У нас є важлива новина для Вас (Референс до Кіберпанку)
Added 2022-12-25 09:04:41 +0000 UTCМи вирішили перенести випуск закритого раннього доступу на 15 лютого. Ми знаємо, що багато хто з вас чекали кінця грудня, але є три причини цієї затримки, і оскільки ми сприймаємо Вас (Наших патронів) як інвесторів цього проекту, ось три причини цієї затримки:
1) Початкова дорожня карта, яка включала кінець грудня як крайній термін, була створена з оглядом на успішність кампанії на Kickstarter (яка була невдалою). Звичайно, нам слід було вжити заходів і встановити нову дату раніше.
2) З першої причини ми не завершили всі фічі, які хотіли. І ми не хочемо публікувати незавершений проект. У листопаді та грудні на нашу роботу вплинули відключення електроенергії, в окремі дні без світла було до 12 годин і більше на добу (Гадаю ви і самі були у такій ситуації). Для ремоут команди це було фатально.
3) Основна причина: «Glory to the Heroes» — наш перший проект такого масштабу і ми до цього не публікували мультиплеєрних Ігор в Steam. Однак, щоб не заглиблюватися в технічні деталі, неткод, який ми створили на EOS (Epic Games Online Subsystem), має бути перероблений, щоб бути сумісним із Steam SDK (про що ми дізналися, отримавши відгук від служби підтримки Steam). І це найбільш затратний в плані часу аспект.
Нова дата 15 лютого взята з запасом, і ми сподіваємося завершити всі необхідні речі раніше цієї дати (приблизно нам потрібен лише місяць), і якщо так, закрита альфа-версія буде випущена раніше.
Наприкінці варто зазначити, що для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому ми переїхали в офіс зі стабільним Інтернетом і постійним доступом до електроенергії, і зараз завдяки цьому працюємо так ефективно, як ніколи.
Сподіваюся на ваше розуміння та вітаю з Різдвом Христовим.
Comments
Звісно в альфа версію уже б хотілося пограти, але якщо треба то почекаємо, головне щоб після цієї новини у ютубі не знімали огляди де скажуть що ви скам🤣
Вадим
2022-12-25 11:04:42 +0000 UTC