SamSuka
baciulisirramanauskas
baciulisirramanauskas

patreon


Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino

Galite juoktis, bet tai 99 proc. tikimybe tiesa. Su Kovo 11-aja, ir ta proga viena iš tų daugelio neįtikėtinų karinių istorijų, kurios, pradėjus tikrinti, pasirodo esančios tiesa. Na, arba beveik tiesa. Vienžo, kaip rašiau Telegrame (https://t.me/audrius_baciulis/1008?single):

Feisbuke prieš tris dienas atsiranda Marysios Nikitiuk "Pasakojimas apie dalbajobus":

Sumų srityje į kaimą atvažiavo keturi rusų tankai. Vietiniai sėdi chatose ir susidomėję stebi dvikojų žinduolių gyvenimą. Tankai sustoja, ekipažai išlenda, iš dviejų tankų nupila kurą, supila į kitus du ir visi išvažiuoja. Du tušti tankai lieka stovėti vidury kaimo. Vietiniai greit išbėga, iškelia ant tankų Ukrainos vėliavas ir šmurkšt atgal į chatas, sėdi laukia, kas bus. Grįžta pirmi du (matyt, kažkur gavo užsipilti saliaros), pamato du tankus su Ukrainos vėliavomis ir atidengia užgnį. Sušaudo, privažiuoja, pamato, kad savi, nuliūsta. Vietiniai tyliai leipsta iš juoko. Likę du tankai ima be ryšio važinėti kaimo gatvelėmis, matosi, kad pasiklydo. Randa tiltą per upę, keliamoji galia 5 tonos. Vienas tankas užvažiuoja, tiltas griūva, tankas su visu ekipažu paskęsta. Vietiniai jau garsiai žvengia. Likęs tankas dar kiek pasiblaško, randa griovį ir atgula jame. Ekipažas kurį laiką bando išsitraukti, galiausiai numoja ranka ir išsinešdina pėsčiomis. Štai taip kaimas be šūvio, tik Ukrainos vėliavomis, sunaikino keturis rusų okupantų tankus."

Žmonės skaito, žvengia, dešimtys tūkstančių dalijasi, pasakojimas verčiamas į užsienio kalbas, visi komentuoja "kaip būtų faina, jei tai būtų tiesa".

Po kurio laiko į komentarus ateina vietinis Aleksandras Kalašnikovas, nurodo vietą, datą, įdeda nuotrauką* - Sumų srities Kamianje (Akmenų) kaimas, veiksmas vasario 26 dieną, vietinis seniūnas gali patvirtinti. Kaip įrodymas pridedama nuotrauka, kurioje matomas aplūžęs tilto kraštas ir po vandeniu ant nugaros gulinčio tanko vikšras. Kadangi duodama aiški nuoroda į Kamianje kaimą, surnkus Google Maps jo pavadinimą ir pasirinkus nuotraukas**, iš karto randame ir medinį tiltą su ženkliais mėlynai dažytais metaliniais turėklais, ir ženklą "5 tonos" ant įvažiavimo ant jo. Visi komentatoriai, įskaintant pasakojimo autorę, subybėja be amo. Seniai žinoma tiesa: Kas armijoje tarnavo, tas cirke nesijuokia ;) Nes kareiviai gali belenkokią nesąmonę padaryti ir net patys nesupras, kaip - jiems tiesiog taip išeina :)

Na bet man vis viena truputį abejonės kirba, ypač, kad šiais laikais jau ne kartą ir ne du teko užsirauti ant feiko ar tikrą dalyką feiku įvardyti. Karo Migla©Clausewitz

Tad prisimenu senus laikus, kai Google Earth nosimi gremždavau geolokacijas ir skaičiuodavau kniedes tankų šarvuose ir pradedu (negaliu paneigti, kad man tai tiesiog buvo malonu, nes galimybė patvirtinti tokią fantastinę istoriją buvo geriausia dovana sau Kovos 11 proga): - Kokia tikimybė, kad per Kamianje kaimą apskritai važiavo rusų tankai? Atsako siauruose Lenkijos karybos mėgėjų sluoksniuose plačiai žinomas Jaroslaw Wolski, kurio kasdien paišomame karo Ukrainoje žemėlapyje aiškiai nupiešta rusų 1 Gvardijos tankų armijos dalinio judėjimas tiesiai per Kamianje kaimą!***

