SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Bačiulis ir Ramanauskas pristato: Trumposios Žinios 20220309

Jungtinė Karalystė kalba apie naujos ginkluotės tiekimą Ukrainai

Suomijos ir Švedijos pozicijos stojimo į NATO klausimu esmingai skiriasi

Kinija vis akivaizdžiau remia Rusiją dėl Ukrainos

Japonijos - Rusijos santykiai itin pablogėjo

Lenkijos kariuomenė pasirinko naujųjų fregatų tiekėją

Turkai sėkmingai išbandė naują “Akinci” drono versiją

Stringa bendras Europinis naujos kartos lėktuvo projektas

Arabų valstybės tolsta nuo JAV

Bačiulis ir Ramanauskas pristato: Trumposios Žinios 20220309

Comments

GPS trukdžiai sustabdė eismą iš Suomijos oro uosto: https://yle.fi/news/3-12352631

Zagrebe nukrito ir sprogo neatpažintas bepilotis aparatas: https://www.total-croatia-news.com/news/61059-zagreb-explosion

Reiškia, maitina tuos, kas „Flightradare“ nesirodo. Galbūt nuolatinės patruliavimo arba žvalgybos misijos. Dar gali būti, kad po „tankeriais“ maskuojasi kas nors rimčiau.

Dėl raketų smūgių, tai pirmą karo dieną smūgiavo į Lucko TV bokštą ir Ivano Frankivsko oro uostą, tai tikrai ne pirmą kartą, kaip teigia Audrius.

Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie tai kaip Ukrainos ir Rusijos karas paveiks ekonominę situaciją maisto eksporto rinkoje, viduriniuose rytuose ir Kinijoje, kai didžioji dalis kviečių ir saulėgražų aliejų gauna iš Ukrainos ir Rusijos (Ukraina ir Rusija beroc sudaro apie 30% viso kviečių eksporto pasauly) taip pat Ukraina yra didžiausia kukuruzų eksportuotoja į Kiniją. Iraq jau prasidėjo protestai https://thearabweekly.com/iraqi-price-hike-protests-likely-spell-wider-regional-unrest. Ar gali dar kartą pasikartoti arabų pavasaris ir įvykti kažkas panašaus kitose pasaulio vietose, Afrikoje, Pietų Amerikoje?

Nelabai turiu ziniu apie karinius lektuvus, bet Lenkijoj ir Rumunijoj visa diena suka kokie keturi Boeing KC-135 Stratotanker. Su zvalgybiniais lektuvais kaip ir aisku, ka jie ten veikia, bet ka sitie ten gali daryti? Lenku oro policija irgi visa diena pilna pajegumu ratus suka

Perpisti sortyrai pamatė, kad prieš Ukrainos kariuomenę sunkiai sekasi ir gali tekti bėgti atgal į sortyrą - pradėjo karą prieš paprastus civilius miestuose - tokiu būdu darydami spaudimą Ukrainos valdžiai priimti jų sąlygas - priimkit arba žudysim civilius. O ukrainiečiai kol kas per nepuola pralaužt apsiausčių, trūksta žmonių, artilerijos ir lėktuvų. Vėl žvilgsnis į tuos sušiktus vakarus

Nu nepyk, bet čia prašovei. Kaip pats savo vaikus auklėji? Jei kas nepatinka iškart į snukį duoti? Gal žinai nors 1 mokyklą kurį taip konfliktus spręst moko? Gerus karius turi ir pacifistinės visuomenės kaip švedai, olandai ir pan. Dėl vakarų lyderių sutinku, bet taip buvo visada po 2 pasaulinio. Tiek mūsų partizanai laukė kol ateis pagalba, bet neatėjo nei tada, nei per Prahos pavasarį, nei į Vengriją...Nors tada ir vanagai valdžioje buvo.

Audrius vis primena, kad Gabriuko sūnūs neina tarnauti. Karalienės Mortos mokyklose yra naudojama tokia metodika - jei vaikui nepatinka kaip su juo elgiasi aplinka, vaikas turi atsistoti priešais jam nepatinkantį personažą, ištiesti ranką delnu į priekį ir sakyti: "STOP! MAN NEMALONU." Panaudojus šią metodiką, agresorius nutraukia nemalonius veiksmus. Jei Austėja ir savo vaikus užaugino tokiais pat principais, tai apie kokį tarnavimą dar galima kalbėti? Traumuoja su savo tokiomis ugdymo metodikomis vaikus. Iš berniukų užauga... nežinau kas, bet tikrai ne vyrai. Puikius to pavyzdžius matome tarp vakarų politikų, kurie prikrovę į kelnes, kad tik neįsiutintų putlerio. Nežino ką daryti. STOP! MAN NEMALONU metodika neveikia. Kaip ten putleris sakė? Malonu, nemalonu, teks pakentėti, gražuole!

