I will fly away on a recreation, for a week. So.. don't lose me) Maybe I will draw somth in traditional but I'm not sure. I'll open comms, when I come back. Only 3 comms! And open on furaffinity)
http://www.furaffinity.net/user/sunnyway/
Улетаю на недельку на море. Так чтоу... не теряйте меня) Возможно я порисую что то в традишке, но я не уверен. И я открою коммишки, когда вернусь. Открою только 3 коммишки! На фураффинити. Сдедите там)