OK, važiuojam toliau. Komentaruose prie Nikitiuk teksto apsireiškia geras žmogus Dmytro Lysiuk, kuris įdeda tiek vaizdo įrašą nuo tilto, kuriame labai gerai matosi į upę nukritusio ir paskendusio trečiojo tanko vikšrai, tiek tolumoje stovintis ketvirtas tankas. **** Jis taip pat įdeda ir ketvirtojo, į griovį, tiksliau, į šalikelės griovą, nusmukusio ketvirtojo tanko foto*****

Žiūrime video, žiūrime foto ir ką mes matome? Foto padidinus aiškiai matosi du dalykai - į griovą nusmukusio tanko mechanikas vairuotojas turėjo tris periskopus! Tai vienareikšmiškai rodo, kad tai tankas iš T-80 šeimos, vienintelės CCCP turėjusios tokį platų regėjimo lauką - tiek T-64, tiek T-72 ir jų derivatyvai turi tik po vieną mechaniko vairuotojo periskopą, supainioti neįmanoma.

Antras  išskirtinis T-80 požymis - vikšrai su plyšiu vidurinėje grandyje******, ką ir matome ant Kamianje tanko*******  Toliau žiūrime į nuo tilto nukritusio ir paskendusio tanko vikršą: Bingo! Tie patys plyšiai! ********

O kokie tankai buvo (ahą, dabar jau didžiaja dauguma buvo :) ) 1-oje Gvardijos tankų armijoje? Jos sudėtyje yra (buvusi) ledendinė Gvardijos Kantemirovo tankų divizija, dar vadinama "Kremliaus dvaro", kuri kadaise, Sovietų Sąjungai jau einant velniop, pirmoji gavo tuo metu super puper sovietinius turbininius etc., etc., tankus T-80. Su kuriais paskui 1991 rugpjūtį atvažiavo prie Maskvos "Baltųjų rūmų" ir taip suteikė tribūną Jelcinui pašnekėti nuo tanko.

Taigi:

- Turime pasakojimą, kaip keturi ruskių tankai atvažiavo į Kamenje kaimą ir jame gavo galą;
- Turime Kamenje kaimo tilto foto iš Google;
- Turime Kamenje kaimo tilto video su nuo jo nusijoblinusiu tanku;
- Turime to paties asmens, kuris įkėlė į FB Kamenja kaimo tilto su nuo jo nusijoblinusiu tanku foto, kurioje matosi dar vienas tankas; 

- Turime foto ir video įrodančias, kad ten visur tankai T-80; 

- Turime faktą, kad tankai T-80 yra Gvardijos Kantemirovo tankų divizijos, kuri įeina į 1-ą Gvardijos tankų armiją ginkluotėje;
- Turime faktą, kad per Kamenja kaimą judėjo 1-ą Gvardijos tankų armijos dalinys.

Ko mums dar trūksta? 

- Foto/video medžiagos su dvejais sušaudytais T-80 Kamenja kaimo gatvėje.

Tuo remiantis darome išvadą, kad absoliuučiai nerealiai skambanti istorija apie keturis rusų tankus, kuriuos gudrūs chocholai nukreipė pačius prieš save ir kurie galiausiai dėl savo ekipžų debiliškumo patys susinaikino, veikiausiai visiškai atitinka tikrovę :D

Slava Ukraine!








Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino
Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino Kaip gudrūs ukrai be šūvio 4 rusų tankus sunaikino

Comments

Audriau, ar tiesa, kad prie Vasiljyvkos 200 orku tanku supyzdino ukru arta?

Tokius reikšmingus tekstus galėtų ir patys B&R padubliuoti.

Vertimą pateikė Audrius, tikiuosi nesupyks, kad čia jį perkopinau

Pirmiau pateikto laiško šaltinis https://site.ua/lina.lermontova/eto-moya-tretya-voina-i08z5gk?fbclid=IwAR3YnIpMMp71u2H4LOhtEXuKuVtBOKV4ia6Sz9R3_cCGnzLoz36pdUF6RQg

