Sveiki ir ačiū kad remiat.
Rašome tai abu, Algis ir Audrius, ir prašome jūsų, 7 USD (“Rakučio”) ir aukštesnių Tierų rėmėjų išreikšti savo nuomonę labai svarbiu klausimu.
Prieš kurį laiką Valdas Rakutis pasirodė OPTV laidoje (Youtube), kurią vedė Valdas Vasiliauskas. Primename kad OPTV yra “Janutienės kanalas”. Ekranspaudą (su diskutuotomis temomis) matote.
Algis teigia kad:
1. Valdas, eidamas į Janutienės ir violetinių penktakoloninių kanalą, daro reputacinę žalą ne tik sau, bet ir mūsų kanalui.
2. Mūsų Patronai (t.y. jūs) vertins tai daugiau neigiamai negu teigiamai.
3. Valdas turėtų atsisakyti eiti į panašius kanalus (mes nieko neturime prieš Valdo viešnages pas Jusį “Neredaguota” ir panašiuose).
Audrius teigia kad:
1. Jokios problemos nėra, kol Valdas kituose kanaluose kalba kitomis temomis, nei pas mus.
2. Valdas yra politikas, jam reikalinga sklaida, o OpTV yra vienas žiūrimiausių ne meinstryminių kanalų. Tad kad ir kiek mums nepatinktų Janutienė, mes negalime riboti Valdo saviraiškos laisvės.
Mes prašome jūsų savo komentarais išreikšti savo poziciją: kas teisesnis ––Algis ar Audrius, ir kodėl.
Ačiū!