SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Kalti Pagal Asociaciją

Algis rašo. Sveiki visi.

Štai ir žadėtas tyrimas. Kažkiek unikalus, nes pradėtas vasario 15-21 dienomis, iki karo, norėtas publikuoti apie 24 dieną, bet prasidėjo puolimas, teko reikalą įšaldyti (ne iki to buvo), po to sugrįžti ir updatinti dalykais, išryškėjusiais jau PO karo pradžios, su paskutiniais štrichais vakar, kovo 4 d.

Labai ilgas, beveik 4 valandos. Iš esmės, užtenka pažiūrėti PROLOGĄ ir EPILOGĄ, visai nebūtina įklimpti visa apimtimi. O visa gi meždiaga gali pasitarnauti galimiems subsekventualiems tyrimams, kuriuos gal įkvėps šis filmas. Šią medžiagą leidžiama naudoti visiems BE APRIBOJIMŲ. Dalys sužymėtos.

Filmas prieinamas ne tik Patronams, todėl SHARE SHARE SHARE!

Jei kils diskusija, būkit geri, išlikite mandagūs. Kritika –– OK, bet įžeidžiantys asmeniškumai nebus toleruojami, nei Patronų vienas kito, nei kūrėjų atvžvilgiu.  

Kalti Pagal Asociaciją

Comments

Nelabai suprantu, ką tai turi bendro su tyrimu. Gan pretenzinga.

O kur rasti kanalo rusų kalba variantą, irgi youtube?

Kalbos laisve aisku savoka idomi, taciau realiai Lietuvoje yra uzveistas parašos agentų tinklas. Įtraukiantis ir apmokamus agentus ir naudingus kvailelius. Naujas rusų kanalas yra komentaras.tv Susiraskite Youtube. Iš karto, net nesimaskuojant, yra sukurtas kanalo rusų kalba variantas. Nu ir savo levitana susirado su žiurkėno smegenimis - Vytautas Mikalauskas.

Tyrime nuolat kartoju kad žiūrovas pats viską gali patikrinti –– ne aš sukūriau tuos profilius, ne aš verčiau juos neršti vieni pas kitus. Padarykit savo tyrimą, ir pamatysit, kaip ten pas mane "pritempta". R

Ar aš sakiau kad ji su NS? R

puikiai! Ačiū, Jūs Algi vertas valstybinio ordino, ir mažų mažiausiai valstybinės pensijos iš VSD ;)

Todėl, kad pagal asociaciją gi :D gal ne vatnikai, bet vistiek kalti

Pritempta, būtų šis video darytas prie anos valdžios, butų radęs kad visi leftistai nori nuversti valdžią.

Gerai pasijuokiau, Radžvilas, Propatria, STI, Jokubaitis - vatnikai. Kodėl? “Todėl, kad aš taip manau.”😄 Keista, kad Sinicos nepavadino, kokiu “aukštesnės kastos” Lukašenkos agentu..ir vis Lago ir Lago, turbūt įsimylėję tyrėjai tą Lago😄

Antikunas

I

O ką – Žalgirio mūšis buvo slavų ginklo pergalė prieš vokiečių fašistus.

Oho, geras video apie visą tą zoologijos sodą :D Lūžau ties ta dalim kur pas kažkokį vatniką buvo banneris su Žalgirio mūšio paveikslu. Didesnio random dalyko seniai nemačiau.

Filmo nežiūrėjau dar. Pala, tai čia jau net ir Radžvilą vatai priskyrė?? :DD

Buvo rašyta, kad pristabdo savo narystę kol dirba su Šeimų maršais. O Landsbergį keikė dar tebebūdamas NS – ir nemačiau, kad kas nors jam oponuotų.

@Algi, Tomkus nuolat puola Radžvilą. Nemesk jų į krūvą, nes tikrai nesąžininga. Pasidomėk daugiau.

