photoshpilka
boosty
красное полотно
Added 2022-09-12 09:18:00 +0000 UTC
Однажды мне дали на тест кинопленку. У меня было 3 ролика, отсняла в разных световых условиях. Но я что-то не оценила. А вы что скажете?
Once I was given a film for a test. I had 3 videos, shot in different light conditions. But I didn't appreciate something. What do you say?