Ukrainos čečėnes laiškas rusams. Pradėsiu taip. Gyvenime patyriau du Čečėnijos karus. Buvau maža mergaitė, bet puikiai prisimenu, kaip bėgau nuo krintančių bombų ir slėpiausi rūsiuose. Prisimenu iki pamatų sugriautą Grozną, kuriame nebuvo nė vieno namo. Mano tėvai gimė ir augo Čečėnijoje, o sulaukę 22 metų išvyko į Samarą, kur ir apsigyveno. Kiekvieną vasarą su šeima atvažiuodavau pas giminaičius į pietus. Abu karai truko ne vienerius metus. Žodžiais neįmanoma apibūdinti rasizmo, su kuriuo susidūriau gyvendama tarp rusų. "Čečėniškas snukis" buvo beveik komplimentas. Man tiesiog spjaudė į veidą, mušėsi su manimi, žemino, kaip įmanydami. Nes Rusijos televizija viską apvertė aukštyn kojomis, rodydama fantastinius tų karų įvykius. Įvykiai, kurių iš tikrųjų niekada nebuvo, įtikino visą Rusiją, kad visi čečėnai yra teroristai ir žudikai. O žmonės, paprasti rusai, visu tuo tikėjo ir buvo pasirengę mestis į bet kokį įsivaizduojamą "priešą" vos pajutę pirmą užpuolimo ženklą. Jie iš manęs juokėsi. O aš, Liana, buvau labai naivi ir gera namų mergaitė, kuri dievino mokytis, ir niekas geriau už mane nemokėjo rusų kalbos ir literatūros. Rusai gėdijosi, kad čečėnė geriau už juos jų kalbą moka. Todėl iš manęs dar labiau tyčiojosi. Tai privedė iki to, kad iki gyvenimo vidurio gėdijausi minėti savo tautybę, nes jie man įskiepijo ryšį "tauta - pažeminimas". Mano tėtis dirbo policininku už varganą atlyginimą. Kai premiją skyrė visam skyriui, jis vienas negaudavo nieko. Niekada. Per 15 tarnybos metų jis užėmė pareigas, kurias kiti gauna per porą metų darbo stažo. Esu tikra, kad buvo daug kitų bjaurių dalykų, apie kuriuos tiesiog nežinau. Mano mama buvo rusų kalbos ir literatūros mokytoja. Ji niekada manęs konkrečiai šių dalykų nemokė, o tik mokė namų darbų. Matyt, mano gebėjimai šiuose dalykuose buvo tik paveldimas veiksnys + mano prigimtinis intelektas. Mano tėvai niekada neturėjo nė menkiausio rusų kalbos akcento, jie kalbėjo ir rašė taisyklingai. Mano tėvas turėjo du aukštuosius išsilavinimus, mėgo istoriją (kurią aš taip pat mėgstu). Ir nors niekada su jais nesutariau religijos klausimais ir niekada nesutarsiu, bet kalbant apie bendrąjį išsilavinimą, man niekada neteko raudonuoti dėl jų. Mano tėvai niekada rusų nevadino niekaip kitaip, tik kiaulėmis. Jei kalbėdavo rusiškai. Čečėnų kalboje yra nuostabus žodis chakarči, kuris reiškia nuopisas, gyvulius ir bet kurį kitą įžeidžiantį žodį iš sąrašo. Mano šeimos pokalbiuose rusai visada buvo kiaules ir chačkarči. Su retomis išimtimis. Tačiau tai nepakeitė bendro vaizdo. Visą gyvenimą girdėjau, kad rusai - kiekvienas už save, kad jie negali padėti vienas kitam, kad jie negali būti draugais, kad jais negalima pasitikėti, kad jie žiaurūs ir neturi nieko švento. Mano motina ir tėvas buvo tokie pikti po visų savo tautos, savo artimųjų kančių, kad neliko jokių gerų jausmų agresorių tautai. Tada jų nesupratau, buvau maža mergaitė. Jau daug metų gyvenu Ukrainoje, čia jaučiuosi gerai, tai mano šalis, mano gyvenimas. Esu Ukrainos visuomenės dalis. Tiesą sakant, beveik niekam nesakiau, kad pergyvenau dvejus karus. Maniau, kad man tai daugiau niekada nepasikartos. Bet taip nutiko. Trečiasis karas atėjo į mano namus. Kaip ir antrąjį Čečėnijos karą, jam vadovauja putinas. Dauguma žmonių žemėje nėra dalyvavę nė viename kare, o aš jau esu trečiajame. Sprendžiant iš visko, turiu kažkokį baisų abonementą. Iki vasario 24-osios buvau taikos žmogumi. Po vasario 24-osios aš visa siela nekenčiu rusų, visa šitą šal reikia užlieti asfaltu ir užvoluoti, jei manęs bus paprašyta paspausti mygtuką ir nušluoti tą šalį nuo žemės paviršiaus, aš paspausiu. Ir žinote, kokia čia moralinė dilema? Yra du ar trys rusai, mano draugai, kurie eina į mitingus ir bando ką nors padaryti, bet jiems nepavyksta. Yra mano šeima, kuri niekada nepasižymėjo simpatijomis Rusijai ir niekada neleido savęs apgaudinėti informacija iš televizijos. Aš juos myliu. Juos išsaugočiau. Tai viskas. Likusieji turėtų būti sudeginti ir žemė, kur jie gyveno, užpilta druska, kad niekas ten nebeaugtų. Kaip man gyventi su tokia emocine būsena? Rusai chakarčiai - jums nereikia niekur išvykti iš Rusijos. Kiekviena tauta turi tokią valdžią, kokios nusipelno. Jūs patys