@Algi, Rasa Čepaitienė irgi nėra su Nacionaliniu susivienijimu. 2021 metų birželio mėn. ji išstojo iš NS.

Kas kažkiek džiugina, kad pagal amžių didelė dalis tyrimo specimenų jau gana greitai eis Šv. Petrui pisti proto apie tai, kaip sovietmečiu buvo gerai gyventi ir kokia rusija yra puiki šalis

Jūs taipogi, mielasis, jūs taipogi.

Mindaugas Montvilas galite eiti ten kur laivas.

@Algi, Algimantas Rusteika seniai nėra su Radžvilu ir Nacionaliniu susivienijimu. 2021 metų balandžio gale jo narystė partijoje Nacionalinis susivienijimas buvo sustabdyta, o birželio pradžioje jis išstojo iš NS.

Antivalstybiniai yra žmonės, ne kritikuojantys kurią nors iš partijų (tai normalu), o vapantys kliedesius apie sovietinį rojų, aukštinantys kacapiškus nacius, išlydę smegenis ant antivakserių ir kitokio sąmokslinio absurdo laužų, skleidžiantys nusikalstamą violetinę demagogiją. Pasakymas "TS-LDK ir kiti liberalai" akivaizdžiai parodo Tamstos absoliutų nesigaudymą partijų ideologijose.

Apibendrinti galima taip: tie, kurie Vakaruose 1968 m. siautėjo su raudonais raiščiais ant rankovių, dabar užėmė vietas ne tik valdžios, bet ir kultūros ir švietimo bei mokslo institucijose ir sistemingai naikina Vakarų civilizacijos šaknis. O didelė dalis tų, kas dar turi valios tam priešintis, gręžiasi į Maskvą, kuri, kadaise išugdžiusi 68-ųjų kartą, dabar apsimeta... krikščioniškų vertybių gynėja. Ir kol respublikoniškų, konservatyvių pažiūrų žmonės nesuvoks, kad Rusija yra ne krikščioniška, o kaip tik satanistinė, antikristinė šalis, t. y. absoliutus ir objektyvus blogis, tol jie neišvengiamai aplips vata, ir abi pusės - leftistai ir tradicionalistai - žais į vienus vartus. Maskvos naudai.

Taigi jie iš Baltarusijos putinviziją gaudo su paprasta antena.

Padėtis Vilniaus rajone yra ypač pavojinga. Nemaža dalis populiacijos (iš mano patirties absoliuti dauguma) mąsto būtent taip ir turime Baltarusiją visai šalia.

Čia ir yra problema, kad daugelis vakaruose nelabai įsivaizduoja, kas yra vata. Šitą apibrėžimą reikia eksportuot į vakarus, kol dar laikas.

Ilgamečiai išsilavinę draugai Airijoje užklausti apie karą Ukrainoje yra šventai įsitikinę, kad karą pradėjo amerika ir už ukrainiečių kančias bus atsakingi tik amerikiečiai. tai ties tuo ir baigėme pokalbį

Protestai Kanadoje kažkaip koreliuoja su vata. Lygiai, kaip ir BLM. Tokia nuojauta, kad kagėbistai / fsbistai per daug metų gerai išlukšteno vakarų visuomenę ir sudėjo dezinformacijos bombas tiesiai prie visuomenę laikančių taškų. Planned implosion.

Jordan Peterson turi tenkinti šitą sąlygą? Pareikšti, kad jis palaiko protestą jei ten nesirodo vata?

Kaltas pagal asociaciją yra logikos klaida. Taip ir nesupratau Algio paaiškinimo kodėl jis tuo vadovaujas. Todėl sutampa kad vata Lt profiliuose šliejasi prie protestų Kanadoje. Ne todėl kad protestus Kanadoje organizuoja vata. Kaip galima sugalvot kad yra atvirkščiai? :D Blm ir floydas išvis yra leftistinė tryda nieko bendro neturinti su lt vata.

