašalinti. Blem, kas galėjo pagalvoti, kad gyvenau eroje kuri nuo šiol vadinsis ateityje putinizmas, ir ši sąvoka stovės prie sąvokos stalinizmas.

Dėkui už įžvalgas. O Piorun tai atnaujinti Gromai?

Nuo karo pradžios negaliu normaliai dirbti ir gyventi. Labai pergyvenu. Nusiraminimui einu į Telegram pažiūrėti Orkų ir Kadyrovcų faršo. Padeda. Draugas patarė.

https://youtu.be/Ys2zTL-b3eE https://understandingwar.org/ https://www.criticalthreats.org/analysis/ukraine-conflict-updates

Jeigu ruskių puolimas išsikvėps ir ekonomika pradės dusti.

https://www.youtube.com/watch?v=yyDOFf8hgWU&ab_channel=%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD Cia kazkoks su Putinu kazkada dirbes kartu duoda interviu. Nuotaikai pasigerint. Noretusi,kad jis neklystu.

labiausiai panasu, jog patys UA uzkure propoganda :) o is tikruju, jeigu ir buvo kazkoks Borelio atsakymas Ukrams, tai maximum "pabandysiu pakalbet" , o jie ir uzsikure tada...

Galėtų kas sulipdyt video apie rusijos kariuomenę, kur jie patys šaipės iš woke USA, o jau rusijos kariuomenėj tai aceit vyrai ąžuolai, o tada realus vaizdelis...kaip apvaginėja načnykus Ukrainoj :D

Antikunas

Bet (bent) viena koja šluba.

Baciulio jau minetas Dmitriy Alperovitch puikiai sudeliojo situacija https://twitter.com/DAlperovitch/status/1498772954938757121?t=tgVuwrYMvvkMOb43o1yALQ&s=19

Man tai įdomiau, kiek dar šansų Azovo jūros pakrantę atsikovoti? ten, kaip supratu, po truputį okupuoja.

Nenoriu būti pesimistas, bet neperšokus griovio gal nesakykim “op”. Man vis dar atrodo, kad meška ir stpri, ir alkana.

Joa ten ju paveikslas netoks šviesus buvo. Tikėkimės Bačiulio trumpa įžvalga objektyvi ir einam miegot.

na, kai kas tai baigia į kelnes prikraut... https://www.youtube.com/watch?v=iwuoC7EBI3M

Šiandienos Locked N' Loaded transliacijoje Lietuvos kariškiai sumodeliavo visai liūdną įvykių eigą

Kaip su Mariupoliu reikalai? Kiek rezervo pas ukrus? Kokios prognozes?

tikiuosi jis eis nachui

Ačiū, einu ramiai miegoti, Pagaliau. P.S. Atsiprašau už niurnėjimą.

Ačiū :)

Kaip su lenkų Migais? Ar čia bandoma sumeluoti, kad neduos ar nepagrįsti lūkesčiai buvo sukelti?

Ačiū! O kada iš Sumų išvedė pajėgas link Kijevo? Gal žinoma, kas tai per pajėgos ir kiek jos galimai pastiprins Kijevo gynybą?

Zetomare kokia situacija? Esu pakeliui. Generatoriai, med pagalba ir rimtu dalyku vezu. Algi, man reik su tavim pakalbeti, pasuk man ryt, turiu kanala ka galima isvezti is Kijevo, pasuk man 860606162

Klausykit, beje, o kaip dabar gyvena tas vokiečių admirolas kuris teigė, kad Putinas tiesiog nori būti gerbiamas ir tos pagarbos bent dalinai yra vertas?


More Creators