sukūrėte šią Rusiją, patys sukūrėte šią šalį, patys joje gyvenate ir joje turite mirti. Niekas jūsų nenori šiame pasaulyje, niekur nesate laukiami. Visi jūsų nekenčia. Užsienyje jus įžeidinės, spjaudys į jus ir net sumuš. Gausite atgal lygiai tiek, kiek davėte kitiems. Jūsų skelbimai "išnuomuoju butą tik slavams" pavirs visur esančiais "išnuomoju butą, rusus prašau netrukdyti". Jūs net nesate šūdas, nes šūdas išeina visgi iš žmogaus, o jūs apskritai neturite nieko bendro su žmonėmis. Jūs esate pasirengę valandų valandas stovėti eilėse, kad nusipirktumėte "Big Mac" ar drabužių užsidarančiose parduotuvėse, bet nesate pasirengę išeiti į pagrindines savo miestų aikštes ir pasisakyti prieš tai, kad jūsų beprotiškas valdovas žudo civilius Ukrainoje. Jūsų valdovas. Kurį jūs išsirinkote. Kurio jūs nenuvertėte. Kurį remia didžioji dalis šalies gyventojų. Už jūsų mokesčius ir su jūsų sutikimu mes esame beatodairiškai bombarduojami ir žudomi. Jūsų Rusijoje gyvena 145 milijonai žmonių. 145 šūdini milijonai! Kiek jų dalyvauja mitinguose? Nė vieno procento, nė vieno procento visoje šalyje! Bet aš esu analitikė, gyvenu iš skaičiavimų, todėl leiskite man jums padėti ir dosnia pono ranka suapvalinti neabejinguosius iki vieno procento. O dabar atidžiai stebėkite: 99 % pasisako už karą Ukrainoje, o 1 % - prieš. Kaip jums tai atrodo? Ar tikrai manote, kad nenusipelnėte sankcijų? Rusai, jūs tokie kvaili, kad užuot pirkę maistą, perkate skudurus parduotuvėse. Jūs esate tokie kvaili, kad tikite fašistų valdžia Ukrainoje, banderomobiliais, tuo, kad čia bombarduojami tik kariniai objektai, ignoruodami šimtus tūkstančių priešingų įrodymų ir savo draugų, giminaičių, pažįstamų, kurie viską čia mato savo akimis, liudijimus (ir net jei būtų bombarduojami tik kariniai objektai - kokią jūs turite teisę pradėti bombarduoti taikią suverenią valstybę??) Vieninteliai fašistai šiame kare esate jūs. Net Vokietija, kuri dar neseniai buvo blogiausia vieta žemėje, sugebėjo vėl atsitiesti ir dabar padeda mums, ukrainiečiams. Vokietija padeda Ukrainai atremti Rusijos išpuolius. Ar bent suprantate, kokioje realybėje dabar esame? Ar tikrai jūsų seneliai dėl to kovojo? Jūs tokie kvaili, kad per dešimtmečius nuo SSRS žlugimo nesukūrėte absoliučiai nieko savo, absoliučiai nieko. Jūsų "tėvyninės" mašinos daugiausia surinktos iš užsienietiškų dalių. Jūs neturite savo lėktuvų, telefonų, nešiojamųjų kompiuterių, technologijų, mokslo - neturite nieko. Jūs net neapdirbate savo bekraščių žemės plotų, mieliau importuojate maistą, nors galėtumėte išmaitinti save ir visą likusį pasaulį. Vienintelis vertingas dalykas, kurį turite, yra jūsų naftos ir dujų atsargos. Jūs žinote, kaip parduoti tik tai, kas gatava glūdi žemėje. Jūs giriatės esantys galinga rusų tauta, bet jūsų žmonės net nesugeba išmokti, kada rašyti -c, o kada -ts. Apie kokį importo pakeitimą savais gaminiais galite kalbėti? Lopšinės, beržų sula, laiškai iš beržo tošies, balandžių paštas, ropės, plantanai, laukuose gimdančios bobos - štai jūsų lubos, štai jūsų artimiausia ateitis. Jūsų šalyje yra milijardai hektarų miškų, kuriuos už grašius parduodate kinams, tačiau visoje šalyje nėra nė vieno fabriko, kuris gamintų kokybišką popierių. Neturite savo tamponų gamintojų. Netrukus jūsų moterys kartą per mėnesį savaitei kiš pirštą į makštį, kad sustabdytų tekėjimą. Kur dar žemiau galima pulti? Kiek dar bukesni galite būti? Jūs klausiate: Ką aš galiu padaryti? Sakysite, kad policija jus sumuš ir įkiš į autozaką? Patarimas: jei autozaką apversite, jūsų į jį neįkiš. Jei atpyzdinsit mentūrą, o ne stovėsite kaip avių banda tik filmuodami telefonais, niekas jūsų nesuims. Ukrainiečiai savo krauju ir gyvybėmis išsikovojo laisvą šalį, susivieniję ir nuvertę marionetinę vyriausybę. Ir jūs greitai be FSB sudaryto grafiko net pasidulkinti negalėsite, bet jūs net tam neprieštarausite. Jūsų negaila. Jums nesinori padėti. Jūsų nesinori gelbėti nuo iškvaišusio valdovo, nes kiekvienas iš jūsų yra toks pats mažas iškvaišęs valdovas, pkiktas ir bukas, bailus ir niekingas. Jūs nesate mums broliška tauta, niekada nebuvote ir nebūsite. Pūkite ten savo Rusijoje, didelė jūsų dalis jau pūva mūsų žemėje. Viso ko blogiausio jums. Šlovė Ukrainai