Audio nebus?

Visiškai normalu, kad respublikoniškų pažiūrų ir konservatyvus žmogus remia protestus prieš valdžios savivalę ir pasisako prieš cancel culture

Gal galima kokią nuorodą kur buvo pasakyta apie atostogas Šveicarijoj?

Ačiū. Buvo nemalonu žiūrėt, bet labai reikalinga. Kadangi seku JAV ir Kanados influencerius, tai visai kitaip pradeda matytis tokie žmonės, kaip Jordan Peterson. Iš pažiūros respublikoniškų pažiūrų konservatyvus žmogus dabar aktyviai remia protestus Kanadoje ir kritikuoja cancel culture. MGTOW judėjimas padvelkia rubliais. Pasimato vakarų kultūros skaldymo mastai. Pats ant to pasimoviau ir man labai gėda. Manau, reikia tokios laidos analogo anglų kalba, kad vakariečiai pradėtų blaivytis ir nesusižavėtų šūdukais ant pagaliuko.

Puikus tyrimas, šūdus visada reikia kelti į paviršių, kad matytusi kas jie. Ačiū

Pagal tyrimo logiką, Lietuvoje visos partijos, na arba asmenys, kritikuojantis TS-LKD ir kitus liberalus tampa pro-rusiški, kremliniai ir t.t. Vien dėl to, kad jų post'us pradės dalintis tie kurie irgi turi neigiamą nuomonę apie juos ir tuo pačiu iš tikro yra anti-valstybiniai. Labai patogu ir lengva taip viską suplakt. Klausimas kyla ar, pagal šį tyrimą, yra nors viena Lietuvoje partija kuri oponuotu TS-LKD/LP/LS ir nebutų 'anti-valstybinė'?

Fallacy

Žmonės nesupranta, kad antivalstybiškai gali veikti nebūtinai iš tyčinių paskatų. Jei esi pasimetęs gyvenime kaip Nida, tai jau automatiškai visos nuodėmės atseit atleidžiamos ir siekiai tampa pateisinami. Ne. Faking ne.

Tai yra kelias į niekur. Jei identifikuoji "nepataisomąjį" kuris gyvena tavo tarpe, ir imi jį engti ir pravardžiuoti, tai šitai galiausiai nuves prie kinetinio konflikto, t.y. vidaus priešų naikinimo ar pilietinio karo. Tokia visuomenė aišku niekuo nesiskiria nuo maskvėnų fašizmo prieš kurį norėjome nugalėti ieškodami vidaus priešų. Vienintelis konstruktyvus kelias yra kalbėjimosi ir auklėjimo kelias. Patriotizmas, bendro tautos likimo suvokimas turi būti vienybės skydas, kuris neleis priešiškam elementui prasiskverbt į žmonių protus. Auklėjimas turi vykti nuo vaikystės iki senatvės per visa apimančią kultūrą. Žmonės pamiršo žodį "vienybė". Jei nerasim vienybės su Lietuvos žmonėm, kad ir dėl ko jie mums nepatinka, tai jie ras vienybę su kuo nors kitu. Valdas Rakutis čia sakytų nuo Dievo nusisukom, ir dėl to pasiklydom, kaip ir likusi Europa. Ir į Dievą atsigręžt būtų teisingas kelias. Kuo daugiau priešų ieškosim ir stipriau juos engsim, tuo daugiau jų turėsim.

