B&R Pristato: prof. Valdas Rakutis 20220303 Manevrinis karas
Added 2022-03-03 18:28:01 +0000 UTC
Sveiki. Ačiū kad remiat. Penktadienis atėjo anksčiau.
Comments
Galėčiau klausyt ir klausyt Rakučio!
2022-03-06 17:25:06 +0000 UTC
Algi, palik stakaną ir visą kitą, kad tik kritikai kritikuotų:)
2022-03-05 11:51:42 +0000 UTC
Jo
2022-03-05 11:23:07 +0000 UTC
Algi nuimk nuo stalo ta ruskių gamybos stakaną
2022-03-05 05:25:47 +0000 UTC
Hmmm... Kažko mūšių naujienos nustojo plaukti. Lyg būtų viskas nurimę. Jums taip neapsirodė?
Kažkas bus, nujaučiu. Bet kuriuo atveju, labai laukiu situacijos aptarimo.
2022-03-05 00:56:15 +0000 UTC
Pilnai sutinku. Privilegija yra tokiomis aplinkybėmis galėti klausyti paskaitų iš Valdo Rakučio tiesiogiai per savo laptopą.
2022-03-04 17:10:41 +0000 UTC
Padidinkit kaina kiek norit, bet siuo metu, duokit Rakuti dazniau! Maldauju
2022-03-04 17:01:24 +0000 UTC
"Denacifikacija" jau po biškį dingsta iš agendos - jau ruporai skleidžia info, kad "vysokotochnom" raketom sunaikino visus "nacbatus". Ukrainiečių derybininkai taip pat sako, kad iš rusų reikalavimų šis mistinis punktas taip pat dingo. Tai vidinei auditorijai praneš, kad šis tikslas pasiektas.
2022-03-04 10:32:24 +0000 UTC
Puiku
2022-03-04 10:24:00 +0000 UTC
https://youtu.be/QrVm46LWV6Q Ar man tik atrodo - ar tos dažanai mirksinčios akys video pabaigoje kai pristatinėjama žala, kažka išduoda...
2022-03-04 10:15:19 +0000 UTC
Valdai, ką turėjote omenyje sakydamas, kad manote jog karui užsitęsus koviniai veiksmai persikeltų ir į Rusiją? Kokiu būdu? Pilietinis karas, Ukrainiečiai, išorės jėgos? Kas ten kovotų?
2022-03-04 10:01:06 +0000 UTC
Man vis didesnis pesimizmas dėl Ukrainos kyla. Jums neatrodo, kad Putinas nemelavo sakydamas, kad viskas pagal jo planą vyksta?
Jo deklaruotas planas: "demilitarizacija ir denacifikacija". Tai ne kažkoks greitas jėgos parodymas ir režimo pakeitimas, juk iš anksto buvo aišku, kad viską staigiai sutriuškinus būtų ilgas ir bjaurus partizaninis karas.
Gal jis nori konvencinį karą kuo ilgiau ištęsti, kad ir patirdamas baisiausius nuostolius, kol visa kariuomenė, teritorinė gynyba ir norintys priešintis civiliai - visi potencialūs partizanai - žus arba visai palūš konvenciniame kare? Va tau ir demilitarizacija, "denacifikacija". Šalis lėtai sulyginta su žeme, priešintis norinčių nebelieka - žuvę, palūžę ar pabėgę. Lieka tik nuolankūs, sulaužyti, tamsūs ir donbasiniai. Tada neaneksuojama, tik pasistatoma karinių bazių, valdžia perduodama kažkokiam marionetiniam režimui, kuris būtų žiauriai korumpuotas ir laikytų šalį skurdžia, investicijų nebūtų, tik resursų siurbimas. Va tau ir buferinė zona. :(
2022-03-04 09:44:21 +0000 UTC
Mes sakydavome flanguoti.
2022-03-04 09:21:43 +0000 UTC
Jų forumuose keikiasi, kad visi tai žino, karo mokyklas baigę, bet nė velnio taip nedaro.
2022-03-04 08:26:47 +0000 UTC
Puikus pokalbis, abstrakčiai visa tai jau knygoje Sun Thu Karo menas aprašyta. Aišku dabartiniais laikais artilerija, aviacija, raketos, yra daugiau lygių kokia rūšis ginklų silpniausią prieš kitą. Bet žmonių dvasia, vieningumas svarbiausia. Jau savaitę facebook'uose nematau rašomų bjaurių epitetų "Aukštas ir gražus", "PIŠ", Armonaitės savo vaivoryškčių žmones sulaiko, nes jau karo metas (kaip balsaves uz Nacionalini susivienijima stengiuosi buti mandagus). Prieš savaitę man pačiam atsiverė akys dėl Šeimų sąjūdžio dalies rėmėjų su jų "Kijevo režimas" ir kitais epitetais. Aišku daug karštuolių, negti man šūkis "Svaja Ukrainie" panašus į "Slava KPSS" (tikiuosi gerai mane suprasite, tai iš baimės turi prieš kai kuriuos garsiai šaukti - taip jausies saugesnis). Mobingas prieš rusus baisus darosi. Daug kas įkeldamas fc rusų kalba filmuką būtinai atsiprašo kad ta kalba. Aišku rusai kaip ir vokiečiai kėntes, nes pora dešimtmečių tylėjo ir žmobinami buvo. Man baisiausia, kai mačiau video iš Ukrainos su pagauta babulia, kur buvo pagauta išleidusi droną - gi ji supranta kad dronas yra artilerijos navodka, ir jos dėka gali žuti tūkstančiais jos kaimynų.
2022-03-04 07:44:43 +0000 UTC
O nėra rizikos, kad jūsų analizę irgi pasimokys putkos chebra?
2022-03-04 07:24:19 +0000 UTC
Algio Humoras visad aukščiausios formos :))
2022-03-04 01:34:54 +0000 UTC
Kai sėdi prie stalo pašnekovai ir rankos po stalu, tai biškį ne pagal protokolą. Tipo, pagal poniatijas, peilį kokį laiko paslėpę. Gal ir nereikšminga, bet pasąmoniškai gali veikti.