baidenas pusgaidis ko nors galų gale imsis, atsižvelgdamas į civilių žudymą ir bazės prie Lvovo apšaudymą, ar jam reikia kad į manheteną raketą atskristų

Čia nepaaiškinama.

Kas gali paaiškinti šitą nesąmonę? https://www.youtube.com/watch?v=jPw9408EzeQ&ab_channel=%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B9%D0%91%D0%B0%D0%B1%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE

Sutinku su aukščiau rašiusiu. Atmetus emocijas visas ir žiūrint tik į žemėlapį, rusai, deja, stumiasi i priekį ir raudonų zonų didėja. Tas tikrai nedžiugina. Galima žavėtis ukrainiečių ryžtu, bet reikia kažkokių kitokių priemonių: neskraidymo zonos skelbimo, didesnės paramos, Nato įsikišimo ir t.t. Dabar net jei ruskeliai nutrauktų visą puolimą ir liktų savo užimtose teritorijose, deja, jie jau nemažai būtų laimėję (na teritorine prasme).

Siunčia konvojus, nes žino, kad neatakuos. Bent čia kažkokįbstubrą rodo

Deja deja, bet rusai, nepaisant dideliu nuostoliu technikos ir zmoniu atzvilgiu, vis labiau ir labiau stumiasi i Ukrainos teritorija. Uzima, nors ir labai letai, viena miesteli po kito. Mariupolio padetis ypatingai sunki (rytinis pakrastys uzimtas), greiciausiai tik laiko klausimas kada ji uzims ir atkirs Ukraina nuo Azovo juros. Greiciausiai rusai neturi labai dideles persvaros zmoniu puseje, bet technikos (lektuvai, artilerija, raketos) pas ja yra nenormalus kiekiai.

Tuo tarpu sortyras grasina atakuoti užsienio siunčiamų ginklų konvojus. Ką vakarai? https://glavcom.ua/world/observe/rosiya-pogrozhuje-znishchuvati-konvoji-inozemnoji-zbroji-dlya-ukrajini-829074.html

Užplasnos tuoj juodos gulbės ir atneš sortyrui visišką pralaimėjimą ir žlugimą. O mes gyvensim

Google raso 170k active 100k rezervas

Supratau,dėkui,blogai matyt info atsirinkau.