Jie yra totaliniai valstybes priesai. Ju veikla yra grieztai antivalstybine, sakyciau net antihumaniska. Tarkime vasiliauskaite pasake, kad vezimas i sibira prilygo atostogoms sveicarijoje. Jus, visi sakantys, kad zmogus, turi teise kalbeti bet ka, kazkuria prasme tampate vatnikais, jus nesuprantate, jog esme yra kultura, valstybes pamatas yra tam tikra kulturine pasauleziura, tokia tvirta kulturine pasauleziura, kuri kazkuria prasme perauga net i kartu genetika, uzprogramuojama i genus Tai, ka kalba tie isgamos, vat tas vasiliauskaites teiginys, yra tos kulturos neigimas, tai kaip vezys, kuris jau uzkrete saknis. Jei tu po jos tokio teiginio leidi sau negarbe ja dar ziureti, tu jau esi infekuotas. Totalus melas privalobuti zudomas, naikinamas, jis negali tureti jokios israiskos laisves teritorijoje. Jis yra ne-buties elementas. Kai paskeviciaus sunus sako, kad Ukrainoje sustatyti popieriniai tankai, tai uz toki mela jis privalo buti uzkardytas. Jam negalibuti jokio gailescio, jokio atleidimo. Cia labai gerai yra Metallicos dainoje To live is to die pasakyta: kai zmogus istaria mela, jis nuzudo dalele pasaulio (When a man lies he murders some part of the world These are the pale deaths which men miscall their lives) Visos tos vasiliauskaites zudo pasauli. O kur nuvede rusijos melo imperija, mes matome. Tai veda visisko susinaikinumo keliu. Gali zmonija nuvesti ten. Tas bekompromisis liberalizmas yra absoliuti nesamone. Cia kaip sporte. Sportuoti pernlyg daug, kunui nesveia, bet kunui visiskai nejudeti irgi yra ziauriai nesveika. Samone turi vadovautis racionaliu principu. Leisti kalbetti bet ka nera joks racionalumas, tai savizudyste;

Tai yra labai pavojingas kelias - visuomet yra pagunda susidoroti su žmonėmis kurių nuomonės nepatinka. Tokia pozicija gali nuvesti iki nužmogėjimo ir totalitarizmo. Nėra taip viskas vienareikšmiška ir švaistytis epitetais bei įžeidimais apskritai nedėrėtų. seku tiek BR, tiek Sinicą/Propatria (pats esu konservatyvių krikščioniškų pažiūrų), bet nematau absoliučiai jokios antivalstybinės ar kitokios griaunančios veiklos nei iš Nidos Vasiliauskaitės, nei iš Balkaus. Jų kalbėjimas, argumentavimas ir vedamos laidos man taip pat patinka, dažnai pasižiūriu - manau jie išsako daug problemų ir tiesos. Jie nėra jokie "valstybės priešai". Ir kai mes pradėsitem tokius žmones persekioti ir imsimės su jais susidoroti, tai reikš kad galutinai tapome totalitarine visuomene. O poslinkių į "kultūrmarksistinį" totalitarizmą pas mus ir taip labai daug ir ryškių.

Kaip suprantu čia vien vatiniai tamsuoliai, brt nepaliesti vatiniai šviesuoliai, elitas, kenkiantis subtiliau. 3 kerštaujantys šūdvabaliai (Miliūtė, Bruveris, Valatka), Makaraitytė - "Naciukų Lietuva", kalbėjimas Putino terminais ( "būtina pravesti denacifikaciją").

Su malonumu peržiūrėjau. Beveik su viskuo sutinku...bet Savo Varpinės antivalstybiška negaliu vadinti. Ten irgi yra racijos ir teisingos kritikos, kuri būtinai turi būti normalioje valstybėje. O dėl senų nuodemėlių...kas jau kas :)

Jau kelis kartus buvau apšauktas jok man blogai su "mental health" nes kalbu apie tainkas vyksta Ukrainoje. Ir LTU viduj,pats su žmona ir vaikais Ireland reziduojam. Beje matau kaip Huilo vieši pareiškimai veikia vietinius airius. Daug istorijos dėstau dabar :D bet požiūris keičiasi vietinių. Na o ir nemažai vatnikų su latvijos ar Estijos pasais bando man įrodyti kad viskas ne taip... Labai įdomu užsienyje stebėti viską

Pasileidi 1,75 sparta ir bus truputis virš dviejų.

