SamSuka
Sunny_Way
Sunny_Way

patreon


HAPPY NEW YEAR 2018!

HAPPY NEW YEAR!


Hey guys! I (and my brother of course (I visited him to mention New Year in Novosibirsk)) really happy to congratulate us with one more finished year! I hope new will be better, with nice things, love and other cool things! (Sorry, I don’t know what to say more xD). In this year  found nice guys, meet the awesome people and I hope in next year, we will meet again)

And thanks you all to be with me, with my blog, with my art, with Sunny. Thank you. It’s means really a lot for me <3

I will try to continue to mae you smile and happy with my drawings, develop Equis Universe with my brother and try not to disappear for work (maybe I will finde new job..)


By the way. This is Kelin (left) and Kelesta (right). Analog of Luna and Celestia in Equis)


_________________________

С НОВЫМ ГОДОМ ТОВАРИСЧИ!


Хей ребзя! Я (а так же мой брат, к которому я приехала отмечать нг в Новосиб) рады всех поздравить с наступающим/наступившим НОВЫМ ГОДОМ! Ещё один год в копилочку! Желаю всем чтоб следующий принёс больше радости, удачи и прочих ништяков(не знаю даже что ещё сказать хD). В этом году я встетилась с кучей людей приятных мне людей, со многими познакомилась чуть ближе и.. надеюсь в следующем году мы с ними снова встретимся!

И… Спасибо вам всем, что всё ещё остаётесь со мной, с моим блогом, с моими артами, с Санни.. Это значит очень очень многое и каждый из вас мне очень дорог <3 (потому я не буду выделять кого то отдельно(я вредина))

Я постараюсь продолжать вас радовать своими артецами, рисовать и развивать с братом Эквис и… надеюсь не потеряться на работе (наверное мне всё же придётся её снова найти..)

ВСЕМ БОЛЬШЕ РАДОСТИ И ЩаСТЬЯ  в 2к18!<3

К слову. Это Келин (слева) и Келеста (справа). Аналоги Луны и Селестии в Эквисе)

HAPPY NEW YEAR 2018!

Comments

Very cute !)

Nolax

Lovely, lovely picture, Sunny! Happy New Years to y'all :-3 !!!!

Garrison1720


More Creators