Nu taip snekėjo tokius skaičius

Ne viduramžių laikai, kad galvų kiekis lauke nulemtų karo baigtį(nors ir tai ne visais atvejais galioja). Reikia įvertinti ir tai, iš ko tas personalas sudarytas. Ukrainiečiai stipriai prasileidžia ore, kas pasveria daug į rusų pusę. Kitas dalykas, tai kad Ukrainos teritorijos apšaudomos iš Rusijos ir Baltarusijos teritorijų. Atsakomųjų smūgių ne tik nelabai turi su kuo duoti, bet ir per daug mandravoti negali Rusijos teritorijoje, kadangi būtų rimtas pretekstas Putinui numesti branduolinę bambioškę ant vieno kito Ukrainos miesto. Dar vienas dalykas, tai kad pagrindinė rusų smogiamoji jėga koncentruota rytuose ir pietuose, kai tuo tarpu ukrainiečiai daugiau mažiau turi ginti visas teritorijas. Taip kad, minėtuose regionuose tos jėgos skaičiumi gana apylygės. Tuo tarpu šiaurėje, aplink Kijevą ir vakaruose ukrainiečiai akivaizdžiai turi pranašumą. Na ir daug visokių kitokių panašių niuansų.

Sveiki ar man galit paaiškinti gerbiamieji viena dalyką. Ukrainos armija reguliari 250-300 k ir tiek pat rezervo ir dar užsienio kovotojai ir visi Ukrainos vyrai. Ruskių 150k ir visi miestai apsupti Ukrainos. Kur logika su daug kartų didesne kariuomene gintis " tvirtovės " mūšiuose nei juos pult ir išvaryti ,sunaikinti ir pan. Nes realiai žiūriu laidas ,visi sako rusai suleido 150k Ukrainos 3 kart daugiau ,bet kad situacija tuose katiluose kažin ar yra gerai.... taip išeina okupantai ne taip blogai pasirodo pries daug gausiasnias Ukrainos pajėgas ? P.s. kad nekiltų klausimų as už Ukrainą ,susimąsčiau kodėl Ukraina ginasi, o ne puola.

https://t.me/voynareal/14583

https://t.me/audrius_baciulis/1042 Mūšio analizė: https://youtu.be/IfRcmJTAouM

Atstupali s geroiceskami bojami

Toks pats variantas kaip ir Kalėdų senelis lekiantis aplink pasaulį savo rogėse per Kalėdas. Flightradar'e irgi gali pasižiūrėti Kalėdų metu. Realiuoju laiku.

Siandien per pietus Kijeve ilgai ratus suko Antonovas. Ukrainieciu lyg sudegintas buvo, kas cia dar per variantas galejo buti?

Gali

Antikunas

Nu net rusai negali buti tokie dalbajobai.

Dar vienas iš laiškų serijos (http://www.igorsushko.com/). Panašu į teisybę.

Dėkui! Puiki šventinė istorija, jau net nesvarbu ar tikra ar pagražinta. Labai labai juokinga! Su Kovo 11! Slava Ukraini!

Užsikrušau ir nebepastebėjau. Ačiu.

Toks klausimas, sitas saltinis atspindi daug maz tiesa, ar cia daugiau propagandinis?

Sveiki, Ką galvojat apie šitą|? https://twitter.com/igorsushko/status/1502024319769088003

https://t.me/audrius_baciulis/1033 O kodėl ant to tanko raidės „Z“?

Panašu, kad tiesiog nesugebėjo tiesiai pervažiuoti per tiltą :)

kodel tankai skirtingose upelio pusese? Kodel tiltas nesugriuves? Nelabai atitinka pasakojimo, bet vistiek juokinga.

apie rusu logistika jei kam idomu https://www.youtube.com/watch?v=b4wRdoWpw0w

Sauniai padirbejot,Audriau.Girdejau sita baika is Arestoviciaus interviu Pries kelias dienas.Kazkaip patikejau iskart.Kokiu jie ten ciurku pririnke i tankistus :)

Jei viskas gerai suguls, ryt bus pokalbis su gerai žinomu partizaninio karo ekspertu, nemažai dirbusio Ukrainoje.

Aš tikiuos Ukrai nufilmuos komediją apie visą tai po karo:)

Kada B&R?

:D Neįtikėtina


More Creators