Gal galite kas santrauka padaryti, nes 4 valandas ziureti, tai jau puses darbo dienos ekvivalentas.

o tai gandonleckis nepasodintas?

Dar papasakokit apie akcijų paremti Ukrainą šališkumą.

Dar nežiūrėjau bet dėkingas avansu! 👍

Karolis Rindzevičius

Su visa pagarba, iš tiesų šis darbas tikrai ne magistrinis ar bakalaurinis ir kas nori tikrai taip daryti turėtų su dėstytoju ar darbo vadovu aptarti, nes šis „tyrimas” yra tiesiog,sakykim, buitinis. Tyrimo objektas, imtis, tikslas, iškelta problema yra akivaizdžiai netinkamai paruošta. O dar tas šališkumas..

vienas US mokslininkas pasakė labai gerą ir teisingą mintį: jeigu visuomenės žemiausia grandis gali laisvai reikšti savo nuomonę, kurti sąmokslo teorijas, tai reiškia, kad mes gyvename tikrai laisvoje ir demokratiškoje valstybėje. kadangi matom tokias visuomenės išgamas kaip Paleckis, Celofanas, Orlauskas ir kiti, kurie gali reikšti savo nuomonę, reikia suprasti, kad mes tikrai gyvename laisvoje valstybėje, kurioje egzistuoja žmogaus teisės, nes net tokie išgamos gali pasijausti visuomenės dalimi. mano supratimu, tai žodžio laisvė turi būti absoliuti ir nesvarbu, kad tie asmenys skleidžia melus, propogandą. pradėdami cenzūruoti būsim ne ką geresni, nei Chuilostanas. pirmiausiai užcenzūruosim išgamas, vėliau pradėsim cenzūruoti tuos, kurių nuomonė nesutampa, veliau dar ką nors ir taip, kol neliks jokios žodžio laisvės. būtent tą ir pastebiu Vakaruose, kai buki leftistai klykia, kad reikia blokuot pvz tokius asmenis, kaip Joe Rogan, Jordan Peterson, Tim Pool, Muską (kuris vienas baigia sužlugdyt visą Rusijos kosminę programą ir dėl jo rusai praranda milijardus, dabar dar stipiai padeda UA suteikdamas Starlink ryššį) ir kitus, nors jie tik pasako, ką mano viena ar kita tema, ar užduoda klausimus. kalbant apie video, tai aš nematau nieko blogo, kad čia paminėti asmenys užsideda rusišką nesamonę, klauso rusišką muziką. pritariu visu 100% Algiui ir jo nuomonei apie juos, tačiau jie turi tokią teisę ir dar kartą pakartosiu, kad tai yra laisvos ir demokratiškos valstybės požymis. nelaikau tų asmenų pavojingais. ką su tokiais asmenims reiktų daryti, tai pradėti aiškinti, kokia RU ir Putinas yra iš tikrųjų. užtenka nusiųst nuotrauką iš Ukrainos su žmonių lavonais ir pasakyt, kad atėjas Putinas ir tau taip padarys ir jam nerūpes, kad tu jį garbini. taip pat tinkas ir šis video. sakyčiau, kad brandžios ir laisvos visuomenės pareiga būtų mokyti ir leisti jiems suprasti, kas yra blogai, o ne užcenzūruot, nes nuo cenzūros bus tik blogiau. kai yra peržengiamos ribos, tuo turi rūpintis teisėsauga, kuri turi visas galimybes, bet dažnai nieko nedaro, nes tiesiog nenori.

Keliu ranka praziurejau viska 😂🙈❤️🇱🇹🇺🇦

nice

Dalis maršistų dabar gėrio įsikūnijimas "Apie ATSAKOMYBĘ Žemės gyventojai jau treti metai kraustosi iš proto. Tiek neigiamų emocijų, susipriešinimo mūsų Planeta seniai neregėjo. Atsakomybė už tai tenka absoliučiai visiems. Kiekvienas karas prasideda žmogaus viduje: mintyse, reakcijose, emocijose, kasdieniame veikime ir neveikime."