Labai daug optimizmo žmonės deda į tą jų žlugimą, nors be didžiųjų miestų grietinėlės ne labai ten kas ir gyveno gerai, tai tas žlugimas bus labai apribotas viduriniajame sluoksnyje, kuris Rusijoje ir taip nėra baisingai didelis. Taip, jie turės mažiau bapkių ir prieigos aukštosioms technologijoms ir jų diegimui karo pramonei, bet ir taip buka tauta bus dulkinama propagandos dar labiau, kas galų gale atves iki faršo metimo ant vakarų šalių, tame tarpe ir Lietuvos. Taip, gal, jei pasiseks, nepuls Lietuvos moderni ir profesionali kariuomenė, bet orda piktų barbarų,kad ir su šake rankoje ir kibiru ant galvos nėra gera perspektyva, todėl rimtesni apžvalgininkai ir kalba, kad tos sankcijos yra trumpalaikis sprendimas apkarpyti sparnus, anksčiau ar vėliau teks Rusijos imtis - ją skaldyti, okupuoti ar kitaip po padu pakišti, kad būtų išspręsta jų problema, kaip buvo išspręsta trečio reicho, Japonijos ir kitos, žmonijos priešais tapusios imperijos/valstybės/dariniai.

Anksčiau komentaruose jau buvo užsiminta apie Tomaševskį. Čia apie jį daugiau: „Delfi“: Česlav Okinčic. Kam prijaučia Valdemaras Tomaševskis Rusijos ir Ukrainos kare? https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/ceslav-okincic-kam-prijaucia-valdemaras-tomasevskis-rusijos-ir-ukrainos-kare.d?id=89656025

Samsung jau nebe.

su kosmoso programa ta pati situacija. tarptautinė stotis su rusais tam padaryta buvo, tačiau dabar Muskas ir patys rusai dėl nekompetencijos viskas baigia sužlugdyt

Kas čia per rauda 😀

Firmos vis dar tebedirbančios Rusijoje: https://t.me/voynareal/14039 Prie sąrašiuko dar reikia pridėti „Yamaha“ ir „Toyota“.

Nu ką. Perskaičiau aš tas sutartis. Tai yra viešas dokumentas: https://www.state.gov/wp-content/uploads/2019/02/05-829-Ukraine-Weapons.pdf . Štai dokumento esmė: Tai yra dokumentas, pagrindžiantis JAV ir Ukrainos bendradarbiavimą Biologinio ginklo neplatinimo srityje. Šios sutarties tikslas yra JAV pagalba finansuojant ir apmokant personalą tam, kad Ukrainoje ši mokslo sritis veiktų taip, kad atitiktų Biologinio ginklo neplatinimo sutarties principus (Article I para 2). Šios sutarties esmė yra tame, kad po SSSR subyrėjimo JAV apskaičiavo, kad jiems yra pigiau duoti pinigų ubagiškai gyvenantiems mokslininkams Ukrainoje, tam kad jie kontroliuotų savo tyrimus, nei (kaip alternatyva), jau po kelių metų gaudyti tuos pačius mokslininkus Irane/Irake kur jie kurtų biologinius ginklus ten pat. Tai yra pigus būdas išsaugotis mokslininkus savo vietose, ir žinoti ką jie veikia. Jeigu gerai paieškotumėte, spėju, kad tikriausiai rastumėte panašias sutartis su Rusija. Šios sutartys nieko neįrodo, nei įtakoja. Kadangi paprasti rusai nei sutarčių skaitys, nei supras kas parašyta angliškai arba xoxoliškai, tai jiems reikia tikėti tuo, ką sako televizorius.

Liudnos zinos. Mano nuomone mes ziurime i viska is labai arti, o realus geopolitinis zemelapis yra truputeli kitoks. Ne tokie ir atstumtieji tie ruseliai. Ech, greiciau viskas pasibaigtu , vargse ta musu europa..

prakeikti kacapai sužlugs galutinai vieną kartą ir visiems laikams

Čia yra tipinis rusofašistų propagandos įrankis. Biological research facilities egzistuoja kiekvienoj išsivysčiusioj šaly. Dažniausiai tai yra farmacijos kompanijų research centers, kuriuose dažnai būna įvairių patogenų, iš kurių kai kurie gali būt pavojingi žmonėms. Žodžiu eilinė rusofašistinė silkė, kad pateisint karinius veiksmus. Mol žiūrėkit, radom H1N1 swine flu, su kuriuo "ukrainiečiai bandė visą pasaulį apkrėst". Bullshit.

Nespėjau. Kitam kartui. R

Kodėl intro dar ne ka-52 Aligator down video??

Šiandien rusai aktyviai skelbia apie biologinių ginklų tyrimo centrus Ukrainoje :) Vieninteli ka radau kad Victoria Nuland lyg ir patvirtino kad bilogical research centrai istiesu yra ir kad JAV bendradarbiavo su UA del to. Kaip jaustis? https://www.youtube.com/watch?v=Y39veTO7kF4 Tai čia kaip ir pagal UN konvencijas negalima to daryti ar kaip? Padekite pa'fact'check'int :) Pagal kokias konvencijas negalima turet tokiu centru ir išvis iš kur čia žinoma kas ten buvo daroma, nes iškart biologinius ginklus suriša su tuo.. Neva UA gynybos ministerija liepe evakuoti pavojingus patogenus ir pnš. Aišku naujienos vadovaujasi kažkokiais dokumentais kuriu niekur negalima pasižiureti :)


More Creators