Ar man atrodo, kad ta vata savo postuose žodžius renkasi gana atidžiai, taip kad teisine kalba būtų sunku prikišti antivalstybingumą, nors pilno proto žmogui kaip ir viskas aišku. Sako galia ukrainiečių, bet kad rusijos valdžia bloga, labai retai rašo.

Beje, aciu Algoui, kad irode mano senus, postus, kur rasiau, kad seimu sajudis yra totalinis kremliaus isperu projektas.

Eina n.....tiek sudo vienoje vietoje. Pagarba Algiui, kad iskente psichologiskai tiek laiko tas isgamas tyrinet. Mane po poros minuciu sleiksulys ir pasibjaurejimo jausmas apima. Cia issiurejau 1,5. Butinai visa paziuresiu.

Oi atsiprasau nesamone parasiau, nemaciau kad visiem tai prieinama, tai visi Patreon draugai: dalinkites ir skleiskit sia zinia

Labai geras video, bet Algi gal galetum visiem tai ykelt? Kad matytu visi ir galetu dalintis ir blokuot tuos zmones

Gal šituos namų darbus patys kaip nors su Wikipedia ar Google įveiksit?

Būtų labai smagu, jog Audrius per B&R papasakotų kuo skiriasi batalionai, divizijos, pulkai (žmonių skaičius juose, kas juos sudaro ir kokia technika i juos įeina) ir t.t. Manau daugumai iš žiūrovų nėra tai suprantami žodžiai.

Man idomu, aš esu skeptikas mėgstu kai rodo realybe tokiais pavyzdžiais, o ne viską vien žodžiais dėsto. Čia jau link tikros žurnalistikos einama

Gaila nevisiem suprantama. O žiū yra ir pagal komandą fas veikiančių sudorot nepatogiuosius sumalus viską į vieną kruvą

Dėkui, nors nemanau, kad patreonas tikslinė auditorija šiam tyrimui, sakyčiau didžioji dauguma čia esančių puikiai viską supranta ir daug naujo nesužinos. Reikėtų sutrumpinti ir paleisti viešai :)

Tokį patį (lygiai) tyrimą buvo galima savo laiku atlikti su pensininkais (buvo triukšmas dėl mažų pensijų). Visi prokremliniai troliai sulindo po traipsniais delfi su savo "a vot pri ruso tai taip nibuvo". Tai yra masių valdymo/nuomonės formavimo (t.y. propagandos) ABC: surandi visuomenėje bet kokį antivalstybinį sentimentą ar judėjimą (žmonių grupę, nepatenkintą sistema apskritai) ir prie jo prisišlieji, įpili benzino į tą ugnį ir per emocines asociacijas susitapatini su jais. Bet kokia demokratinė visuomenė turi dešimtis, šimtus didesnių ir smulkesnių prieš sistemą nukreiptų judėjimų. Tai yra demokratinės visuomenės požymis. Antivalstybiniai elementai VISADA šliejasi prie tokių procesų. Metodai žinomi ir prienami visiems, yra knygos: nuo Goebbels'o fašistinėje Vokietijoje iki Saul Alinsky, pritaikiusio metodikas JAV demokratiškai visuomenei, nekalbant apie KGB metodus - visur kalba tą patį. Vatos (penktakoloninkų) visda buvo ir jų visada bus. Jie visada šliesis prie bet kokio judėjimo kuris grumos į valdžios pusę ir kiš savo naratyvą (netiesmukai, be abejo) "a vot prie ruso taip nebuvo". Toliau jau žmogiškas faktorius suveikia ir principas "mano priešo priešas - mano draugas". Toje pačioje šeimų maršo grupėje didžioji dalis žmonių nėra nei prorusiški, nei prokremliški. Bet vata reiškiasi garsiausiai

Aš esu toje grupėje. Nuėjau pažiūrėt tai pirmi 20 postu 50/50, bet komentarose vyksta tikras flood wars. Ten butų ko panagrinėti tikrai. Yra ir daugiau. Русские в Литве pvz

Blemba - neveltui R&R tapo populiariausiu Lietuvos patronu. I ivairias puses, ir neapibrezto darbo ribos kuria labai idomu kontenta. Aciu! Aciu! Aciu! ir Slava Ukraini!

"Русская Литва" grupė Facebook'e, 25.1k narių. Chebra, ten ištisinė vata. Ir galima palikti komentarus:)

Taip ji rinko duomenis programiniu būdu ir turi didelę duomenų bazę. Ji tokią sukaupė duomenų bazę, kad sugebėjo sudaryti DI modelius. Žodžiu, tegu Algis ją kviečia į laidą ir gaus medžiagos įdomios. Ponas Algi - į PM.

O gal yra padaryta kokia apžvalga online kur? Manau pats laikas butų viešinti tokius tyrimus jie daug kam padėtų

Jei domina - galima ją pasikviesti į laidą ir pristatyti disertaciją, Jums bus laabai įdomu!

Ačiū, įdomu kas gavosi iš tyrimo, žiūrim...

Gerą video paleidot, bet tai nėra naujas darbas - mano žmona iš tokio tipo darbo šiemet PhD gaus. Suprantama ten ženkliai platesnio masto darbas, nes buvo kuriamas daug metų (gal 6 metus ji analogiškai tyrimus darė), jis jau kaip ir baigtas priduotas, laukiama, kada biutokratai jį patvirtins.

Dar toks pastebejimas. Naujai sukurti profiliai gali but užblokuotu žmonių profiliai. Jeigu profilis yra tuščias gali but kad visi postai privatus. Labai dažna situacija :) butų idomu panašu video pamatyti su konkrečia istorija apie kiekviena iš herojų:) nes man *kai kurie* asmenys kurios mini Algis, aš apie juos žinau absoliučiai priešinga informacija. Na bet čia tarp kitko. Norėčiau labai kruopščiai išgirsti minimu signatarų visus atvejus ir kada kas kur ten ir kaip nusidėjęs yra dėl ko išvis yra vsd sąraše kad ir. Mane tiesa sakant ant tiek domina Algio nuomone kad net sumokeciau už privačia diskusija )) Deja Algis mane Fb užblokavo prieš daug metų, bet matomai čia gal buvo dėl kokios ne politines diskusijos muzikantu grupėje

Tikra raganų medžiokle? :) Facebook turi API, galima šita visa reikalą susisteminti, ir išvis neuronke pasirašyt kuria apmokytum gaudyti tokius komentarus, bent jau iš api su kraut viską į duombaze nebutu sunku čia naujokui butų savaites darbas max, o profesionaliu tai ir puse dienos užtektų :) Kažkas turbut bakalaurinį ir padarys tokiu budu iš šituos medžiagos :) Man va toks klausymas kilo, o kodel tik prorusiški targetinami žmones, o kaip neonaciai? Gi visus radikalus reikia apimt..? Neadekvatumas neturi ribu. Yra ir liberaliu žmonių kurie svaidosi grasinimais baisiau už bet kokį homosovietikus. Tiesiog idomu.. nes biski bias gaunasi :) neonaciai buvo į maršistu maršą atvažiavę, mačiau savo akim kai ten buvau.

Prisidedu, gal pavyktu gauti audio?

But žiauriai gerai audio.

Labai jau angliškas pavadinimas. Teko pagalvot, kol supratau ką norėjot juo pasakyti.

Šaunuolis!

Blemba stipru!

Super!

Ačiū!

Turėjo būti belekoks didelis darbas. Ačiū dėde Algi. 👍


More Creators